• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze HTML5 klient Elvenaru

Vicky1177

Mistr slova
@iDavis : Tak to vskutku rozhodně není úplně ono... Já na betě nehraju, tak nemůžu srovnávat. Když jsem reportovala problémy s Flash verzí, tak hned jak to šlo, přepnula jsem na HTML5, protože se s řečeným problémem neudělalo vůbec nic...
Někdy v úterý odpoledne jsem přepla na HTML5 a spokojenost, 95 % problémů zmizelo. Ovšem byl nahrán ani ne za dva dny nový build klienta a všechny problémy mám zpět. Diplomaticky řečeno, není to úplně ono. Použila bych i nediplomatický výraz, což je tady přímá cesta k banu... :rolleyes: I když nemůžeš hru skoro používat, hlavně mlč a usmívej se. :D
 

DeletedUser4236

Guest
Tak jsem podporu HTML5 aktivoval a opravdu je hra svižnější a řekl bych že i hezčí a ostřejší. Problémy co jste psali výše jsem nepozoroval ani
v Opeře číslo verze 56.0.3051.52 a ani ve Vivaldim číslo verze 2.1.1337.36 Za mě teda úplná spokojenost a Konečně !!!! už nemusíme používat Flash.
 

Vicky1177

Mistr slova
@matrix0007 : Jasně, že jste je nepozoroval, když jsme je pozorovali v jiných prohlížečích... ;) On každý prohlížeč a jeho jádro přistupuje jinak ke zpracování příchozích dat. Třeba FF zpracovává Flash v extra procesu (kontejneru) na rozdíl od Chrome...
 

DeletedUser4236

Guest
Tak jsem podporu HTML5 aktivoval a opravdu je hra svižnější a řekl bych že i hezčí a ostřejší. Problémy co jste psali výše jsem nepozoroval ani
v Opeře číslo verze 56.0.3051.52 a ani ve Vivaldim číslo verze 2.1.1337.36 Za mě teda úplná spokojenost a Konečně !!!! už nemusíme používat Flash.

Tak už jsem pár chyb našel i u opery občas se text proste nevleze do kolonky a podobně, ale zatím žádná hrůza co se týče výzkumu ten je zatím v pořádku. Co mi ale dost chybí je, že nelze používat číslice 1-6 pro zadávání výroby u dílen a manufaktur.
 

DeletedUser5695

Guest
Bohužel jsem zvyklý, jako mnoho hrajících, na zmenšení stránky na 67% (ve FF).
Grafika je pak strašně přeostřená, když mám oddálení města.
Čísla např. v průzkumu či zbývající časy atd. jsou zkomolená, font se rozpadá a mění i barvu na černou v půli čísla.

Také mám špatnou grafiku, vše zrní a tahá to za oči, navíc, pokuu chci spustit v telefonu, který nepodporuje Flash, a přenastavím předtím na PC na HTML, tak stejně telefon začíná na Flashi, za mě tedy zatím hodně nedokonalé...,ale nsad Inno brzy dožene dobu
 

DeletedUser4169

Guest
Tak už jsem pár chyb našel i u opery občas se text proste nevleze do kolonky a podobně, ale zatím žádná hrůza co se týče výzkumu ten je zatím v pořádku. Co mi ale dost chybí je, že nelze používat číslice 1-6 pro zadávání výroby u dílen a manufaktur.
Html5 mám zapnutej na betě od začátku a čísla fungujou, cz mám flash a betu html5 a čísla chodí.. bez toho bych neuměl hrát :D
Browser 99% FF, ale chodilo i pod chromem.
 

DeletedUser2449

Guest
Já si myslím, že tyto screeny hovoří za vše. Hold když se nevěří tak se nevěří, dokud se to na vlastní oči neuvidí. HTML 5 mi značně vytěžuje procesor. RAM to "žere" oboje stejně akorát, že flash má oddělený proces kdežto HTML 5 to má v jednom procesu. To bych musel mít spuštěn jen Elvenar a to nemohu potřebuji mít spuštěné i jiné programy jako třeba i jiné prohlížeče protože každý má svoje plusy i mínusy.
V jiné hře se také přechází na HTML 5 a dokud to nebude optimalizováno natolik aby to šlo plynule hrát, není co řešit.
Flash je ta správná volba.


