• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarská poznávačka budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Hexik

Znalec fóra
myslim ze uz maji odpovedivsich dost no kazdopadne ja musela dostat poradny kopanec abyse dostala k vysledku oproti predchozim prislo mi to dost narocne z obtiznosti 2 na obtiznost 10 ..
 

12alfa

Pokročilý žák
Krom toho, že jsem se k tomu dostala až teď, musím říct, že na tom čtverečku 2x2cm nic nevidím krom barevných fleků, lupu se mi nepodařilo najít. Blahopřeju vítězům! :)
Soutěž byla pěkná.
 

Hexik

Znalec fóra
ani jsem si osobne nevsimla ze ohodnoceni uz tam jsou aspon za prvych 8 otazek tak bych to mela mit ok a jestli pocitam dobre 18 bodiku
 

GorGlin

Veterán
Já jsem o nějaké body přišel.
Vypadá to, že jsem poznal dubový, ale zase jsem nepochopil formulaci otázek.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Hexík: Taky mi to vychází na 18 bodů. Správný počet by tam měli uvádět. Alespoň to tak bývalo.
@12alfa: Lupa by ti nepomohla. Ono je to v tak špatném rozlišení a barvě, méně čitelné, než na původním obrázku. A těch 2x2 jsi přecenila - alespoň já to vidím 1,7 x 1,7 cm.
A jak o tom chvilku přemýšlím, jsem stále víc pro náhodnou losovačku v závěru. Protože to bych měla šanci na výhru cca 1:10ti nebo 20ti a to má cenu zkusit. Odcházet pokaždé s bramborou, protože se v posledním úkolu pohodová soutěž změní na rychlovku, tak to už mě fakt nebaví. To si raději budu hledat do šuplíku.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
jak to tak procitam spousta z nas mela nejaky ten zadrhel tak uz jsem taky zvedava na komplet vysledky
 

Toren Darkness

Kolemjdoucí
já stále nechápu proč obrázek nestěžují průběžně % jak jsem už předtím psal a navrhoval
za mě většina úkolů byla na můj vkus jednoduchá stačilo věnovat čas na elvenarské wiki a hned jsem věděl
fakt stačilo postupně snižovat % viditelnosti obrázku a oni by lidi postupně odpadávali a před bonusovou otázkou by nebylo 20 lidí jak tady čtu ale třeba jenom 3
nicméně rozhodnutí že z "20%" viditelnosti obrázku o velikosti 765x599 pixelů (26,99x21,13cm) dají bonusový obrázek o velikosti 67x63 pixelů (2,36x2,22 cm) který je fakt na hovno vidět je poměrně nešťastné
protože poté vyloučíte tolik z 20 lidí třeba na ty tři výherce které chcete ale pak je rozhodnete rychlostí což ano souhlasím že by měla pak rozhodnout rychlost ale né v případě že máte závod aut o 20 pruzích a na konci je jen jeden pruh takže se vlastně toho prvního nedá ani předjet
toto byla pro mě první soutěž v elvenaru a další se možná nezúčastním protože nezastávám rozhodnutí organizátorů o bonusové otázce a ještě jedna věc pravidla hry by měli organizátoři napsat do předu a né že se rozhodnou za pochodu soutěže (nebo tak mě to aspoň přišlo) příště prosím uvádějte informace jako že bude 8 otázek s viditelností 20% a bonusové rozhodující otázky budou mít jen 1% viditelnosti obrázku protože pak se vám většina hráču rozmyslí zda má vůbec pro ně význam soutěž hrát a věnovat svůj čas fakt hledáním na netu nebo jít po paměti jde o ten čas který tak můžete vzít a vyhodit z okna
ale aby nedošlo k špatnému vysvětlení rozhodnutí organizátorů platí s tím se smiřte oni pořádali soutěž měli svá pravidla které si mohli upravovat po čas soutěže nebo to jen mohli tajit jen samotná soutěž byla na můj vkus nedomyšlená takže příště když bude soutěž kde nebudou uvedeny pravidla které nás budou informovat předem o průběhu soutěže nemá podle mě smysl se soutěže zúčastnit protože si to můžete upravit k obrazu svému pokud tam budete v soutěži mít svého favorita (rodič je organizátor a syn je soutěžící který vyhraje párkrát jsem to zažil ale hádat se tu nebudu) tímto způsobem soutěže si myslím že o samotné soutěžící postupně ale jistě budete přicházet s každou další novou soutěží podobného typu prosím organizátory ať se nad tím zamyslí děkuji
 

Slniecko

Znalec fóra
Taky 18b, ale bonusovku jsem nedala :) Bylo to težké a fakt jsem nemela čas a nakolik jsem se k ní dostala až druhý den,tak zrejme ani šanci :) Nakolik to bylo i na rychlost :) Ale gratuluji vítezum, určite si to zaslouží :)
 

Hexik

Znalec fóra
nevim no dali nam o co jsme si psali dat obtiznejsi bonusovou uroven je pravda ze prve obrazky byly lehke tak ci onak se vzdy dalo dopatrat co to je relativne lehce a pak malinky vyrez i tak se naslo dost lidi co se v prvych 8 nechali na necem nachytat a pravidla byla dana od pocatku ze bude 8 zadani a kdyz bude treba bonusova otazka rozhodne
urcite souhlasim ze by bylo fajn v samotne soutezi dat neco obtiznejsiho nepoznat kovarnu hrdinu snad ani neslo tolik cervene snad na zadne jine stavbe nenajdete vlastne zadny z tech divu nebyl pro me tak tezky u sidla jsem si rikala ze by jak ho mam jiz davno po 6 tak jsem se sla podivat nejvic z tech 8 me potrapila ta kulturka v prvni protoze jsem dle travniku trpela utkvelou predstavou ze to musi byt naka manufaktura ... no travnik naznacoval pouze kapitolu a to ze to je elfsky, druhy na cem jsme stravila vic casu byly zlate strechy zbrojnice lidi jako elfohrac je proste neznam a v 15 urovni je u lidi se zlatou strechou skoro vsechno ..
zajimavy byla i vyroba alchymistu - sice jsem dobre odhadla kapitolu draky a ze to oranzove vypada jako kousek draka ale zase utkvela predststava ze pujde o manufakturu na svitky kde je drak take a porad mi to nesedelo tak zase hledani v kapitole co by to mohlo byt ale soutez me bavila ikdyz ten konec byl narocnejsi skoro nesplnitelny proste to neni jako to co to vypada
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Chtěla bych jen napsat, že každá námi vyhlášená soutěž má svá pravidla a jsou napsaná v zadání soutěže. Když soutěž vyhlašujeme, jsou již úkoly připravené. V této soutěži jsme udělali vyjímku a na vaše přání jsme změnili bonusový úkol (Původně jsme měli připravenou tipovačku). Uznáváme, že bonusové úkoly nejsou nejlepší a pokusíme se vymyslet něco jiného.

Jinak vyhlášení vítězů bude zveřejněné do hodiny. :)
 

Hexik

Znalec fóra
takze gratuluji spoluvyhercum a musim rict ze i ti co se bali ze uz jdou pozde vcetne me tak treti vyherkyne odpovidala az v sobotu rano v 10 rano takze kdyz se to tak veme obtiznost otazky udelala presne co jsme chteli - byla tolik obtizna ze ten cas tak velkou roli nehral
 

Toren Darkness

Kolemjdoucí
Chtěla bych jen napsat, že každá námi vyhlášená soutěž má svá pravidla a jsou napsaná v zadání soutěže.
Nikde nevidím, že by jste někde psali, že bonusová otázka bude o rychlosti a ani nikde nevidím, že mezi bonusovou otázkou a předchozími otázky bude rozdíl. Ano uvádíte "Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit" pro příště budu vědět, že takovéto soutěže se nemá cenu zúčastnit, protože informace jsou zavádějící a ohledně soutěžních normálních/bonusových otázek jak budou vypadat opravdu žádná zmínka v zadání také není.
Samozřejmě gratuluji výhercům a čest poraženým jen tímto chci poprosit organizátory aby dbali na férovosti a lepší informovanosti hráčů o tom jak to v soutěži ne/bude.
Přeji krásný slunečný den, děkuji. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
První výhra v soutěži - bronz. Hurá! Gratuluji zlaté a stříbrné. :)
Na tom, co jsem tu napsala o rozstřelu na čas ovšem nic neměním. Tentokrát mi pomohly chybky pěti spoluhráčů, kteří odpovídali přede mnou, to je ale celkem výjimečné.
Jo, a štábu moc děkuji za :diamond:.
 

Hexik

Znalec fóra
jsem si ted prohlizela odpovedi ostatnich je zajimave kolik lidi se chytili na lep prachovny ci kouzelneho domku a kolik lidi znejistelo tak pro jistotu napsali vsechno co si mysleli ze by mela byt spravna odpoved
 

Prealiena

Velmistr písma
Děkuji za výhru, gratuluji spoluvýhercům a vše nejlepší do budoucna pro všechny zúčastněné.
Ovšem stále opakuji, že bonusová otázka by neměla být o rychlosti. Nechci být vydána na milost popularitě právě probíhající soutěže a kolik lidí do ní půjde. Už jsem tu zažila pár těch, kdy se refreshovala stránka ve 20.00 a šlo o vteřiny po zveřejnění otázky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru