• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

DeletedUser5012

Guest
Mě to tentokrát docela padá-mám 4x chatrč na manu a 1 ten vůz, měla jsem asi 300 bombonů a ještě mě jich asi 100 zbylo-otevírám většinou ty truhly za 40.
 

iDavis

Legenda
Práve sa mi objavila ponuka na budovu Stanica události. Čo ma zarazilo je jej zvýšená cena, oproti minulým udalostiam zdá sa mi že dvojnásobne. No, nekupoval som to minule, nemám dôvod ani teraz.

EL-akcia-karneval-2019-stanica-ud-losti.png
 

DeletedUser5230

Guest
@Sycorax mě se relikvie z tunaje započítaly,udělala jsem tak úkol 17 i 37.
Jinak denní odměny mě nijak nezaujaly,počkám až dokončim čaroděje a zkusim štestí aspoň na set :)
 

DeletedUser5230

Guest
@iDavis tak se mi to nezdálo že ta budova byla dřív levnější.A taky nechápu proč má budova tu funkci aktivní 22 dní,když do konce eventu je 19 dní.Proč tu budovu nedaj jako nabídku hnedka se spuštěním eventu.:rolleyes:
 

Zharthuru

Mistr slova
Já se snažím , co neužiji přímo rozložím na řemeslnou výrobu , občas se tam vyskytnou věci co se hodí například kulturní budovy nebo relikvie
 

DeletedUser4336

Guest
Tak se musím přiznat, že včera mi na šestý pokus ta chatrč padla, takže aspoň něco, už jsem nedoufal, paradoxně ale nepadla předtím 2x na 30%, ale padla na 10%.

ExplorerFfff >> To je možná ten průser, že se nepoužívají hardwarové generátory pracujících na fyzikálních jevech, kde by náhoda byla víc náhodná. Na druhou stranu je to trochu i tak podivné, protože když se tady na fóru vedla statistika při prvním vypuštění studny přání, tak prvních několik dnů byla situace různá, padaly hodně diamanty i mince, postupně se vše ale srovnalo a bylo to přesně odpovídající procentům, kdyby tedy vývojáři nechtěli rozdávat diamanty, tak by vše nastavili tak, aby moc nepadaly. Jinak pokud je generování opravdu tak nenáhodné, mělo by se dát někde zjistit co komu padne, neníliž pravda? Pak chci vidět tabulku, zda vůbec má cenu abych točil a nebo místo toho ušetřil čas a šel třeba na pivo :).
 

DeletedUser5601

Guest
Dnešní odměna je jediná z celého eventu, co jsem z denních odměn chtěla a padla mi asi na dvacátý pokus, nicméně jsem i tak spokojená, protože takhle jsem dostala i portálové bonusy, k mému překvapení docela dost sladkostí a samozřejmě spoustu úlomků kouzel... ehm, chci říct mincových požehnání. :rolleyes: A mám další teorii, která by se měla zvážit, točím jenom truhly, ve kterých jsou i sladkosti a v mobilní aplikaci mi padly 4x za sebou, když jsem pak odpoledne zapnula počítač, tak ani jednou. Možná je to i v tomhle.
 

DeletedUser4336

Guest
ledová kráska >> No ono těch teorií už bylo. Já si kdysi všiml, že když jsem točil třeba ráno a padla mi jedna loď, padly mi během dalších třech rychlých točení další dvě. Pak jsem přijel večer a vytočil všehno co jsem měl a nic. Pak jsem to podobně zkoušel jindy, a nic. Takže pak jsem upustil od veškerých teorií, prostě někdy to padá jako zběsilé, a jindy vůbec. A v těch nových událostech mi cokoliv padá jen velmi málo. V karnevalu mi přijde ještě nepřijemný fakt, že hromadně přibylo dešťů mincí a jejich pravděpodobností, takže co asi pak má hlavně padat. Tohle je samozřejmě individuální, někdo je uvítá, než třeba kladiva nebo úlomky run.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis tak se mi to nezdálo že ta budova byla dřív levnější.A taky nechápu proč má budova tu funkci aktivní 22 dní,když do konce eventu je 19 dní.Proč tu budovu nedaj jako nabídku hnedka se spuštěním eventu.:rolleyes:
No doufejme, že celý tento event je spíše vyjímka a ne příznak přesunu z pay-to-win do extreme-pay-to-win módu.
Ale to si Inno musí samo rozmyslet, zda chtějí tuhle hru provozovat ještě dlouho, nebo z ní krátkodobě vyždímat, co se dá, a pak ji pro nedostatek hráčů ukončit.
 

