• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

FAUNA

Sindri

Guest
Buď stiskni tlačítko Nahrát soubor, nebo obrázek nejdříve nahraj na externí úložiště (tinypic.com, ctrlv.cz, vvcap.net, imageshack.us...) a poté vlož URL adresu obrázku do kolonky, kterou otevřeš kliknutím na tlačítko BB kódu pro obrázek (nachází se vedle tlačítka pro vložení smajlíka).
 

Sindri

Guest
Zkus jej nahrát jinam, než na FB, nepřihlášení uživatelé obrázek neuvidí...
 

Sheila7

Guest
No na takový věci jsem antitalent..mám fota jedině na fb nebo uložený v počítači nevím kam jinam nahrát foto a jak... :(
 

Sindri

Guest
Zkus třeba to tinypic.com. Stačí dát akorát Vybrat soubor a poté Upload now!, příp. opsat ověřovací kód... nic těžkého. ;) Pak akorát vložíš URL adresu obrázku skrze tlačítko BB kódu a je hotovo. :)
 

Sheila7

Guest
Všechno mám až na nějaké to tlačítko BB kodu...to teda nikde nevidím :-(
 

Sheila7

Guest
25gawbp.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Vkládala si to skoro správně... jen nesmíš dávat odkaz na stránku, ale přímo na obrázek. ;) Pravý klik na obrázek, poté Kopírovat URL adresu obrázku... a vložit ji tam, kam si předtím vkládala adresu na stránku. :)
 

Sheila7

Guest
Ahoj všem :) Jmenuji se Sheila a panička mě jednoho večera při venčení psíčka našla v zavázané igelitce u popelnic :( Křičela jsem o sto šest. Bohužel moji dva sourozenci už tu sílu neměly :( Panička si mě vzala hned domů a celou noc mi dávala jíst ze stříkačky a hledala pro mě náhradní maminu jelikož jsem ještě ani neviděla. Ráno už jsem maminu dostala ;) Panička mi jezdila kapat očička protože jsem v nich měla zánět.Rovnou mě odčervila aby mi bylo lépe a mohla jsem k paničce a jejím dalším zvířátkům domů. Ted je mi 9 týdnů a bydlím u paničky a páníčka,psíčka Rasty a kočičky Mici:) Budu asi menší a hubenější než normální kočičky,ale i tak mě mají moc rádi ;)
25gawbp.jpg
 

DeletedUser61

Guest
Zdravím tady všechny a moc se omlouvám,ale chtěla bych tu představit svoje zvířectvo,ale jaksi mi nejde nahrát soubour :( Mohl by mi to tu někdo vysvětlit jak vložit k příspěvku foto?;)
Ahoj. Zkus svoje fotky uložit na stránky www.JPEG.cz Klikni na vybrat soubory - najdeš ve svém pc dotyčné fotky a klikneš na nahrát. Pod každou fotkou se ti zobrazí přímý odkaz a další možnosti. Přímý odkaz se dá okopírovat a vložit do textu. Nebo tady klikni na obrázek a vlož URL adresu obrázku, která se ti tam na jednom řádku taky zobrazí. Samozřejmě možností je více.;)
 

DeletedUser61

Guest
Chudinka malá. Který píp to může udělat?:mad:
Hlavně že se má u tebe dobře Sheila7.:) Já sama měla opuštěnou kočičku už od koťátka, ale už viděla a zvesela všude capkala. Bohužel letos v červnu zemřela na rakovinu.:( Naštěstí mám ještě kocourka, kterému je 14 let a je celkem fit. Toho jsem si přinesla jako odrostlé kotě z útulku. Kocourka najdeš v tomto tématu trochu nazpět. Kočička bude myslím někde v tématu volný čas.
 

DeletedUser76

Guest
To je roztomilý drobeček ,přeji ať se holčině daří a má se čile k světu :)
 

Sheila7

Guest
Děkujeme :) Sheila je žebrovinová kočička už ty jsou od přírody menší a hubenější..a tím jak strádala nevím jak dlouho bude ještě větší prcek,ale je to rozmazlenka..už ten večer mi vrněla do ucha a to ani neviděla..běhala za mnou a bourala do věcí....Je moc šikovná.
 

Sheila7

Guest
Taky pořád po bytě něco hledáte,jelikož čičiny všechno kradou? Moje Mici ( 12.8. budou 4 měsíce) se líbí kradošit snad všechno.Chytne to do tlamičky a odnese to někam kam já nemůžu. Nebo když vidí mouchu tak je doma atomovka...a stále na mě vyplazuje jazyk :p Jednou jsem jí fotila a řekla jsem jí:Mici tvař se hezky já si tě vyfotím...k mému překvapení na fotce měla vyplázlej jazyk potvora :D Dala bych sem fotku,ale po mém výstupu ráno to raději nebudu riskovat :D
 

Sindri

Guest
U nás v bytě jednou kočka byla... vyvalovala se s oblibou v prázdných roztržených sáčcích od kávy (té, co se nejdřív musí ještě namlít...). :D O jiných vylomeninách snad ani nevím. :)
 

Sheila7

Guest
He,he no těm se říká igelitové kočky..pak jsou ještě krabicové...ty zase když vidí krabici tak si do ní vlezou a je prostě jejich :D Mici teda nic neničí jen když loví tu mouchu tak nečumí kam letí a všechno shazuje a převrací..Jinak je v pohodě...jen psíček má z ní psotník. Mici se hrozně líbí psíčkovo ocas :)
 

DeletedUser34

Guest
bratrancova mačka kradla peniaze 5 eurovky a proste papierove raz visavali zdvihli kreslo a pod kreslom eura a paieriky s cukrikov :)
 
Nahoru