• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarská poznávačka budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Hexik

Znalec fóra
tak byla to eventova kulturka draci matka a byl to jen malinky vyrezek spousta lidi vcetne me hledali cosi z orku
 

12alfa

Pokročilý žák
@Hexik Díky. Tak to jo, eventovka, hned mám lepší pocit. Ta se naposledy rozdávala někdy před rokem, pokud mě paměť neklame. Tak to mě nežere, že jsem to nepoznala. Kdybych nepoznala něco, na co koukám dnes a denně, bylo by mi smutno. :))) Ale vy, kdo jste to poznali, jste dobří! Já opravdu ten čtvereček pořádně ani neviděla, a když @Jirinazel zmínila, že to bylo 1,7x1,7 cm, no tak to vůbec.
 

Hexik

Znalec fóra
nevedeli jsme jak jsme umisteni v prvych otazkach vysledky jeste nebyli verejne, ono to mozna bylo jednoduse protoze i vyhodnoceni vyzaduje nejaky cas to tam dopsat a zkontrolovat aby bylo vse v poradku

@Legolas-CZ bohuzel te zklamu ale u zbrojnice jsi mel chybu napsal jsi 20 a byla 15 tudiz je fajn ze jsi odpovedel dobre na bonusovou ale vlastne nemusel jsi odpovidat vubec vysledek uz byl pro tebe dany
 
Naposledy upraveno:

12alfa

Pokročilý žák
@Legolas-CZ K těm bodům. Když se koukneš k zadání soutěže a znovu si rozlikneš jednotlivá zadání, najdeš obodované odpovědi nás všech. Mě ze soutěže vyřadila bonusovka kvůli slabšímu zraku. A taky by mě možná nenapadlo uvažovat o kulturce z eventu. :)
 

prchlik

Znalec fóra
Já se picnu, tak já jsem byl nakonec 4. ...... admini uznejte mi aspoň 50dia. ;)

Jak jsem koukal bonusovku odpovědělo 9lidí a jenom 4 jsme měli plný počet bodů a správně bonusovku.

Gratulace vítězům.

PS: Kvietko rozklikni si každou otázku.
 

Kvietko

Šéfkuchař
já se picnu víc, při bonusové otázce jsem byla první, ale mám jen 17 bodů, protože jsem u jedné odpovědi si nevšimla, že mám odpovědět celkový počet úrovní a ne tu úroveň na které ta budova je, blbá chybka, všechno jinak správně...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Dovoluji si tímto připomenout, že Elvenar tým je složen z dobrovolníků, za svoji práci tedy nejsme nijak finančně odměněni, veškerou svoji činnost provádíme ve svém volném času. Zároveň též považuji za vhodné zdůraznit, že neexistuje nějaká povinnost pořádat na fóru soutěže o diamanty, opět jde o naši čistě dobrou vůli, spousta herních komunit (a to nejen Elvenaru) něco takového vůbec nemá. Pokud se podíváte na ostatní fóra, tak česká verze Elvenaru je opravdový unikát, není prakticky možné nalézt fórum, kde by probíhaly soutěže s takovou pravidelností.

Jelikož se zde moc podobných příspěvků neobjevilo, chtěl bych tímto poděkovat našim moderátorkám @Embla a @Tuulikki za výbornou organizaci soutěže, holky nad tím strávily spoustu hodin. Ne-li desítky hodin. Výborná práce, děkujeme!

Soutěž skončila, diskuzi tedy zamykám. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru