• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze HTML5 klient Elvenaru

luterina

Veterán
ctrl+a mi zkopíruje pouze  , jinak po označení textu levým tlačítkem myši mi ctrl+c a ctrl+v funguje standardně, avšak když mám přepnuto na HTML verzi tak ve vzkazníku - v poště (zoom přiblížení nastavené na 100 %) - je daný odkaz dlouhý až za viditelnou část okna a nelze označit celý...

prohlížeč mám podporovaný google chrome
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
To mám za oblastí někdy i ve Flashi ve FF, ale vždy mi pomůže to zavřít a otevřít znovu. V HTML5 jsem to teď zkoušel a taky jsem to měl za oblastí, ale opětovné otevření už funguje správně, asi je tam někde nějaký zakopaný psék při prvním načtení. Jinak u HTML opravdu nejde použít Ctrl+A, jen levé myšítko.
 

DeletedUser5695

Guest
je to nějaké divné, mě zase nefungují myší ouška, ani levé ani prave, ale ty kontroly, na google chromu :)
 

LivingPool

Pokročilý žák
A co klávesové zkratky, které používám ve flash verzi a maximálně urychlují hru?
Dokáží je zakomponovat do html5 verze?
 

DeletedUser4336

Guest
Jaké zkratky? Numerické výrobní zkratky v HTML5 fungují.
 

Lovec Krys

Legenda
@LivingPool A ty dělají co? Nikdy jsem je nezkoušel ani na flashi ani na html5.

Edit: tak jsem trošku zkoušel mačkat písmenka v html5 verzi:
w = world (mapa)
r = research (výzkum)
c = city (návrat do města)
t = trader (tržiště)
i = inventory (inventář(záložka kouzel))
l = logout (odhlášení)
h = žebříček
f = společenství (záložka členové)
s = Hlavní sídlo (záložka relikvie)
a = divy
b = build (Budovy)
n = upozornění
m = messages (Zprávy)
 
Naposledy upraveno:

LivingPool

Pokročilý žák
Super, sice je html kostrbatější při zmenšení na 67%, ale rychlejší jak flash, jdu přepnout :)

Takže Firefox není podporován pro HTML5? To zas mám přecházet na toho oškubanýho chromáka?
Tomu říkám podpora jak fík, IE padá, Edge nepoužitelné, Opera tenkrát začala silně zpomalovat hru ... :eek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Kdysi jsem zkoušel HTML5 a kvůli jistým potížím jsem pak hrál velmi dlouhou dobu na Flashi. Minulý týden jsem asi tři až čtyři dny po sobě opět zkoušel HTML5, napřed se mi to jevilo jako celkem bezproblémové, ale při zadávání výroby na brůžo mi to přišlo takové nějaké pomalejší, častokrát jsem byl rychlejší a tak se výroba nestihla zadat a musel jsem to někde opakovat. Když mě to začalo štvát, tak jsem si řekl, že si nevybavuji, že by to takto zlobilo u Flashe, a tak jsem se zkusil vrátit k Flashi, a brůžo dohrával na Flashi, kde mi to přijde hbitější. HTML5 se rychlejiší tváří, ale ve skutečnosti tam mám takové zpomalené mikroodezvy, které naopak nejsou u Flash verze, takže zůstanu při starém. Jinak hraju na Firefoxu, takže ta podpora HTML5 tam je.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Chudák html5 je tu otloukánek :D. Já si ho jen pochvaluji, po přechodu na tuto verzi nemám, žádný periodický problém a je to mnohem rychlejší a plynulejší na než na flashy na stejných typech přístrojů.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
jsem na tom úplně stejně. Za mě bez problémů a hraju to na IE11 (chrome brutto speedo capputoo..)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
U mňa platí to, že Flash budem využívať dovtedy, dokým ho kompletne nezrušia. Na HTML som skúsil prepnúť už niekoľkokrát, ale vždy bola moja skúsenosť, v porovnaní s Flashom, omnoho horšia. Dúfam, že sa ešte dočká čo najviac vylepšení.
 

LivingPool

Pokročilý žák
U mne je priorita podpora klávesových zkratek ve více prohlížečích, nejen Chrome a IE.
V IE je to strašně líné v HTML5 a ve Flash verzi to často padá na chybu toku dat, takže IE pro mne nepoužitelné.
A mrzí mne ta kostrbatost při zmenšení ve FF, Flash je krásně vyhlazován i při zmenšení obsahu stránky.
 

LivingPool

Pokročilý žák
Verze FF?
Mám Quantum 68.0.1. x64 a klávesové zkratky nejdou, dole mi skočí řádek vyhledávání na stánce, že by byl problém s touto zapnutou funkcí?

edit: Bohužel je to tak a já se nehodlám vzdát funkce, kterou denně často používám (psaním vyhledávat text na stránce).
Jdu napsat dotaz na podporu.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
FF Qantum 68.0.1 (64-bit).
Tak jestli máš zapnuté vyhledávání přímo psaním, tak s tím podpora nic neudělá, když si ty klávesy odchytne přímo prohlížeč.
Ale možná můžeš v takovém případě zkusit jet Elvenar separátně na jiném prohlížeči.
 
Nahoru