• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Karneval

Zharthuru

Mistr slova
Studny jsou jak čtu a koukám dost populární a tak se chci zeptat , neoběví se časem třeba v řemeslné výrobě ?
 

DeletedUser3281

Guest
A i kdyby tam byli, tak se jí v 88 receptech plných odpadu stejně moc nedočkáš :D
 

Richardll

Učedník
@Thespia moc děkuji, mám zájem o studnu. Už jsem si říkala, kolikátá bude.Tak to vypadá, že to klapne. Je lepší, že je v hlavní ceně. V truhlicích by člověk nemusel mít štěstí na její zisk.

Az na to, ze pokut do toho nechces investovat drahokamy/penize tak neni moc realne, ze na ni dosahnes.
Jestli pocitam dobre, tak na ni budes potrebovat 200 vlajek. Coz dela v prumeru 4707 sladkosti, ale za ukoly dostanes jen 2915 sladkosti...
Jinak na kompletni sadu je treba prumernych 4236 sladkosti.

Ps.pocitam s bednama
sladkosti/vlajek
20 / 1
23 / 1
24 / 1
25 / 1
47 / 2
47 / 2
48 / 2
48 / 2
71 / 3
 
Naposledy upraveno:

Sycorax

Učedník
Dekuji za výpočet, i když mě nepotěšil. Hm ono je vlastně jen 2915 sladkostí za úkoly. Tak nic. Penízky do toho dávat nebudu.
 
Naposledy upraveno:
karneval si na mě zasedl. Dneska jsem protočil cca 700 sladkostí a denní odměna nepadla ani jednou. Ze 3 beden s 30% pravděpodobností VŽDY déšť mincí... tentokrát je to fakt peklo :(
 

Deleted User - 254234

Guest
Souhlas. Já jsem si paradoxně nejvíc vytočil z těch nejlevnějších truhel :)
 
ty nejmenší se mi nelíbí. Nejsou tam bonbony, ani VBčka. Jdu tedy spíš po středních a nejsem úplně nespokojený. Akorát, když mi tam skočí jen malé a ta sedmdesátka, tak ji zvolím a vždycky déšť :(
 

Ludi

Veterán
Ze začátku jsem byla na Karneval naštvaná. Chtěla jsem vyměnit chatrče, klikala jsme jak divá a padla mi jen jedna. Prostě smůla. Teď se pokouším spíš získat hlavní odměny a set a není to zase tak špatný. U beden počítám, na kolik vyjde jeden praporek a taky co nabízí za další odměny, aby mi pořád nepadaly mince. Prostě tentokrát nemá smysl moc šetřit sladkosti a pak to vymlátit na jednu věc, jelikož mi to prostě nepadá. Takže akceptovala jsem situaci a jsem v pohodě :)
 

iDavis

Legenda
@Ludi akceptace situace - s tým tu má veľa ľudí (vrátane mňa) problém, zvažujúc fakt že už zostáva len posledný pokus na studňu ako dennú odmenu. o_O
 

Ludi

Veterán
@iDavis Taky jsem chtěla studnu a další věci, ale pak jsem si uvědomila, že nejvíc mě ve hře paradoxně brzdí postoj, kdy něco moc chci. Je lepší, to nechat běžet a ono se nakonec nějaké řešení najde. Takže v tuto chvíli mám víc alternativ - buď udělám jen část setu a doplním to normální kulturou, nebo set zvládnu celý a bude to fajn. Studny mají výhodu, že dávají dioše (vše ostatní vrchovatě nabízí set), ale já jsem marnotratná a tak když jsou v malém množství, utratím je stejně za pitomosti. Takže bych byla ráda, kdyby vyšel set, jenže to vypadá, že nebudou dni 2x, pokud jsem to správně pochopila.
 

Angedev

Velmistr písma
Mě to v ničem neomezuje, že čekám na odkrytí posledního dne, stejně mě zajímá akorát zítřejší budova... Buď tam bude poslední den Studna či něco jiného opravdu zajímavého, nebo všechno vyhážu na Elfí vůz... Je největší a bude se dobře kraftit :) A budu doufat, že vyjde aspoň ten set (nejlépe i se Studnou, ale to bych asi chtěla už moc :D).
 

DeletedUser3281

Guest
Taky tak, pokusím se dvě tři zítra ideálně, a zbytek za stromy jestli tedy zítra nebude něco můj plán změní na betě :D Mám z prvního dne dvě ty choreografie, jako náhradu za hořícího panáka. protože RR se nedočkáme viditelně ani v tom bídném počtu 5 na 10 truhel. Sou to slibotechny.
 

DeletedUser2988

Guest
Snad jako poslední nebude nějaká jarní klec či podobná zvěrstva :D
 

iDavis

Legenda
Úplne neberiem ten argument, že studňa ako denná odmena nebude kvôli tomu, že je v hlavných. Woodelvenstok, Kouzlo zimy - udalosti, ktoré boli dôkazom toho že to šlo kombinovať, a to ich bol v hlavných odmenách celý pás (po všetkých tých "vylepšeniach" tejto udalosti o nič náročnejšie získať než teraz). Ešte naivne do zajtra čakám, pripúšťajúc nádej spočívajúcej vo fakte, že aj k tejto udalosti je nachystané informačné okno do noviniek hry súvisiace so studňou.
V prípade, že nebude, je pre mňa vysvetlenie "prepočítanie ziskov súvisiacich s možnosťou zisku viacerých studní za udalosť" omnoho reálnejšie.
 
Naposledy upraveno:

Richardll

Učedník
iDavis: Tak jestli neco zmeni v probihajici udalosti, tak mne tim docela nastvou, protoze jsem ji diky nizke pravdepodobnosti na ziskani setu ve druhem svete zazdil...
 

iDavis

Legenda
@richardll mal som na mysli tie úpravy, ktoré prebehli od jej začiatku na bete do okamihu niekoľkých minút pred začiatkom u nás, takže našťastie tak ďaleko že by si to menili už za live behu ešte nie sme.
 
Nahoru