7JxcujJ.png

ZJqkncd.png

Odstraněny nevhodné výrazy. Spoiler jde vytvořit! Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4785

Guest
Používám operu a při zapnutém HTML 5 mi občas vypadávala grafika výzkumu a když jsem byl u někoho ve městě tak se mi neukazoval celý název města . Nejde ani tak o to že by mne zajímalo jak se které město jmenuje,ale že tam bývají info pro ostatní spolu / hráče .
 

DeletedUser2449

Guest
@Dellingr a co si myslíš, že je asi tak Pale Moon? Je to prohlížeč postavený na jádře Mozzila Firefox akorát má tu tu výhodu, že je brutálně rychlý protože do něj nelze instalovat aplikace třetích stran to jest takzvané WebExtensions neboli pro méně znalé add-ony.
 

DeletedUser3071

Guest
@katrms

Pale Monn je open source prohlížeč který pouze vychází z kódu Mozilly. Jinak používá vlastní jádro Goanna. A co jsem tak letmo prolítl internet tak Pale Moon má všeobecně problém s hml5 a add-ony do něj dostat lze ;).

PS: A nějak mi uniká souvislost mezi Add ony a rychlostí prohlížeče...
 

Ludi

Veterán
Po poslední aktualizaci jsem znovu pokusně přešla na HTML5 (Chrom i Opera). Zatím to vypadá podstatně lépe, než minule. Potěšilo mě, že jde kopírovat text. Chvilku mi trvalo, než jsem na to přišla, ale jde to dobře. Prostě mě jen v prvním momentu překvapilo, že to jde tak jednoduše :D.
Mám PC 32 bit. Je starší, ale zachovalý, asi jako já, tak co bych ho vyhazovala, že?
Jak píše iDavis, tak font se mi taky moc nelíbí, ale snad i to se poddá. Uvidím, jak hra pojede při turnaji, protože poslední dobou mi to ve Flashi při bitvách padalo, což je otrava :( Jestli mi turnaj pojede plynule, tak na HTML5 zůstanu, tedy pokud nenarazím na nový problém ;).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5783

Guest
Zdravim, ...
tak asi budu neskutečná lama, protože po omylem povoleném přechodu na HTML5 verzi to tuhne na Chrom Verze 75.0.3770.142 (Oficiální sestavení) (64bitový) a za BOHA nemůžu přijít na to, jak se dostat zpět na Flash.
Cookies pryč, historie, restart Chrom, - nic nefunguje, ... pokaždé se zobrazí v Cookies :
device_view - Přístupné scriptu - NE (HttpOnly)
Chrom už se mě vůbec neptá, jestli má spustit Flash, ... i když mám nastaveno - Flash - nejprve se dotázat.
Na FF se to rozběhne bez problémů - na Chromu mi to napíše po 15ti minutách - CHYBA SERVERU ... hmm ... o_O
Net mám 100mega.
Tak děkuji za případnou odpověď ...


JO, a ještě abych to více zamotal, tak svět Arendyll, který téměř nehraji, na Flash bez obtíží spustím s nabízenou možností FLASH při spuštění Chrom ... a naběhne vše jak má, ...
Vymazal jsem všechny stopy Elvenaru v Chromu - beztak Winyandor nespustím s možností výběru html5 a Flash ... :mad:
TO JE NĚKDE NA INNOGAMES, že to nemůžu změnit zpět ?
Už z toho fakt šílim.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
To se ti jako na FF spouští jako Flash a na Chrome jako HTML, i když je v nastavení hry vyškrtlé povolit HTML5 klienta?
 

Zharthuru

Mistr slova
Zřejmě záleží na stroji na kterém paříte . Mám starý Acer s windows xp a lépe se mi hraje bez nového klienta .
 

DeletedUser5783

Guest
Přepínání mezi HTML5 a flash je možné najít přímo v herním nastavení ;)
DÍKY, DÍKY, DÍKY ... !
Jste můj zachránce ... ;) ... už vše běží, jak má, ... nastavil jsem v nastavení hry - Povolit HTML5 - zrušit zaškrtnutí.
Děkuji a všem přeji radost z hraní ...
 
Nahoru