• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvenarská poznávačka budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Jirinazel

Znalec fóra
Osmý úkol, na první pohled masakr nakonec nebyl tak moc těžký. Určitě nás bude hodně, co odeslali všechny odpovědi - mínus náhodné chyby a chyby z hlouposti, to se dovíme brzy - a nakonec rozstřel, jestli na čas, tak je to skoro beznadějné. Ale soutěž moc pěkná, pro mě jako na míru. :)
 

machitka

Pokročilý žák
Tak se tý bonusovky nakonec nedočkám, už mě asi nic neosvítí, tu osmičku prostě nevím, škoda :( ale soutěž to byla pěkná, to jo!
Tak předem - gratulace vítězům! :)
 

Mescal

Znalec fóra
Osmý úkol, nešťasný ze své vlastní neschopnosti... pak jsem si obrázek stáhl, zvětšil a bylo mi vše jasné (pouze škoda těch cca 2.5 ztracených hodin zmateného hledání). :)
 

Hexik

Znalec fóra
no ja tak zkoumala co by tam mohlo byt a rikam si jo to by mohla byt tahle kapitola a tahlecta vec no to mi neco pripomina .. ale pak jsem hldala spatne ale 2h jsem nad tim nastesti nestravila nakonec jsem byla hodne blizko a zaroven daleko

konec souteze je za chvili ale kdy se dovime vyhodnoceni?
 

Jirinazel

Znalec fóra
Řekla bych, že nám dají dva dny čas na poslední otázku, to by bylo do dnešního večera (pátek) cca 19 hod. a pak se nám někdo ozve. Překvapí mě, jestli to tak nebude.
 

Hexik

Znalec fóra
tak uzaverka na prvych 8 uz je jen uz to museji zpracovat a zverejnit a pak pokud bude treba bude naka doplnujici
 

prchlik

Znalec fóra
Pro mě časově nejnáročnější byla otázka č.2, cca 30minut. Ostatní byla otázka několika minut.
Jsem zvědavý, jak nás rozlousknou, protože si myslím, že většina, co odpověděla, tak to musí mít dobře, pokud se někde neuklepli.
 

Mescal

Znalec fóra
U zadání 8. úkolu je 90 zobrazení, škoda, že není vidět (jen číslem) počet příspěvků (= odpovědí).
 

Hexik

Znalec fóra
cha cha jak to srotuje .... no priznam i me ale pocet otevreni nic neznamena jestli se ucastnilo tak 20-30 lidi spis odhaduji
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Hexik
Jo, máš pravdu a já jsem zase mimo čas. Uzávěrka byla včera 30tého asi k večeru, ale to mi nevadí, poslední odpověď jsem poslala včera ráno.
 

Hexik

Znalec fóra
tak v poradku vcera to jeste slo

tak a jsem docela v koncich na to jak zakladni otazky byly lehke .....
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Nepomohly ani troje brýle, zvětšovací sklo a myslím, že by nepomohly ani další pomůcky. Vzdávám to a blahopřeji výhercům. Škoda. Celá soutěž byla hezká a vtipná. Tohle mi vtipné nepřijde.
 

Kvietko

Šéfkuchař
skoro hodinu jsem hledala na špatném místě a pak během pěti minut jsem to našla....ale stejně asi mám smolíka, trvalo mi to moc dlouho :( ...hraju sice už skoro rok /10 měsíců), ale kdo hraje déle, tak si myslím, že tu budovu musel poznat hned....
 

Prealiena

Velmistr písma
Jó, dostala jsem se ke kompu až v deset večer. Takže výběr výherců formou časového rozstřelu mi hluboce nevyhovuje. To už je radši losujte ze správně odpovídajících.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Nakonec jsem to našla, ale dost pozdě, takže taky smolka. Kdo hraje dlouho, ten už zapomíná - věděla jsem, že to odněkud znám. Jenomže nemůžu hrát, kdykoli si umanu. ;)
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Mě taky, protože jsem si od začátku myslela, že to tam musí být, ale nenapovídat! Třeba ještě není všem dnům konec.
A tak mi napadá, nemohli bychom my, co splníme všechny úkoly a nic nevyhrajeme dostávat alespoň nějakou cenu útěchy? Třeba 50:diamond:? To by nás přitáhlo k další účasti, protože ty rozstřely na rychlost jsou pro některé lidi nereálné. Třeba tentokrát bych to nemohla vyhlídat a odeslat v 19 hod. ani kdybych budovu poznala na první pohled.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru