• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Maxa

Znalec fóra
tet to ze zvedavosti delali skoro vsichni. priste to bude delat jen polovina z nudy a na potreti jen top 10.
Bylo to zajimave. Ozivi to a prověří hrace ve spolecenství, ale je to strašně nárocné na cas a kominikaci. Dostacujici komunikační kanál ve hře neexistuje !!! Takže polovina hracu si dela co chce a nebo se vubec neucastní. A neni to proto, že by nechteli, ale proste to nestihaji. Za to vše jsou odměny horší jak vyplata za dětskou praci v číně :D. ale to se už opakuji.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
mě to také zajímá, nevím, jak jsme dopadli. Poslední úkol jsme splnili někdy po 22hod, pak už jsme neměli co dát.... A čekat skoro 2hodiny na výsledky?? Také bych ráda výsledkovou listinu, jako je na turnajích!!
Osobně netuším, jestli se nějaká výsledková listina plánuje, nicméně pokud vás opravdu zajímají konečné výsledky, napište nám na herní podporu a my to dohledáme. Každopádně budeme rádi, když se nějak domluvíte a za každé společenství napíše jen jeden hráč, ať kolegové z herní podpory najednou nemusí odpovídat na několik tisíc tiketů. :)
 

Santerr

Veterán
Kdybych měla shrnout celé dobrodružství, tak mě se líbí mnohem víc, než turnaje, ale je to nejspíš tím, že tam nebyly boje. :D Ve společenství to neskutečně ožilo a ačkoliv je většina z nás pracovně dost vytížená a nemáme čas u toho vysedávat celé dny, tak jsme zvládli zlatou věž dobýt třikrát a nakonec se ještě vrhnout do Bezedné jámy. Myslím, že dobrodružství bylo něco, co dokázalo vzpružit celé společenství, což je přesně to, co jsme potřebovali. ;)
Za mě tedy palec nahoru a už se těším na to příští.
 

DeletedUser2219

Guest
Sice se naše společenství potýkalo s technickou chybou, nefunkční bezednou jámou, a proto pro nás hra skončila o den dříve, proto doufáme, že se nám taková chyba příště vyhne, ale jinak to bylo určitě super. Všechny to oživilo a začali pořádně hrát, snad jim to dlouho vydrží. Díky tomu jsme také poznali, jaké hráče vlastně máme. Protože když se řekne, "dělá se modrá, žádnou jinou prosím nedělejte" a přijde odpověď, "já si to budu dávat kam budu chtít a začne plnit zelenou".... aspoň odhalíte koho vlastně máte za spoluhráče. Osobně bych také byla pro, aby i v této akci byla možnost získat budovu zvyšující populaci a to nejen pro společenství na vrcholu žebříčku, jako například za dokončení třetího kola. Už se těšíme na další akci.
 

Johny88

Znalec fóra
Moje Společenstvo se nedostalo ani do poloviny mapy, protože hráči nedostávaly to, co bylo zapotřebí k odemčení jednotlivých úseků. Naopak, nechali jsme tam neuvěřitelné množství zboží, surovin atd. Takže, nejenže jsme se díky autorům tohoto "úblbu" nikam nedostali, ale akorát jsme o hodně přišli. Proto v dalším hraní nebudeme pokračovat. Hrajte si to sami.
 

DeletedUser781

Guest
Osobně netuším, jestli se nějaká výsledková listina plánuje, nicméně pokud vás opravdu zajímají konečné výsledky, napište nám na herní podporu a my to dohledáme. Každopádně budeme rádi, když se nějak domluvíte a za každé společenství napíše jen jeden hráč, ať kolegové z herní podpory najednou nemusí odpovídat na několik tisíc tiketů. :)
Já osobně bych také uvítala výsledkovou listinu jako je v turnajích. Takhle nevím, kdo je jak aktivní a kdo na to prděl a tak. Tohle jediný mi tam opravdu chybělo.
 

iDavis

Legenda
@Johny88 pokiaľ vaše spoločenstvo plnilo iba úlohy, ktoré sa práve objavili, je pochopiteľné že ste dostavali aj to, čo potrebné nebolo. Je nutné úlohy odmietať a "pretáčať", aby ste získali to, čo práve potrebujete.

Ja sa na druhé kolo teším, je síce pravda, že od posledného sme mali naozaj krátku pauzu, ale som zvedavý na inovácie ktoré toto prinesie. Neočakávam, že už teraz príde nejaká inovácia zatiaľ nie veľmi šťastnému systému úloh, ale snáď sa toho dočkáme neskôr. :)
 

Silver Whisper

Guest
Přesně tak, když se to zorganizuje, jde všechno:). @iDavis víš prosím, jestli bude stejná sada úkolů, nebo ji budou obměňovat?
 

