• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kolik kdo máte provincií?

DeletedUser418

Guest
Takto jsem na tom zatím s provinciemi já :);)
df8848844509fe14.jpg
18c1189e6202bd31.jpg
b821cfb46371b276.jpg
 

Ethariel

Guest
Já teď stojím na 21 a potřebuji 23. Už několikrát se mi stalo, že hned po té co jsem dobil nějakou provincii, mi vyskočil úkol, tykající se právě dobývání. Takže jen navyšuji počet svých vojáčků a čekám na vhodnou chvíli.
 

DeletedUser34

Guest
no zo zaciatku hry sa to stava ale casom sa potom stane uz len ako opakovacia uloha a najlepsie je ked mas 2 rovnake ziskaj 4 dobytie vtedy jednim smahom plnis 2 ulohy naraz ale to len ked si uz na konci viskumu a uz skoncila pribehova línia a opakuju sa ulohy dookola
 

Atira

Pokročilý žák
50 a nemám nějak motivaci, to číslo navyšovat, zůstalo mi 11 sousedů a to kdo ví, jestli tomu tak večer ještě bude a stejně nejsou zlaťáky na průzkum...
 

Ethariel

Guest
50 a nemám nějak motivaci, to číslo navyšovat, zůstalo mi 11 sousedů a to kdo ví, jestli tomu tak večer ještě bude a stejně nejsou zlaťáky na průzkum...
Nevím jak si na tom s výzkumem, ale každý mezník mezi technologiemi je sleva pro průzkum.
 

Atira

Pokročilý žák
Poslední sloupec před 4. věkem, průzkum provincie stojí 140K, vzhledem k nedostatku sousedů momentálně pracně sbírám zlaťáky jen na otevření výzkumů a vylepšování budov, na průzkum provincií už prostě nezbývá... Ale to už se dostáváme od tématu tohoto vlákna, takže padesát a tím to hasne na hodně dlouho dopředu...
 

Ethariel

Guest
To znám. Jediné co pomáhá u mě je stavba a vylepšení všech obytných budov. Problém je ale zas v prostoru pro výstavbu :(
 

DeletedUser34

Guest
no mince sa dju naberat ajod spolucechovnikov ale myslim ze minci je dostatok zat kladiv je nedostatok lebo ulohy a hlavne opakvačky su mincami az priliš presitene
 

Ethariel

Guest
No když vylepšuji dílny, tak se mi to přehlcení mincemi až tolik nezdá :p A mince můžeš vždy utratit za zboží anebo body výzkumu, popřípadě průzkum nových provincií.
 

DeletedUser34

Guest
no mince by som na kupu zboží nepouzil radsej len na viskumaky a vzdy ako je to mozne si najskorej vilepsit hlavnu budovu n myximum vtedy je pstarane o dostatok minci
 
Nahoru