• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Evoluce fénixe

CorwinOfAmber

Znalec fóra
já nelituji krystalů utracených za studánky mám jich v obou městech 29 nových. od doby, co jsou studánky v eventech si jich dycky pár naberu, po cca 6000 dia už jsem přestal počítat, kolik mi daly. nakoupil jsem místo, stavitele, kouzelné obytky, vylepšil jsem akademii. z crafingu jsou užitečné věci (kromě jednorozčů pro progress vyrábím hlavně malé urychlovače, které hojně využívám), crafting mi už dal myslím 1500 dia.

v menším městě mám dycky místo navíc, takže takových 5-8 studánek se tam vleze. a ve velkém - co s tím místem. vytapetuju studánkama, než přijde nová kapitola budou fuč, stále zbývá místo na příští event.

kulty fénixe jsem si taky nabral, ptáka jsem si postavil červeného a snad se povede ho dostat v obou městech aspoň na 9, ať mám permanentní zdroj potrálového kouzla.

takže za mě super event, příště bych si dal zase nějaké sety :)
 

flego

Mistr slova
Vidím, že se u evoluce řeší často studny.Ze své zkušenosti můžu napsat, že když dávaly studny 10 dia,bylo to opravdu na nervy, teť, když dávají 25 je to o poznání veselejší, když jich máte postavených pár, opět se to vnímá nějak hůř,ale když jich máte 20,tak i když se nedaří,tak v průměru 150 dia denně padne ,a myslím, že tento event-ten poprvé co hraju,tak ty studny přišli až po spoustě dnů, vždy to bylo hned z kraje, takže za mě super,bylo spousta nešetrných esencí nebo pírek,a taky to hodně lidem dávalo, aspoň,co tu čtu.Pro mě odpočinek od výstavby,a soustředění se na pravidelný sběr diamantů a nejlepší čas na vylepšení divů,a poklidného hraní turnajů- aspoň tak to vidím já
 

iDavis

Legenda
@ExplorerFfff štatistiku viesť nebudem, nechce sa mi to. Celé moje zbieranie studní bude spočívať maximálne v preleštení displeja mobilu prstom ráno a večer. :) Čo sa týka toho miesta a času, tak áno, silne verím, že sa mi to oplatí - koncom júna dosiahnem koniec výskumu a keby som neplánoval tie studne, vlastne ani neviem, na čo toľko miesta využijem (zastavať sa manufakturami kvôli bodom do rebríčka za moc efektívne nepovažujem, keďže vo väčšine prípadov s tým má človek potom problém dať to preč). Takže namiesto toho, že budem 3 mesiace preliezať stavebné menu a inventár od začiatku do konca, len aby som konečne našiel niečo hodné postavenia, aby som nemal pocit, že tie rozšírenia na ktoré som kupoval diamanty teraz ani nemám čím poriadne naplniť, si tam dám studne, ktorými, aspoň časť tých rozšírení, získam využitím tohto "miesta". To je moja situácia, ako hráča, ktorý je na konci výskumu.
V neposlednom rade určite nevytapetujem studne do posledného štvorčeka, aby mi práve pre to plnenie spomínaných eventov, zostalo nejaké miesto (a či už toho miesta bude štvrtina plochy alebo 20 štvorčekov, aj tak sa do hry prihlásim n-krát za deň a či už budem úkony na event robiť x dní, alebo x+14 dní, je v tomto prípade, v prepočte na výplatu z práce, zanedbateľné množstvo peňazí).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2988

Guest
ja za dnesni 2 sklizne mam 250 dia, neprijde mi to jako malo a zabere mi to 5 minut, takze o casu nemuze byt rec
 

DeletedUser3281

Guest
@iDavis ja tam mám trvale dílny na výzvy, jsou často i DS a hlavně to beru tak, že se těším na to, že na konci rasy můžu mnohem méně klikat, nevadí mi když si celý den neseberu výrobu, prostě klídek :D Mě docela vadí i 24h výroba, protože se mi to stále posouvá, sice se do hry přihlašuji většinou často, ale už takhle dost špatně stíhám sbírat knihovny nebo ty 3VB budovy, kdy se mi stane, že za týden se mi to postupně o jeden den posune, stejně jako sety.

