• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

FAUNA

DeletedUser61

Guest
Tak to je opravdu neobyčejný přírůstek do rodiny. Akorát na tý fotce vypadá, že je po něm. Tak hlavně že se mu už daří dobře.:)
Mně předevčírem vyšokoval ježek, který si to natřel přes naší zahradu. Sedím si ve tmě na terase a pozoruju hvězdy. (moje oblíbená aktivita v létě :D) Mám nohu přes nohu a jen tak si sní klimbám s hlavou v oblacích. Z ničeho nic mi něco vrazí do nohy. Nejdřív jsem myslela, že je to můj kocour, ale kdepak. Ježek si to prostě natřel přímo přes moje nohy ve stylu: "Uhni, jedu." Prostě jako doma. :D To jsem ještě netušila, že do čtvrt hodiny mi za plotem proběhne naštvanej divočák. Asi měli nějakou schůzi nebo co.:D
 

DeletedUser34

Guest
Norquis no proste nemajú chybu sú užasný obaja a to že jazvec jeden znajplachejšich zvierat u nás sa takto dá skrotiť no proste sú super len pozor nech vam ho neodstrelia polovnici jeho tuk je veľmi vzácny ale naštastie lov na neho je povolený len nejak vzyme
 

DeletedUser254

Guest
Jenom promluvit .......

image.php


 

DeletedUser592

Guest
DSC_0007 (2).JPG
DSC_0005 (2).JPG
Tak já se dneska pochlubím svojí Osmácčí rodinkou. jedná se o dva dospělé jedince Osmáka Degu a pět několikahodinových osmáčků.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Frigg

Guest
To všechna zvířátka pohltil zimní spánek nebo zůstaly myšlenky jen na vánočního kapra? :)
 

DeletedUser1213

Guest
jéé,tak tedy koukám,že toto fórum se mi moc líbí,ze všeho kousíček.Doma chovám kocourka,je mu letos 6.let,jmenuje se Charlie a velice rád "buzeruje" našeho kanárka Pepíka :Dohlodává mi doma rostliny,takže spoustu kytek mi totálně odrovnal,miluje okurky a olivy a kdyby mohl,pochutnal by si aj na Pepíkovi:DKanárek to naštěstí nebere a vesele si užívá života a prozpěvuje si klidně i o půlnoci,čas pro něj nemá takový důležitý význam jako pro lidi:)a tak nám dělá radost.Pak máme achatiny šneky,taky chovám šneky ze zahrady,nějak sem se zamilovala do tohoto zajímavého a klidného tvora,dnešní doba je tak uspěchaná,že jak se tak zamýšlím nad těmi zvířátky,tak maj pohodový život,nestresují se nad životem,netrápí je zbytečnosti:)

PÚŠTNA MAČKA JE VRAJ NAJKRAJŠÍ DRUH MAČKY
Mačka púšťová alebo mačka piesočná (Felis margarita) je živočích, ktorému stačí na prežitie tekutina obsiahnutá v koristi a trocha vody navyše. Má tupé pazúriky, ktorými veľmi dobre hrabe v piesku, kde hľadá pieskomily a podobné hlodavce,občas chytí aj jaštery alebo hady. Pred páľavou sa utiahne do vyhrabanej nory.

Tento krásny cicavec sa vyskytuje najmä v severnej Afrike a bohužial jeho status je ohrozený druh.

http://prntscr.com/7uftuj

no ale naozaj sú krásne
ani jsem nevěděla,že taková kočka existuje,kočky všeobecně miluju

a čo tento sirotek

image005.jpg
to je ale sladký drobek,hned bych ho brala :D

//Sloučení příspěvků. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CherryFlower

Guest
Naše jarní nadělení :)

12924392_1046386768733109_5505752635510086585_n.jpg

12919628_1046386758733110_860705971463561516_n.jpg

Nakonec jich je 8... aspoň tedy doufám, že je konec :D 5 kluků a 3 holčičky :oops:
 

