• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Boldrick809

Pozorovatel
no sotva to zacalo a uz je to zase pryc, jsem zvedave jestli me zustanou odznaky co jsem stihl ziskat z predpripravenych dilen
 

Vicky1177

Mistr slova
screen 4.jpg
Houstone, máme problém. Úkoly jsou splněné, ale přesto uzamčené. Zřejmě tak asi opravdu zůstaly z prvního Dobrodružství, jak píše Darkness2613.
 

DeletedUser4086

Guest
Mají to rozbité, což není žádné překvapení a ty odznaky na 100% nezůstanou :(
 

DeletedUser2939

Guest
No vsadil bych se, že vše vymažou i to co kdo stihl dneska vyzvednout :-(
 

Vicky1177

Mistr slova
Samozřejmě, že pokud se někdo pustil do pokaženého eventu, bude vše vymazáno. Nejsou oni nějací začarovaní ;)?
 

bembela

Znalec fóra
... nebylo by vůbec od věci kdyby nám dali vědět jestli se pokusí Dobrodružství nahodit ještě dnes ... nebo celou akci odloží... když jsem viděla, že se neobjevilo ve skladu přestala jsem sbírat a nyní stojí výroba
 

DeletedUser1777

Guest
Možná by nebylo naškodu,kdyby se veškeré vyrobené věci z eventu dávali do nějakého společného skladu,nebo tak něco, ať každý ze spolku ví co je vyrobeno a co je ještě potřeba udělat.
 

DeletedUser3986

Guest
A už to tu máme zase

Nová změna v stejném čase

Však to znáte hráči milí

Elvanar hru dopnili

Všichni klikaj na praporek,

klikaj jako diví

Elvenar už v tuto chvíli

hru nám ukončili

Hra má jeden super háček

Už jí zvoní umíráček

toto asi změna je….

Kdo dřív klikne vyhraje
 

milda0007

Pokročilý žák
Rozhodně by bylo dobré dát hráčům vědět kolik času zabere oprava chyby a kdy bude znovu Dobrodružství společenství spuštěno. Jestli to bude ještě dnes nebo až např. za několik dnů. Jistě má spousta hráčů připravenou výrobu a teď přemýšlí jestli ji vybrat a spustit novoua nebo ponechat stát manufaktury které mají výrobu dokončenou a nic tak nevyrábí.
 

bembela

Znalec fóra
Rozhodně by bylo dobré dát hráčům vědět kolik času zabere oprava chyby a kdy bude znovu Dobrodružství společenství spuštěno. Jestli to bude ještě dnes nebo až např. za několik dnů. Jistě má spousta hráčů připravenou výrobu a teď přemýšlí jestli ji vybrat a spustit novoua nebo ponechat stát manufaktury které mají výrobu dokončenou a nic tak nevyrábí.
... velký souhlas ... hráči stojí a čekají .... mnoho jich nadává protože již sebrali výrobu a to i 48 hodinovou
 

DeletedUser3986

Guest
A už to tu máme zase

Nová změna v stejném čase

Však to znáte hráči milí

Elvanar hru dopnili

Všichni klikaj na praporek,

klikaj jako diví

Elvenar už v tuto chvíli

hru nám ukončili

Hra má jeden super háček

Už jí zvoní umíráček

toto asi změna je….

Kdo dřív klikne vyhraje
Tak trochu humoru no.....
:):)
 

Vicky1177

Mistr slova
Nejspíše to asi dnes nebude...

Drazí lidé a elfové,

v právě spuštěném dobrodružství společenství se bohužel objevila závažná chyba, byli jsme proto nuceni toto dobrodružství předčasně ukončit. Nyní se snažíme co nejrychleji zjistit, co tuto chybu způsobilo a jak ji opravit. Jakmile budeme vědět více, dáme vám okamžitě vědět.

Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme, tato situace nás velmi mrzí!

Citace Forseti-tým Elvenaru
 

DeletedUser2739

Guest
njn, tak mi vydržíme a počkáme ;) :D aspoň je vidět, jak se na to všichni těší :D
 

Silver Whisper

Guest
A zvýšilo to návštěvnost fóra :D. Nejvíc mě děsí to, že si sklidím tu denní výrobu, co mám udělanou dopředu a budu tu mlátit hlavou do klávesnice, protože lidský mezičlánek je taky pěkná mrška:D:D:D. Otázka je, sklidit, zadat novou a ušetřit si bouli na hlavě, nebo nesklidit a vyčkávat;)?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
já jsem naopak rád za malý zdržení. jsem na konci kapitoly, tak bych rád zvládl otevření nové, než dojde k vyzvednutí odměn :))
 

DeletedUser744

Guest
Pochybuji, že český server byl spuštěn jako první. To na ostatních serverech mají taky chybu?
 

iDavis

Legenda
@Fredy1159 chybu majú aj iné servery.

Mimochodom, podľa zahraničného fóra prišli na chybu ktorá spôsobila tento problém, avšak dnes ju už nestihnú opraviť a preto sa začiatok udalosti presúva na zajtra (môže sa ešte zmeniť). Všetky úkony v rámci tejto udalosti, ktoré boli vykonané dnes po jej začiatku budú vraj stratené, no ale aspoň vieme, že máme ešte deň do jej nového začiatku. Avšak 2-dňové výroby budú bohužiaľ problém.
 

DeletedUser2739

Guest
hele a to ty dvoudenní výroby máte připravený na blind nebo počítáte se stejnými úkoly? Myslel jsem, že zprávy z bety ohledně tohohle dobrodružství nejsou o_O
 
Nahoru