@donutka no předpokládám, že myslíš města na obou serverech, pokud tedy kvůli hře nestáváš v 5 ráno, a to už bych se vyprdl úplně hrát to ještě podruhé na druhém serveru :D Ovšem zase je to slušný, kdyby ti to každý den hodilo tolik proč ne, já bohužel mám jak z točení tak z studen většinou odpad jako mince, ostatně od postavení těch dvou jsem dostal jednou 25 dia hned na poprové z jedné a jinak kladiva nebo mince, což už je 12 sběrů, mě to prostě pak štve a jsem na ty studny spíše naštvaný, než že bych je měl rád :D
 

DeletedUser2988

Guest
nemam na druhem serveru mesto a sklizim to cestou do prace, takze kvuli tomu nevstavam a ani me to nestoji cas, ktery bych vyuzila jinak (v buse toho fakt moc delat nejde)

respektive mam na arendylu mesto, ale nehraju tam uz tak sto let a jen koukam na mesta ostatnich, kdyz se nudim
 

DeletedUser3281

Guest
Tak ten ohnivý ptáka po menší onanii splnil očekávání, to jsem zatím na 40%. Tzn mám celkem solidní nutkání jestli mi bude chybět jen těch pár chmýří pustit chlup a dostat i těch posledních 5%, protože se to zatím zdá jako po dlouhé době něco co má fakt dobrý efekt.
 

DeletedUser4336

Guest
Jak se pozná nakrmený Felix od očarovaného magickým darem? Já že teď všem svítí Felixové, ale nevím zda to světélkování je to a nebo to, pozn. já ho nemám, tak nevim.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Pauleo : magický dar na něj dát nelze. grafika vypadá stejně jako okouzlená budova, takže když se fénix třpytí, je nakrmený. u vlastního se pak můžeš ujistit přejetím myší.
 

DeletedUser4336

Guest
Aha, takže asi výjimka, když nejde okouzlit darem, protože motivovat jde, to jsem nevěděl.
 

Angedev

Velmistr písma
Výjimku museli udělat, protože nešla použít obě kouzla najednou. Takže kdo na něm měl magický dar, už ho nemohl nakrmit, což samozřejmě předem nemohl tušit. Takže mu nechali jenom možnost krmení :)
 

DeletedUser2185

Guest
Velka mesta 100% snad ani nedostavaji. A hlavne to 100% neni kdyz se na to poradne podivas. Cimz netvrdim, ze je to nevyhodny. Jen tech 100% je dost zavadejici termin
 

voyager-1

Velmistr písma
jestli se bavíš o navýšení výroby, to je 100% k základu bez relikvií ne k výrobě, podobně jak horský sídlo.
 

DeletedUser2185

Guest
jestli se bavíš o navýšení výroby, to je 100% k základu bez relikvií ne k výrobě, podobně jak horský sídlo.
Nene, padlo tu neco o koupi DIA s akci 100%. Jen jsem zminil, ze tech 100 je zavadejici. Zalezi za kolik kupujes. Od 2K je to 61% a pak min ...
 

voyager-1

Velmistr písma
no nevím, já vždycky 100% dostal a to já si samozřejmě hlídám. Ale je fakt že za 2k jsem ještě nekupoval. Ale jednou na podzim jsem bral za 1300 a tam 100% bylo. Pokud to je pravda co píšeš tak to je docela zajímavá informace.
 

DeletedUser2185

Guest
Kdyz kupujes za 2000 tak dostanes 10071 + 39%. No a kdyz je akce tak 10071 + 100%. Cili o 61% vic, ne o 100. To jsem myslel. A kdyz kupujes za 5000 tak uz je ten rozdil jen 51%. Ale porad je to slusnych par dia navic. Nicmene nabidku na 100% uz jsem nedostal nejmin rok, spis 2 myslim.
 
Nahoru