CherryFlower

Guest
Jj až vyrostou, budou to takové chlupaté koule :) Dcera to okomentovala, že teď vypadají jako krtečci a mňoukají jak koťata a pak z nich budou medvídci :) Všechno jiné než psi :D
 

CherryFlower

Guest
Sirotečci, maminka se šla vyvenčit :)


12143246_1046434765394976_7112142565763309744_n.jpg


Najdi kolik nás je? :D


A šťastná rodinka, maminka se vzorně stará a miminka už se krmí :)

12920286_1046446552060464_7128889430207095477_n.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
Cherrynko, maminka i její štěňátka jsou opravdu nádherní.:rolleyes: GRATULUJI ! :)
 

Ethariel

Guest
Mám strašné rád zvířátka, a nejen k jídlu :p Naneštěstí teď nemůžu mí žádná, jelikož to zakazuje interní řád naší ubytovny.
Jsem klasický milovník zvířectva takže kočky a psy jsou moje, ale nevadí mi pomazlit se s čímkoliv co se nechá hladit od pavouků a hadů, přes kočky a psy až po koně :D
CherryFlower kdybych mohl, hned bych si u tebe jednoho čumáčka objednal :p
 

Deleted User - 42211

Guest
Taky se vám tu pochlubím s našima drobkama :D Máme králíčky, je to míchanice všeho možného a o to víc je máme rádi ;)
Tady tento první krasavec se narodil neteřiné králičici, která je zakrslý lvíček. Otcem byl kamarádům králík a náš Bobánek zdědil od obou rodičů to nejkrásnější. Běhal po pokoji, když jsem se učila, tak si vedle mě lehl na podlahu, venku lítal po zahrádce a v ruce rád lehával tak, jak je na obrázku - jako miminko ;)
LFXi.jpg

Přišel den, kdy se z malého králíčka stal pořádný chlap králík a tak jsme ho připustili s vlastní matkou :D Trošičku menší incest, ale nevadí :D Narodil se také nádherný králíček - Ferda, geny ze 75 % po matce :D Je také nádherný, srst se mu pořád mění, pokaždé má jiné zabarvení, je to náš kouzelník :) Bohužel v té hlavičce toho moc nemá, náš malý degenek :D ale je to mazlínek, neuvěřitelný plyšáček :)
9vbZn.jpg

S Bobánkem se měli moc rádi, běžně spolu v kleci spinkali na hromadě...Taky to byli bratři a zároveň otec se synem :D Ale Náš černý Bobánek zdědil po otci slabé srdíčko a umřel nám na infarkt. Já byla smutná, Ferdík začal v kleci sám chřadnout a můj přítel mi koupil náhradu. Malého černého králíčka, jehož otcem byl králík hermelín, tak mě nenapadlo nic lepšího, než králíka pojmenovat taky po sýru :D Takže Bobánka nám nahradil Chedar :D Ten je zase přešlechtěný a nemá v pořádku dutiny, takže je takový snoplík náš :D Řádí jako ďábel a trvalo, než se Chedar s Ferdou začali mít rádi, ale povedlo se a my máme o zábavu postaráno :D
9Pjdy.jpg

Chedara jsem dostala před 2 rokama o Velikonocích, tak je to velikonoční usoplený králíček s bílým čumáčkem ;) Až si nahraju do počítače fotky z mobilu, tak Vám chlapáky ukážu starší ;)
 

CherryFlower

Guest
Tak už nám štěňátka poprostla, ještě 5 dní a už se na nás i kouknou :)
12963875_1049827641722355_3361344489017640016_n.jpg
 

nataly111

Velmistr písma
Tak vám představuji našeho pejska Dastíka.:D
Druhá fotka je sousedovo kocourek Charly Ferpo, kterého mám zakázáno hladit, ale i tak se ke mě chodí mazlit.:p
 

Přílohy

  • Dastík.jpg
    Dastík.jpg
    217,1 KB · Zobrazení: 104
  • Charly Ferpo.jpg
    Charly Ferpo.jpg
    244,5 KB · Zobrazení: 86
Nahoru