• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

FAUNA

Sheila7

Guest
Nechtějí jí darovat? :D Já se takové kočičky ráda ujmu...he,he vyslala bych jí k sousedům na návštěvu :D
 

DeletedUser61

Guest
Náš kocour jednou tetě ukrad z tašky buřty. Sousedům chodil lovit červený kapry do jezírka. Jinak je to prosím krabicový typ. Zato babiččin pes krad z vánočního stromku kolekci a pod postelí si ty bonbony rozbaloval, jednou když musela od oběda k telefonu, tak jí sežral řízek. :D
Ten ježulda je fak loztomilej.:) Jeden rok k nám chodil takovej hubeňour každý den přesně v jednu na oběd. Dávali jsme mu kočičí žrádlo. Mlaskal na celý kolo.:D Když už měl asi požadovanou hmotnost, tak přestal chodit.
 

DeletedUser34

Guest
my sme mali mačku co šlohla z dresu cele kura zabalene v igelite vratili sme sa zo zahrady ze ideme piest kura hladame ako blby a potom sme ho našli venku pod lavicou kura o hlodane a mačka s milionovim usmevom napratana chrapala o kusok dalej
 

DeletedUser34

Guest
to je ale heskej zver :)
Aye-aye-450x290.jpg
 

Santerr

Veterán
Kdysi jsem mívala fenku křížence Německého ovčáka, jmenovala se Benny a byl to hotový anděl. Je to bohužel už 6 let, co mi odešla za duhový most, ale na svého anděla nikdy nezapomenu.
19nzlx.jpg
 

DeletedUser61

Guest
Santerr ta je krásná. Je mi moc líto, že už není.:( Ještě že nám na naše miláčky zůstávají krásné vzpomínky.:)

Protokol kam na ty roztomilíky chodíš?:)
 

DeletedUser34

Guest
sonea mam stránku na facebooku krási prírody a tam stále takéto zvieratká dávajú
 

CherryFlower

Guest
Tak tohle je náš trhač Barča se Zorou... Barča už je dva měsíce v psím ráji, byla to zlatá čubina.

WgiDU.jpg
 

CherryFlower

Guest
Je to německý špic vlčí, největší ze špiců :) A ta lištička je hračka ještě po mně :-D
 

CherryFlower

Guest
Tahle nepískala, ale starala se o ní jak o mimi... nosila si jí z nory do nory... co si vyhrabala na dvoře :-D Nepodařilo se jí zabřeznout, tak si adoptovala lištičku :)
 

DeletedUser254

Guest
image.php

Bertík - pes
Nemám nejmenší tušení jaká je Bertík rasa a nijak mně to netrápí. Našli jsme jej v lese v krabici z 5 sourozenci. Je to takový jakože vemeno, protože kam ho postavíme, tam dokáže zavazet i 3 dny, ale jinak je to mazel který je schopný odejít z cizím člověkem jen proto že ho podrbe za uchem.

Simba - Jezevec
Čistokrevneá příroda. Toho jsme našli polomrtvého u branky našeho domku, kam zřejmně přišel dokonat. Piplaly jsme se s ním skoro 2 týdny než řekl místní mastičkář že je v pohodě.
Sem tam se na pár dní ztratí ale vždycky se zase vrátí. Necháváme mu celkem volnou volbu jestli chce být u nás nebo v lese.
 
Nahoru