Richardll

Učedník
@Sycorax mě se relikvie z tunaje započítaly,udělala jsem tak úkol 17 i 37.
Jinak denní odměny mě nijak nezaujaly,počkám až dokončim čaroděje a zkusim štestí aspoň na set :)

No za jednotlive provincie se mi relikvie pocitali ale u ukolu 77 jsem tak ziskal jen 28 relikvii (z 32) a pocital jsem s tim, ze ukol dokoncim pomoci relikvii z beden na konci turnaje. Dokazete si predstavit, jak neprijemne prekvapeni bylo, kdyz jsem po zkonceni turnaje mel stale jen 28 relikvii.
Jinak ze setem preji hodne stesti, budes muset nazbirat/vyhrat cca 1200 sladkosti (nebo jak se to nazyva) . :(
 

DeletedUser5729

Guest
No doufejme, že celý tento event je spíše vyjímka a ne příznak přesunu z pay-to-win do extreme-pay-to-win módu.
Ale to si Inno musí samo rozmyslet, zda chtějí tuhle hru provozovat ještě dlouho, nebo z ní krátkodobě vyždímat, co se dá, a pak ji pro nedostatek hráčů ukončit.
Lepe bych to nenapsal....RESPEKT!
 

Green Jane

Šéfkuchař
Zajímavá věc je , že z provincií se mně relikvie započítaly , ale z turnajů ne . a přitom v zadání bylo napsané - získej určitý počet
relikvií . odkud - to neupřesnili . Tak teda nevím . :rolleyes:
 

aikomi

Mistr slova
no ja mela vzato,ze pokud zacnes sbirat relikvie v turnaji,tak je musis dosbirat vsechny z turnaje a pokud zacnes z provincie,tak jedine z provincie a ne z turnaje ....
 

DeletedUser4336

Guest
To je v tom případě dost nešikovně zadané, když se nepočítá jakákoliv relikvie.
 

Sycorax

Učedník
Buď a nebo platilo ve Valentinu : např. "Vyrieš 6 stretov ALEBO vyrieš 30 turnajových stretov". Tady se to opravdu započítávalo zvlášť. Ale v Karnevalu je jen pouze získej 20 relikvií. Neurčuje podmínky. Taky bych je preci mohla získat i v řemeslné výrobě. Mimochodem zkoušel už někdo, započítají se ? Měla by být jasná pravidla, zda mohu kombinovat zisk relikvií: turnaj, provincie, remeslná výroba . Jinak jak už jsem psala, relikvie za odmenu po skončení turnaje se nezapočítaly. Docela zmatek v pravidlech.
 

DeletedUser6587

Guest
Ahoj:)
mě to šlo, 5x relikvie z řemes. výroby a zbytek jsem vzal z provincií
 

DeletedUser6417

Guest
Ahoj, mně se zase nezapočítaly střety z turnaje, ale jen z provincií. Souhlasím, že by to mělo být jasně dané.
 

Sycorax

Učedník
Nedalo mi to a zaslala jsem dotaz na podporu. Odpověď přišla vzápětí. Při plnění úkolu získej XY relikvíí lze kombinovat všechny možnosti hry : turnaj, střet v provincii, řemeslná výroba a odměna po sousedské pomoci. V druhé otázce jsem chtěla vědět, zda se mají započítávat relikvie z odměn po turnaji. Odpověď podpory :"Ohledně druhé otázky se jedná o chybu. Relikvie získané z konce turnaje, tedy za odměny z dosažených milníků, se připsat skutečně měly, bohužel se tak z nějakého důvodu nestalo."
 
Nahoru