• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

DeletedUser4680

Guest
asi k ničemu, davá ti myslím ted kladívka, od elfu by dávala manu což není špatné
 

baumax

Učedník
Diamanty jsou jedna možnost, druhá možnost je že pokud by na ten set dosáhl každý, tak vzhledem k bonusům, které poskytuje v produkci t3 surovin by velmi ovlivnil hru respektive trh s t3 surovinami
 

DeletedUser2988

Guest
To si nemyslím, t3 suroviny dávají i jiné budovy z předchozích eventů a trh to neovlivňuje :D

nicméně ač nerada a ač jsem za idavisovu práci ráda a cením si jí, tak se musím připojit k tomu, že tento způsob úkolů a budov, které jsou zvlášť v jiném vlákně je pro mě strašně nepřehledné a zmatené... chápu nápad, ale prakticky je to o dost horší než byl přehled budov a úkolů v jednom příspěvku.... stejně tak přehled bonusů budov.... :( škoda
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
@Baumax to je skvělá věta která mě inspirovala pro argument navrhnout zvýšení náročnosti turnajů. Argument že kdyby té desáté truhly dosáhlo každé společenství tak vzhledem k bonusům by to mohlo ovlivnit hru :)

Jak jsem již jednou psal, bohužel mou vinou se to nesmazalo ... Ale turnaje jsou nastavené pouze pro jednotlivce dle kapitol. Ovšem se to vše tváří že jde o turnaje společenství kde by náročnost měla být nastavena právě pro společenství. Zatím je to systém jak v hrách EA sport kdy si sestavím tým s hráči 99 a vyhrávám vše co jde. Prostě jde o to že turnaj je nastaven individuálně pro každého hráče ale vše se tváří falešně že jde o turnaje společenství. Jen nastavení přímo pro společenství není. A to budu psát a upozorňovat pořád že turnaje jsou nefér v rámci společenství. Zatím jsou turnaje nastavené fér pouze za předpokladu umožnění hrát turnaj všem hráčům nejen ve společenství.

Jinak abych se držel tématu ... vždy nechápu to přemýšlení nastavení úkolů eventů atd ... Jak já myslím na začátečníky tak i na dinosaury, kteří určitě vždy jsou jistě nadšení s úkolů které požadují vylepšení hlavního sídla které už třeba dávno mají :D pak kolikrát někdo psal u kapitoly s orky je problém a úkol vyřeš střet asi není jen tak jak před tou slavnou kapitolou. A tak dále ...

Takže pokud jdou nastavit turnaje dle kapitol tak proč né eventy atd? Pořád dokola se na to upozorňuje a píše a tak je vidět že tá ignorace je skvělá od inna.

Taky jsem si jednou četl názor na reakci na můj návrh který už dávno nepovažuji za šťastný ale navázalo se to i v jiných vláknech. Názor že zvyšování kultury ať už umožněním opakované motivace jedné kulturní budovy a nebo plošná hodnota kulturnách budov by také hodně ovlivnila hru.
Tak neříkám že kultura není dost podstatná ale myslím si když navštívím jakékoliv město top 50 že hlavním je počet obyvatel. Obytné budovy zabírají celkem dost místa. A třeba začátečník v první kapitole dostat kulturní budovu 1500 kultury by sice něco málo místa ušetřil ale ono by se to časem zase vyrovnalo.
 

DeletedUser3281

Guest
Jako sundali to solidně, přišli jsme o cca 1100 cukrovinek, tzn o těch asi 40% pokusů o_O Už to mám hotové a jako není to moc... tak snad až budu něco točit to bude mít nějaký smysl.
 

DeletedUser4336

Guest
Já to hrát nebudu, pro mě je to ztráta času. Vždycky mi padalo co jsem nechtěl, a teď se nedá získat ani denní odměna (když je tam dost často jen 5%), zkusil jsem čtyřikrát zatočit (a zkoušel jsem i dvakrát šanci 30% na denní odměnu) a odnesl jsem si 3x déšť mincí a jednou portálový bonus (ten se jako hodí), ale přesvědšilo mě to, že pro mě je to zbytečné snažení, jen jsem to chtěl zkusit, a vlastně žádné překvapení se nastalo.
 

Sycorax

Učedník
Mám 2x choreografii a 2x manu ,ale vsechno z beden 5% nebo 15 %, které jsem vybírala kvůli zesilovačům. Je to otázka štěstí .
 

chirazka

Znalec fóra
Chtěla jsem vyměnit chatrče z doby elfů za amuni., nakonec se povedlo na 5 pokus, v druhém světě až na 10 :eek:. Nejdu po hlavních odměnách, ale mám vybráno pár denních a s tím jak mi to padá můžu na některé zapomenout:oops:. Mince, kladiva a runy v truhlách mě opravdu netěší všeho mám dost..., portálové bonusy a urychlovače to je jiná, ale padají jen mince nebo kladiva:(.
 

Richardll

Učedník
Tak za mne velke zklamani. Sance na kompletni set srazena na minimum a nelze to nahnat ani pomoci double days.:mad::(

A navic mi to nezapocitalo do ukolu relikvie z odmeny za turnaj.:eek::mad:
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Vždyť je to o štěstí. ;) Já jsem zase toto měla minimálně v první půlce zimního eventu, že mi nepadaly budovy, ale jen ta bižutérie okolo. U mne zatím celkem spokojenost...
 

Sycorax

Učedník
Souhlasím s Vicky1177, je to o štěstí. Nicméně nastavení hry nemusí být vždy proti hráčům. Docela nemile nás překvapilo, že se nezapočítaly relikvie z odměn turnaje.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Jak jsem již dříve psal, jako vývojář, už jsem podobných hovadin několik dělal a vždy bylo v zadání, že to co dají jako top nesmí skoro vůbec padat, takže se prostě dělala statistika jaké čísla padají nejméně v generátoru a na ty se ty odměny alokovali, pak se dalo ještě operovat se škálou, protože se zjistilo, že nějaké číslo nepadlo z tisíce iterací třeba vůbec, snížil se rozsah a opět padalo naprosto ojediněle, takže pak i když něco mělo definovanou šanci 1:10, tak reálně dle testů to mělo padat pouze 1:650, a vzhledem k tomu jak se některé funkce hry chovají, já prostě v tomhle těm % nevěřím a beru to tak nějak dle náhody, kdyby se udělala statistika, možná zjistíme, že větší šance mají nakonec ty 5% bedny, dost často to lidem tak vyšlo totiž od nástupu těhle rotaček.
 
Nahoru