• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

Lovec Krys

Legenda
Nelíbí se mi nižší šance na denní odměny. Pouze jedna bedna má slušnou šanci na denní odměnu.
Podle mne to může vést k nižšímu počtu získaných denních odměn oproti předcházejícím eventům.
Zatím tuto svou obavu nejsem schopen potvrdit ani vyvrátit, stále na betě čekám se všemi sladkostmi na jednu budovu.
 

iDavis

Legenda
Oceňujem teda zníženie cien jednotlivých dební oproti predchádzajúcim udalostiam, v poslednej (zimnej) mi pripadalo, že množstvo dební ktoré som vôbec bol schopný otvoriť bolo až príliš malé (najmä kvôli nízkemu počtu znovu padnutých pochutín). Ak sa táto varianta ešte nejak výrazne do začiatku nezmení, myslím, že by to celkom mohlo fungovať.

PS: môj prvý dojem z videa bol či sa rozhodli nahradiť Timona nasadením Penny s účesom z 8. série veľkého tresku.. ja tam tú podobu vážne vidím. :D
 

DeletedUser4169

Guest
Opravdu velkou devizou je zrušení dablu a zpřístupnění hlavních cen i bez něj. Umožňuje to daleko větší variabilitu ve výběru denních odměn. Tohle bych ocenil, kdyby se zachovalo i do budoucna.

Nelíbí se mi neustále zdražování beden.
 

Saux

Znalec fóra
Netušíte, kdy ten event začne? Myslím jestli v poledne nebo večer, já už jsem starej sklerotik a nepamatuju si, kdy eventy začínají :)
 

iDavis

Legenda
No aspoň už môžeme začať. :) Je piatok tak predpokladám, že dôvod takéhoto skoršieho spustenia je snaha odsledovať prípadné problémy ešte skôr, než sa im skončí pracovná doba a začne víkend.
 

Saux

Znalec fóra
Mně nic mailem nepřišlo, ale když Karneval začal, měl jsem na kontě už 50 bonbónů...
 

Prealiena

Velmistr písma
To jo, ale vždycky posílali na mail upoutávku na nový event s 200 ořechy/vločkami/tou první eventovou měnou.
 

iDavis

Legenda
Mne sa zdá že to zvyklo chodiť vždy až nejakú hodinu / deň po začiatku udalosti, ešte je možno príliš skoro.
 

DeletedUser5601

Guest
Musím říct, že oproti Kouzlu zimy výrazné zlepšení v hledání bonbónků kolem města. Ty sněhové vločky skoro nebylo vidět, kdežto ty pěkně vybarvené bonbóny ještě s těma papírka okolo člověk jen tak nepřehlédne. Uvidíme jak to bude s denními odměnami, ale musím říct, že mě tam toho moc nezaujalo, takže spíš jedině, že bych nějakou svoji stávající budovu vyměnila za lepší se stejnými rozměry, jinak denní odměny točit nebudu (moc budov, které nemám kam umístit). A taky se mi líbí, že se dají vytočit i portálové bonusy, nevím jestli to bylo i předtím a mě se to jen neukazovalo, protože jsem je ještě nepotřebovala, nicméně jsem z možnosti jich získat víc vážně nadšená. Takže já se na tenhle event moc těším, uvidíme, co budu říkat na konci.
 

DeletedUser3346

Guest
A přehled denních odměn se najde kde? Něco jsem registroval že se založilo vlákno pro speciální budovy. No jo ale třeba kdo zde nechodí často tak neví. Takže super ti co hrají na betě budou mít možnou výhodu. Já nevím proč ale všechno mi v průběhu času připadá že je spíše horší než lepší.
 

DeletedUser3225

Guest
No,musím říct,že iDavid má skvělé informace jako vždy..leč po přesunu do svého vlákna se to stalo méně přehledné a hledat co je jaká budova a jaký je to vlastně set...furt někde klikat,rolovat a o setech jsem se stejně nic nedozvěděl...takže cucám informace o eventu jinde...škoda.. Původní koncept se mi zdál daleko "friendly" ...
 
Nahoru