• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser2333

Guest
@novak myslím si, že neustále odmítání úkolů s potvrzováním jako pro malé děti irituje více lidí.

No tak snad příště budou lepší budovy :D
 

Angedev

Velmistr písma
@Valkyra1 : V rámci jednoho dobrodružství jsou tři mapy s postupně se zvyšující obtížností. Po dokončení třetí mapy se objeví bezedná jáma, která se opakuje až do konce dobrodružství s různými úkoly.
 

Lovec Krys

Legenda
Mě nejvíce pobavila nabídka na nákup k dobrodružství společenství, když toto úplně ignoruji :D
Dal jsem přednost využití uvolněného místa po trpajzlících pro rozjetí vílí ekonomiky namísto postavení spousty dolů a dílen lv 1 (na které stejně nemám populaci).
 

DeletedUser2943

Guest
To překlikávání úkolů je děsnej vopruz,to jako má bavit?Protože si myslím že hra by měla bavit.Kdyby aspoň vynechali ty 5 a 15 min výroby,zůstaly by tak jen 4 typy úkolů stejně jako se surovinami a mohla by každá skupina mít svoji ikonu jako teď s tím že by se v ní překlikávaly jen ty 4 úkoly,ne jako teď nesmyslně obojí najednou,a ještě se ty ikony přehazují mezi sebou,no to je tedy nesmysl,když to člověk nehlídá tak si zruší rozdělanou výrobu protože si nevšimne že se ikony prohodily,no strašný.
PS: taky mi přišla ta nabídka,6x výroba za 250+- nebo kolik to stálo,ti jsou tedy dost mimo,stejně jako s ostatními nabídkami,cena za diamanty dobrá,ale co se za ně dá koupit,no to je tedy smutná pohádka.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
očividně nejste zvyklí protáčet nepovinné úkoly :-D mám jich 2, a když je velká nouze, tak těch 20 úkolů projedu každé 3 hodiny :)

ale souhlasím s tím, že ty ikonky by se fakt neměly prohazovat... to je fakt hodně špatně.
 

DeletedUser2333

Guest
Nevím zda to tu již bylo nebo ne, ale dá se po skončení dobrodružství někde zjistit, jak členové přispěli? Myslím tím kdo, čeho a kolik dal? :)
 

iDavis

Legenda
@Safa @Roabelis nie je to nikde k dispozícii, maximálne si môžte pred ukončením stupňa mapy preklikať jednotlivé strety a tak zistiť, kto čím pre ten daný stupeň prispel.
 

papap

Mistr slova
S tím překlikáváním,než si člověk vybere co potřebuje a pak jak furt přeskakují ty ikony nahoru dolu,to je teda pěkná hovadina.Může mi někdo říci za takovou dobu co s tím kdo dělal,když je to stejně naprd jako to bylo dříve?Už jsem si kolikrát díky tomu přeskakování zrušil,to co jsem měl rozdělané.opravdu skvělá práce!
Stačilo třeba udělat ikonky,ze kterých by se otevřeli možnosti,kde by si každý jednoduše vybral...
 

iDavis

Legenda
Súhlasím, tentokrát sa mi zdá že mi to preklikávanie príde ešte otravnejšie ako minule. Naozaj to kazí dojem z udalosti, no pri toľkej kritike ktorá od hráčov vychádza sa to už muselo dostať ďalej.
Myslím si, že keď vymýšlali tento systém boli v tom, že hráči sa nebudú vopred pripravovať na konkrétne úlohy ale vždy sa pustia do tej, ktorá im práve beží. Musím povedať, že to bolo trochu naivné.
Každopádne, už som posielal návrh na zmenu tu tak dúfam, že sa dostane na správne miesto a že až sa rozhodnú spustiť ďalšie dobrodružstvo, už bude s novým systémom.
 

Prealiena

Velmistr písma
Kdy prosím to dobrodružství končí?
Bude to zítra 18.11. nebo až 19.11.?
A v kolik hodin?
Začátek byl někdy ve dvanáct, ale počítadlo u erbu události mění počet zbývajících dní po desáté večer.
Ptám se, protože jsem zítra venku a vracím se až večer. Tak se bojím, abych to stihla.
 

DeletedUser4289

Guest
Co tak koukám tak ani sami správci to neví kdy to končí. Nechápu proč tu není udávaný čas v hodinách jako to je třeba u turnajů. Po pravdě člověk ani neví co vše stihne vyrobit jestli vůbec má smysl dávat výrobu na 1 den když neví jestli to končí dneska nebo až zítra. Při oznámení události by stačilo přitom alespoň uvést datum zahájení a čas též pak konce. :)
 

DeletedUser744

Guest
Už jsem zde dlouho neviděl, že by se některý z moderátorů fóra, nebo zkrátka z vedení, vyjádřil k dost zásadním otázkám.
 

DeletedUser2308

Guest
Takže odpovie niekto kedy to vlastne končí?Poslednú truhličku máme pripravenú na otvorenie,ale ešte chceme čo to stihnúť doplniť.Ak nám to zavrú dnes a my ju neotvoríme,tak sa fakt hrozne nahneváme a budeme zlý
 

Moni Arda

Znalec fóra
Konec by měl být zítra. Nevím zda o půl noci, ale určitě až večer. Že se jde do finále uvidíte, až místo jednoho dne naskočí odečítání času v hodinách. Alespoň to tak bylo při prvním dobrodružství.
 

DeletedUser4621

Guest
Ahoj všem ! :)
Měl bych dotaz
Dá se nějak vymazat pěšina ,pokud bych ji chtel jinak ,trochu jsem to přehnal :/
 
Nahoru