• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze HTML5 klient Elvenaru

Ludi

Veterán
Díky! Zatím se zdá, že na první pohled to jede lépe a radostněji ;). Je to svižnější.

Teď po chvíli používání vidím, že nejde kopírovat text ze zpráv ani z chatu.
Ztrácí se zobrazení výzkumu, zůstanou jen spojnice.

Hra je s HTML5 svižnější, ale uvedené chyby mě vedou k tomu, že se zatím vracím na Flash.
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Akorát jsem to přepnul v nastavení a je to od samého začátku znát,že je to svižnější. :)
Vidím to stejně jako Ludi.Také jsem se kvůli spoustě chyb vrátil.
 
Naposledy upraveno:

LivingPool

Pokročilý žák
Bohužel jsem zvyklý, jako mnoho hrajících, na zmenšení stránky na 67% (ve FF).
Grafika je pak strašně přeostřená, když mám oddálení města.
Čísla např. v průzkumu či zbývající časy atd. jsou zkomolená, font se rozpadá a mění i barvu na černou v půli čísla.
 

Vicky1177

Mistr slova
Ztrácí se zobrazení výzkumu a zůstanou jen spojnice??

Mně tedy ne... (GCH 70)

Schránka686.jpg
 

LivingPool

Pokročilý žák
FF Quantum 62.0.3 x64 - zobrazení výzkumu OK včetně úkolů, texty se rozpadají FF-výzkum.PNG;
Opera 56.0.3051.52 - ráno pouze spojnice - nyní vše (možná proběhla aktualizace z nižší verze), texty se rozpadají Opera-boj.PNG;
FF Quantum 62.0.3 x64 - FLASH verze - překryvy textu ve výrobě elementálů i na 100% zobrazení FF-flash-100%.PNG
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
@Vicky1177 : Mně se to stalo včera večer v GCH...

Umíte někdo spustit Elvenar na mobilu při zapnutém HTML5? Nemyslím v aplikaci... V Puffinu i v GCH mám jen černý display :(
 
Naposledy upraveno:

maxinec

Pokročilý žák
tak u mě HTML5 nejede :/
FF 63.0 (x32) - město po načtení jen v mžiku problikne, pak to zčerná... 2018-10-24 (2).jpg klikat myší můžu, zvuk i hudba hraje;
v GCH se to sekne již při načtení 2018-10-24 (3).jpg
 

DeletedUser3281

Guest
Nějak si nemůžu vybrat který výzkum právě vyzkoumám, poradíte? :D:D:D

2018-10-24_163416.png2018-10-24_163544.png
 

Vicky1177

Mistr slova
GCH Verze 70.0.3538.67 64-bit zatím OK, výzkum se zobrazuje, text nerozpadá
FF Quantum 63.0 64-bit - stejný screen jako z Chrome...

Schránka687.jpg

@LivingPool - Texty ve Flash verzi: chyba, o které se ví, má být prý opravena s dalším update. Stejné je to i v HTML5, překryvy tam jsou také...
Schránka688.jpg

@maxinec : s nefunkčností "pětky" v x32 se potýká více her, alespoň co jsem četla.
 
Naposledy upraveno:

LuciskaCh

Mistr slova
Taky jsem přepnula zpět. Svižnější to možná je, ale jen pokud máte otevřený jen jeden svět, já měla otevřené vždy oba světy a je to pomalejší než s flashem. Také mi jako chyba přišlo psaní na chatu. Pokud jsem se v nějaké chvíli sekla (přemýšlela jsem, jak přesně větu zformulovat), tak se kurzor začal posunovat (tím pádem i viditelný text) zpět na začátek, takže když jsem pak začala znovu psát, tak už jsem neviděla, co píšu a měla jsem v textu chyby. Také písmo je rozostřené při největším oddálení města
 

Angedev

Velmistr písma
Tak také přidávám obrázek výzkumu :D A bohužel přepínám zpět na flash, dle mého názoru příliš brzy vypuštěno na live servery, vzhledem k počtu chyb, které jsou na betě nahlášené a stále ještě nevyřešené... :(
upload_2018-10-24_18-19-45.png
 

Silversnake

Mistr slova
Google Chrome Verze 70.0.3538.77 (Oficiální sestavení) (64bitový) bez problémů. A bůh jim žehnej. Konečně mi nezamrzají okna. Mohu klidně přepínat mezi okny v prohlížeči a vždy je hra funkční. Dosud 2-3 kliky jinam a zpět na Elven = a hra byla zamrzlá.
 

DeletedUser3281

Guest
Nejde v tom změnit název města, tak se musím přepnout do flashe, protože to nejde asi ani na mobilu :D To je radost no :D
 

Radvanus

Znalec fóra
Název města sem v pohodě změnil, nemám ani ostatní zde uváděné problémy.
Ale když najedu myší nad název města, neukáže se mi celý text.
FF 63.0 x64
 

DeletedUser3281

Guest
Jo už jsem to našel, já sem byl zvyklý to měnit skrz název a nešlo mi to :D Avatar já si nikdy neměním, to je součást identity :D
 

Angedev

Velmistr písma
Já jsem také zvyklá to měnit přes název, ale vím, že jsem to na fóru bety někde četla, tam si také někdo stěžoval :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Gratuluji. milé Inno, ke dnešní aktualizaci - cz1 Arendyll po dnešní aktualizaci dva ze tří vstupů do hry přes poslední verzi Chrome - hláška "Omlouváme se, došlo k chybě" a to ihned po načtení města aniž bych udělala jedinou operaci... A to přes ten slavný HTML5, který před tou aktualizací fungoval bez jediného problému :(. Na to se nedá říci nic jiného, než "Good Job..." :rolleyes:
 

iDavis

Legenda
No, rozhodne to nie je úplne ono, má to ešte svoje muchy. Je to avšak plynulé, font nie je síce dokonalý, ale lepší oproti tomu ktorý bol na bete po zavedení HTML5, no čo rozhodne považujem, aspoň ja osobne, za najväčšie plus, je konečne hudba, ktorá sa viac nevypína. :) Už veľmi dávno hlásený report tu sa dá teda aspoň takto považovať za vyriešený.
 
Nahoru