Moni Arda

Znalec fóra
Problém jsem měla jen s nešťastným systémem úloh, jak píše @iDavis a chyběla mi výsledková listina, jak píše @Kachnicka. Přesto se však na další pokračování Dobrodružství opravdu těším a jsem zvědavá na změny, které zatím přinese :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3968

Guest
Nové dobrodružství ,paráda.
Doufám že bude na víc než sedm dní,jsme malá komunita a nestihly jsme dat ani 2* .Mohly by vývojáři brát ohled i na malé spolky.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak já doufám, že Inno zase začne myslet i na hráče v nižších stádiích vývoje.
Je hezké, že začalo myslet na hráče s manou, ale zase přestalo myslet na ty ostatní.
Budova Hnízdo orků u mne postavená bude brzo zbourána z důvodu neefektivity.
Při přepočtu na 1 pole dává jen 30 kultury, což je mezi kulturní budovou I. a II. věku (27,77 a 33,33), jelikož aktuálně používám budovu z konce IV. věku (60) a brzo budu mít z V. věku (70), tak ta kultura je spíše výsměch než odměna a těch pár kladiv skoro nestojí ani za zmínku.
Takže doufám, že tentokrát budou bonusy lepší.
 

DeletedUser1643

Guest
Tak já osobně tedy doufám, že jedna ze změn bude v možnosti zadávat odznaky jinak, než jednotlivě každým hráčem pouze ze svých odznaků. Alespoň tedy v poslední fázi, kdy je to koordinační peklo, pokud u toho nehodlá někdo permanentně sedět.
 

GorGlin

Veterán
První společenství získá budovu, která je získatelná jen za peníze
Ti ostatní jsou trochu Popelky
Zkracovačky taky dobrý
Ale když to tak vezmu, hlavní cenou je prestiž.

Souhlasím, že velitel nebo další šarže by mohli mít možnost nakládat s výrobou členů.
Stejně tak náklady na odevzdané suroviny jsou pro společenství z převážně menších účtu likvidační.
 

DeletedUser2739

Guest
Tak já doufám, že Inno zase začne myslet i na hráče v nižších stádiích vývoje.
Je hezké, že začalo myslet na hráče s manou, ale zase přestalo myslet na ty ostatní.
Budova Hnízdo orků u mne postavená bude brzo zbourána z důvodu neefektivity.
Při přepočtu na 1 pole dává jen 30 kultury, což je mezi kulturní budovou I. a II. věku (27,77 a 33,33), jelikož aktuálně používám budovu z konce IV. věku (60) a brzo budu mít z V. věku (70), tak ta kultura je spíše výsměch než odměna a těch pár kladiv skoro nestojí ani za zmínku.
Takže doufám, že tentokrát budou bonusy lepší.
Souhlasím s tím, že odměny jsou opravdu na nic a víceméně srovnatelné s tím, co si v daném věku postavíš. Stálo by za to, aby byly srovnatelné s klasickými budovami, které jsou třeba o jeden, dva věky dál.
K tvému výpočtu, ono to vypadá, že těch pár kladiv, nemá cenu ani zohledňovat, ale na druhou stranu spočítej si kolik by Ti tahle výroba zabrala polí v dílně. Pak si spočítej kolik je na to v té dílně potřeba lidí a kolik polí tito lidé zabírají v obytné budově. No a nakonec, kolik kultury jsi potřeboval na tato pole v dílně a v obytné budově - to jsi totiž taky ušetřil. Ale jak jsem psal, i když spočítáš všechno tohle, dostáváš se na aktuální úroveň, takže nic moc atraktivního.
Jinak poznámka za mě: časové urychlovače mi přijdou fakt úplně k ničemu, mám jásat, že něco zvládnu za dvě hodiny dřív? Jako vážně? Nebo, že když to sečtu, tak můžu mít něco postaveného hned? Jo, fakt super. Prostě to nechám stavět přes noc, nebo těch 20 - 30 hodin vydržím. Vždyť ta hra je dělaná tak, že se u ní nesedí v kuse. Když už nějak urychlovat, tak také procentuálně jako ostatní požehnání. A že je to míň výhodné pro hráče v nižších věcích? To přece ostatní požehnání taky, navíc nižší věky jsou rychlejší, takže naopak absolutní zrychlení by někdo mohl říct, že je výhodné pro ně. Neříkám, že se to možná někdy občas nevyužije, ale ta užitečnost toho je fakt nízká - asi tak jako odměny za poslední event a dobrodružství.
Takže za mně: dobrodružství celkem oživení - ve dvou jsme se dostali k druhé truhle (prosím neztěžovat úkoly :D ). A ano, je to náš problém, že máme malé společenství. Taky nepočítáme s umístěním v žebříčku, ale když už něco dáme do toho, abychom se k té truhle dostali, tak by bylo fajn, aby se to, co v ní je, hodilo. A opět ano - déšť mincí mi dal vlastně 1M - 2M mincí, ale to vydělám běžně za den. Fakt bych byl asi věčnější za 10 VB...
No, jsem otevřenej diskuzi i změně názoru, tak prosím do mě :D
 

Darkness2613

Guest
Ahoj,
nedají se plnit úkoly, zůstaly vyplněné z minulého Dobrodružství :)., máte to tak všichni?.
 
Nahoru