• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

Richardll

Učedník
No doufejme, že celý tento event je spíše vyjímka a ne příznak přesunu z pay-to-win do extreme-pay-to-win módu.
Ale to si Inno musí samo rozmyslet, zda chtějí tuhle hru provozovat ještě dlouho, nebo z ní krátkodobě vyždímat, co se dá, a pak ji pro nedostatek hráčů ukončit.
No jak se to vyviji, tak se asi rozhodli pro variantu c 2...
 

DeletedUser4169

Guest
A co je v těch odměnách tak dobrýho, že by si to měl výraznější touhu kupovat?
Zrovna tenhle event nenabízí nic zvláštního, z mého pohledu, asi půjdu po urychlovačích.
Popkulturní hybridy jsou poměrově stejný jako vždycky, ale to dláždění celýho prostoru pod prasetem apod. by bylo vě městě fakt rušivý. Nechci, nechci.
 

Lovec Krys

Legenda
@athlan Pokud máš město ve fázi vrb, tak skoro jakákoliv budova na manu se ti hodí. Pokud máš ve městě pop-kult hybridy 2 kapitoly staré, tak i průměrný pop-kult. hybrid se ti vyplatí.
 

DeletedUser4169

Guest
Ani jedno v mém městě neplatí, proto píšu z mýho pohledu.
Ale narážel sem spíš na ten "výprodej hry", kterej tam úplně nevidím. To by musela příjít tak výhodná nabídka, aby aby o ni uvažoval mainstream. Samozřejmě ten trend devalvovat hru těm co se snaží víc, nebo se snažili v minulosti tu je, ale není nijak agresivní.
 

aikomi

Mistr slova
Myslela jsem,ze bude nejaka studna v eventu...A zatim nic.....No kdyz nebude,tak asi vezmu ty hybridy a nejakou cistou kulturu...ty se mi docela vyplati...
 

Angedev

Velmistr písma
Také pořád doufám, že se tam ta Studna objeví... Ještě jsou 2 dny, tak se třeba dočkáme :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
právě se bojím, že studna tentokrát ee, protože je mezi hlavníma odměnama. jinak sám taky přemýšlím, co vlastně z eventu chci. no chci set, ale jelikož cosi snížili co jsem přesně nepochopil, tak set už prý není tak jistý...

jako budovy tam nejsou vůbec špatné, ale nic prostě tak super jako bylo v zimě, co bych si řekl, že musím za každou cenu mít.
 

iDavis

Legenda
Tiež dúfam v tie studne, zostávajú posledné 2 pokusy. Ak nebude, tak pôjdem buď po úlomkoch kouzel (teda vybrať denné odmeny s najväčšími budovami) alebo po prastarých vedomostiach.
 

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber No snížili odměny z úkolů. A jelikož nejsou doubly, tak ti bude chybět příliš mnoho sladkostí, než abys ten set dostal celý. (možná když budeš točit jen bedny s nejlepším poměrem pro set a budeš mít dost štěstí na točení dalších sladkostí, ale nevím, zda to někdo nově spočítal, zda se to vyplatí riskovat).
 

DeletedUser2988

Guest
No, asi si spočítali že kdyby byla studna jako hlavní odměna, tak by lidi tak nekupovali diamanty.... co si budeme povídat, změnili odměny ze studny, dává 25 diamantů, což je super... já díky studnám mám na druhém účtu stavitele na 4. úrovni a akademii na 5. úrovni, a to jsem si ještě kupovala jiné věci za diamanty.. holt studna je pro ně nezisková, tak v denní už nebude :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
No doufejme, že celý tento event je spíše vyjímka a ne příznak přesunu z pay-to-win do extreme-pay-to-win módu.
Ale to si Inno musí samo rozmyslet, zda chtějí tuhle hru provozovat ještě dlouho, nebo z ní krátkodobě vyždímat, co se dá, a pak ji pro nedostatek hráčů ukončit.
Vaše příspěvky rozhodně nebereme na lehkou váhu, mrzí nás, že nejste s touto událostí spokojeni. U příštích akcí se určitě budeme snažit reflektovat všechny vaše podněty. Tj. ať už cenu Stanice události, započítávání relikvií do úkolů či množství odměn, které lze z události získat. Děkujeme všem za zpětnou vazbu, vážíme si jí!
 

Lovec Krys

Legenda
@Forseti U velkých eventů jsem se v podstatě smířil s nastavením, že hlavní odměny nezískám všechny (ať už dříve, kdy bývaly 3 samostatné, nebo později sety).
Samozřejmě za předpokladu, že získám dostatečný počet denních odměn.
Tzn. denních odměn musí být dostatečný počet druhů a v dostatečné kvalitě, aby je mělo cenu brát.

Samozřejmě, první problém tohoto eventu vidím v nižším % na denní odměny - maximum 15% bylo prostě příliš málo. Stačí porovnat s předcházejícími podobnými eventy (Woodelvenstock 10% - 30%, Winter Magic 15%,20%,25%). V tomto bylo na začátku 5%,10%,15%. I pro nižší potřebu cukrovinek na bednu jsem již na začátku napsal, že to negativně ovlivní množství odměn. Později se upravila jedna 15% na 30% (a zároveň s tím se dvakrát zdražila cena truhel. Nakonec to završila úprava počtu cukrovinek z úkolů (směrem dolů samozřejmě a ne málo).

Bohužel nemohu zhodnotit výsledný počet získaných budov, na betě se to změnilo tolikrát, že to nemá žádnou vypovídací hodnotu (navíc mám splněné úkoly za odměny ještě před snížením a měl jsem ráno dost štěstí při vytáčení princů) - pokud by zisk budov byl takovýto, počet budov by nebyl problémem.
Myslím, že některé budovy se zbytečně opakují. Místo nich mohly být jiné lepší budovy.

Chybí mi tam budova na manu (větší než 2x2 - Princ produkuje manu jen 2 kapitoly) a Studna (všichni víme, že studny mají cenu až ve větším množství - jedna studna nikoho nevytrhne).

U setu je nevýhodou, že nejprve měl být získatelný celý, a posléze už ne.
Možná by stálo za to, buď ty sety (pokud by byl počet hlavních odměn zase větší) tam dát dva anebo jeden s tím, že by ho celý mohl získat každý a pak by rotovaly dokola setové budovy (zejména ty cenné - kladiva a mince skoro nikoho nezajímají), takže ti, kteří by si připlatili by měli lepší produkci z většího počtu setových budov (podobně jako sestavy ze zimního eventu např. se 4 stromy) a tudíž by zůstala motivace utrácet peníze pro ty, kteří to dělávají zatímco by o set nebyli ochuzeni ani ostatní.
 

DeletedUser467

Guest
@aikomi Níže na obrázku jsou hlavní budovy jak jdou po sobě. Studna tam je.
carnival-grand-prizes-all-updated6.png
 

Sycorax

Učedník
@Thespia moc děkuji, mám zájem o studnu. Už jsem si říkala, kolikátá bude.Tak to vypadá, že to klapne. Je lepší, že je v hlavní ceně. V truhlicích by člověk nemusel mít štěstí na její zisk.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Ano, na tu jsem zapomněl, ale při 50% rozlohy navíc dává stejně many jako ta 2x2, takže je k ničemu.
Když budu chtít jít po maně, tak logicky půjdu po budově, co mi dá many hodně (a kultura mě přitom moc nezajímá) a když budu chtít kulturu, tak půjdu po čisté kultuře.
Samozřejmě vzhledem k omezenému množství pokusů bývá rozumnější jít po větších budovách (pokud stojí za to, což není tento případ).
 
Nahoru