• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser4086

Guest
No mě naštěstí 48hod výroby doběhnou za 2 hodiny, takže pohoda
 

iDavis

Legenda
@Karindian konkrétne táto udalosť s avizovanými úpravami na bete nebola, avšak predpokladám že aspoň pár stretov tie 2-dňové výroby bude vyžadovať opäť, keď už je na ne vytvorená úloha s príslušným predmetom ako odmenou. ;)
 

DeletedUser2940

Guest
ale lidi dyt to ani ne za 5-10 min zas stahli to dobrodruzstvi a jen co vim tak všichni jen cekaj kdy to zas pustej :D a me se uz v cechu ptali kdy to pustej a ja nevim az to orpavej ale opravdu by mohly dat uz vedet :D
 

DeletedUser2455

Guest
A vždy se najde pár chytráků co budou na vše frflat.
No tak se Dobrodružstí opozdí, nebo ho nepustí vůbec.
Bude Podzimní událost, a zas budeš mít dost důvodů kritizovat.

P.S. - Za mě super i s chybičkama!! :cool::cool:
 

krix

Znalec fóra
chtěl bych vědět kdy bude spuštěno nové dobrodružství nějak to na foru nennužu najít a nic se nepíše proč to bylo přerušené
 

DeletedUser2917

Guest
Chápu, že se vloudila chybka, stane se. Ale je hloupé, že teď nikdo neví, kdy to začne... Spousta lidí se na začátek připravila různými výrobami a teď se váhá co a jak... Myslím, že v tuto chvíli by bylo férové říct sorry, nejde to, posuneme to na příští týden, abychom měli dost času to opravit. IT by měli dost času a klidu na opravu a hráči by věděli na čem jsou ... A ne až to bude, tak to bude... a všichni tu čekají a info žádné... To je jak cedulka na obchodě "přijdu hned" ;)
 

GorGlin

Veterán
jenže posun o týden asi nechtějí, když by to znamenalo posun padání kaštanů
A, čistě můj dohad, chtějí to mít odzkoušené, páč krátce po kaďanech bude další dobrodrůžo a tak na odkládání moc prostoru není.
 

papap

Mistr slova
A vždy se najde pár chytráků co budou na vše frflat.
No tak se Dobrodružstí opozdí, nebo ho nepustí vůbec.
Bude Podzimní událost, a zas budeš mít dost důvodů kritizovat.

P.S. - Za mě super i s chybičkama!! :cool::cool:

Jsi asi trochu mimo a nechápeš.Já nic nekritizuji,jen jsem tím příspěvkem zdělil,že mě to dobrodružství moc nenadchlo,toť vše a nemyslím zpoždění,ale celé dobrodružství.Pak když se sejde více věcí najednou,tak mi to přijde spíše chaotické.Když se mi podaří získat nějaký ten odznak,tak pomůžu,ale když člověk nemá moc místa ve městě nebo žádné,aby si mohl postavit padesát dílen nebo ještě víc jako ostatní,tak s tím stejně nic moc neudělá.A bourat město nehodlám,město je pro mne priorita.Jen píši svůj názor na věc nic nekritizuji...
 

DeletedUser2739

Guest
fakt bych chtěl bejt ten programátor, kterej řeší tu chybu a nemůže se s tím vypořádat, a herní podpory ze všech zemí do něj hučí: dělej a kdy už to bude :D a on prostě neví a oni potřebujou napsat na fórum, aby všechny uklidnili a prostě nemůžou, protože taky neví :D
 

Maxa

Znalec fóra
kdyby se to testovalo na bete, nemuselo se to stat.
jit z eventu do evenu je na prd jak pro vyvojare tak pro hrace.
 

DeletedUser2308

Guest
Prosím.Môže už niekto dať konečne nejakú informáciu,či to dobrodružstvo bude?Ja viem,že ste napísali,že ked budete niečo vedieť,hned nám to oznámite.Ale to teraz vyzerá tak,že vás majú nejako na háku.No,punc východnej Europy je tu s nami stále.Ale naše peniažky sú im dobré,že?
 

iDavis

Legenda
Teší ma, že sa opäť začína udalosť no zároveň ma mrzí, že nás ešte nečaká žiadna zmena v preklikávaní úloh. Dúfal som, že ich aspoň bude obsahovať mobilná aplikácia (bez mapy udalosti, iba samotné úlohy) ale ako som na bete videl, ani tu nenastal žiadny posun. Tak ale nevadí, poďme na to. :)
 

Richardll

Učedník
Ahoj nevis jestli bude mapa ukolu stejna, nebo se bude lisit?

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru