• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze HTML5 klient Elvenaru

DeletedUser4336

Guest
Tak jsem opět po dlouhé době zkoušel HTML5 na Firefoxu, a skutečně ta plynulost je u mě horší jak u Flashe. Jako když se načte prostředí, tak pak to vypadá plynuleji, ale při jakékoliv operaci se vše tak nějak o něco déle zadrží a o něco déle trvá načtení (naskákání obrázků). Stačí otevřít chat, a pokaždé dojde k nepatrnému zadrhnutí, zatímco u Flashe jen napoprvé, a pak už naprosto plynulé, stejně tak jiné operace. Nevydržel jsem to a vrátil tam Flash. Počítač mám sice letitý, ale výkonostně se na něm dají rozeběhnout i nové hry, takže tím to určitě není, Widle jedou na SSD, takže by neměl být problém. Jako já nepotřebuji jet na HTML, ale když tu posledně padlo několik příspěvků, kdo všechno jede na HTML a bez problému, tak jsem nemohl argumentovat, protože jsem to už delší dobu neměl vyzkoušené, a lecos se mohlo změnit. Co vím, tak v minulosti mi to s HTML 5 občas i častěji zcela zamrzalo. Jiný prohlížeč jsem nezkoušel, ale to tak nějak moc nechci, IE mám zcela odinstalovaný, a Chrome tak nějak nepotřebuji, když mi jede jinak dobře FF.
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> Tak zvyknout se dá na ledacos, ale zase na druhou stranu proč si zvykat na něco co mi přijde plynulostně horší jak to z čeho se má přecházet. Samozřejmě když nebude Flash, tak mi ani nic jiného nezbyde.
 

Zharthuru

Mistr slova
No já zkusím přeinstalovat prohlížeč , mám starý notebook a po zkoušce spustit html5 je znatelný rozdíl v nahrávání , kde flash je o 20 minut rychlejší než html5 .
 

iDavis

Legenda
Najideálnejší prehliadač pre HTML5 je Chrome (a odkedy existuje nový Edge, zrejme aj ten). Ja osobne stále ale používam Firefox, pretože mi príde rýchlejší v iných aspektoch (ako napríklad zvládanie otvorených viacerých kariet naraz, čo je pre mňa kľúčové, nakoľko v tak vyzerajúcom prostredí trávim väčšinu času v prehliadači).
 

iDavis

Legenda
@voyager-1 zrejme nie je (usudzujem čisto z toho, že pri spúšťaní nevyžaduje aktiváciu flashu, ako iné, na ňom ešte bežiace aplikácie).
 

Saux

Znalec fóra
Mám tomu všemu rozumět tak, že Elvenar mi od zítřka na PC nepoběží, když nemám HTML5? Mám totiž starší PC, W. Vista a G. Chrome starší verzi a HTML5 si prostě a jednoduše nemohu aktivovat...
 

iDavis

Legenda
Podľa Adobe bude Flash player definitívne zablokovaný až 12. januára, avšak už dovtedy ho odporúčajú zo zariadení odinštalovať (od dnes totiž prestal dostávať podporu). Nejaké detailné info a otázky a odpovede zverejnili aj na oficiálnej stránke.
 

iDavis

Legenda
@voyager-1 to obnovovanie času čiastočne (aspoň u mňa na firefoxe) rieši, ak počas toho klikám po produkujúcich budovách (otváram - zatváram). Jedno takéto kliknutie akoby zrýchli ten rozbehnutý čas o zhruba 0.5-1 minútu, čím sa koniec koncov skráti čakanie na dobehnutie reálneho času.
 

voyager-1

Velmistr písma
taky to tak zkouším, ale kolikrát se stane že budovy přestanou reagovat a nakonec to spadne nebo je nejlepší restart.
Nejsem z HTML nějak nadšenej.
 

Zharthuru

Mistr slova
Nejsem na HTML , používám nástroj Shockwawe nebo tak nějak . Na HTML přepínám jen v klubu a ten je teď zavřený kvůli covidu .
 
Nahoru