• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Saux

Znalec fóra
Elvenar hraju asi 14 dnů, takže jsem se žádného dobrodružství společenství samozřejmě nezúčastnil - proto se chci zeptat: Nebudu jim (myšleno zbývající členy spolku) to tam jakožto nováček nějak kazit? :)
 

DeletedUser3877

Guest
Mohl bys je nějak šikovně demotivovat na chatu. Třeba "že vás to baví, pořád dokola odmítat osm úkolů a ještě každé odmítnutí extra potvrzovat!".
 

Angedev

Velmistr písma
@Saux kazit urcite nic nebudes, neboj se nic ;) Jde o vyrobu kladivek a surovin, pricemz musis zadat treba 10x hodinovou vyrobu, ale je jedno, jestli mas dilnu na urovni 1 nebo 25, je to uzpusobene pro vsechny ;)
 

Lovec Krys

Legenda
Škoda že odměny zůstaly stejné (odměny na prvních příčkách nepočítám, o ty se poperou společenství na prvních pozicích), pro nás předmanové jsou k ničemu. Tak snad potěší aspoň ty, co jsou ve výzkumu dostatečně daleko.

Hlavně je škoda, že budova na orky produkuje kladívka namísto orků - orkové by se mi hodili (už mám prozkoumanou první provincii vyžadující na výkup orky a takhle budu muset na výkup čekat celou kapitolu (začínám víly)). Kdyby místo kladívek produkovala ty orky, tak bych do toho šel ihned, ale takhle budu dobrodružství spol. prostě ignorovat.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
budova na produkci orků by byla ultimátní, také bych po ní hned skočil :) je škoda, že zatím žádná taková neexistuje. člověk si fakt musí počkat až na výzkum těch orčích zbrojnic... například když jsem hodně na začátku a ještě neproduktuji poslední trojci surovin, mám šanci získat aspoň potulného kupce III, který pomůže když nic tak se střety, které nechtějí mou bonusovou surovinu.

jinak ty odměny mě taky mrzí. ty budouvy jsou fakt zoufale špatné... kdyby dali do druhé truhly třeba otce pralesa a do třetí zahradu přepychu, jen by se po nich zaprášilo.

a stejně nemyslím, že nějaký mikro-barák na manu se může rovnat třeba tklivé vrbě.
 

DeletedUser1991

Guest
Luxusní záležitost, zpestření hry, které určitě zaujme každého fajnšmekra..... zatím mě to dobrodružství uchvátilo a snažím se, aby naše banda popošla co nejdál.
 

Tanis

Znalec fóra
a stejně nemyslím, že nějaký mikro-barák na manu se může rovnat třeba tklivé vrbě.

Tklivá vrba je 5x5 polí a dává 2800 many a 3500 kultury. Kdežto Kouzelná chatrč na manu je jen 2x2 a dává 2200 many. Sice jen 260 kultury, ale proto si ji nikdo nestaví. Takže pokud jde o manu, tak se jedná o naprosto skvělou budovu. Zaplácneš malá místa a ještě získáš spoustu many.
 

DeletedUser3225

Guest
Tak jelikož jsem ve fázi,kdy hojně frčím na houbičkách,jsou pro mě všechny odměny bohužel k ničemu..:( Jediná motivace je tak pomoc společenství...
 

DeletedUser2333

Guest
Také se mi to líbí. Jako zpestření hry je to super, jen mě mrzí, že společenství co jsou v žebříčku top převálcují vždy ty slabší. Odměny za odjeté cesty nejsou špatné, ale pokud se to bude opakovat, tak to i tak za chvíli bude slabota (co se účasti týče) podle mě :/
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Tanis : díky za upřesnění. pak chápu, že pro hráče od ledních elfů a dál je to odměna atraktivní. jen škoda, že ty zásoby na nižších úrovních jsou v obou případech tak nízké.

@Safa : to by velice snadno vyřešily jiné budovy v truhlách :)
 

DeletedUser4127

Guest
jsme společenství začínajících hráčů kde nikdo ještě dobrodružství společenství nejel tak nějak tápem co bude až dojedem první trasu a odemknem 1 truhlu. pojedem další trasu jiný barvy ? nebo je možnost se někam posunout dál ? je někde odkaz kde je to dobře vysvětleno nebo může to někdo napsat zde ?
 

DeletedUser467

Guest
@Valkyra1 Musíš se v každé fázi dobrodružství zapojit a něčím přispět. Tj. přispět aspoň jedním odznakem nebo nějakými surovinami. Jinak odměnu nedostaneš. Pokud ses v první fázi zapojila a i přesto jsi nedostala odměnu, tak se obrať na herní podporu.

@alf- Až dojedete první fázi a vyzvednete odměnu z truhličky, tak se vám spustí druhá fáze (po vyzvednutí odměny z druhé truhličky se vám pak spustí třetí fáze). V každé fázi je stejná mapa se třemi cestami, ale jednotlivé záchytné body jsou náročnější. V každé fázi si můžete vybrat pouze jednu trasu (pokud chcete pouze získat odměny z truhel) nebo je klidně projet všechny (pokud chcete sbírat body do žebříčku).
 

DeletedUser2917

Guest
Tak to, že odměny zůstaly stejné, je fakt smutné.... vzhledem k tomu, že už u prvního dobrodružství si na odměny dost hráčů stěžovalo. Jo, je to super zpestření, komunikace ve společenství je skvělá. Ale bohužel ty odměny jsou pro hráče před manou prostě k ničemu a tudíž pro mnohé demotivující. Z prvního dobrodružství mi stále leží ve skladišti... Myslím, že by se dal udělat nějaký výběr odměny - když by velitel odemkl truhlu na konci cesty pak by se každému členu společenství, který do cesty přispěl (stejný systém podmíněné účasti jako u turnajů) objevila nabídka výběru např. 3 odměn a mohl by si jednu vybrat.... K nějaké téhle budově by mohly být alternativou třeba balíček požehnání nebo určitý počet VB...
 

DeletedUser3877

Guest
Takže jsem vyboural chatrč, abych měl kde stavět dílnu, a zjistil jsem, že po týdnu můžu vybojovat jako odměnu chatrč.
No, vzhledem k tomu, že mi tečou nervy při tom neustálém odmítání úkolů, a už jsem se dnes i spletl a poslal celou noční várku do háje, tak to asi dneska ukončím.
 

DeletedUser3382

Guest
@Valkyra1 Musíš se v každé fázi dobrodružství zapojit a něčím přispět. Tj. přispět aspoň jedním odznakem nebo nějakými surovinami. Jinak odměnu nedostaneš. Pokud ses v první fázi zapojila a i přesto jsi nedostala odměnu, tak se obrať na herní podporu.

@alf- Až dojedete první fázi a vyzvednete odměnu z truhličky, tak se vám spustí druhá fáze (po vyzvednutí odměny z druhé truhličky se vám pak spustí třetí fáze). V každé fázi je stejná mapa se třemi cestami, ale jednotlivé záchytné body jsou náročnější. V každé fázi si můžete vybrat pouze jednu trasu (pokud chcete pouze získat odměny z truhel) nebo je klidně projet všechny (pokud chcete sbírat body do žebříčku).
no už mě to docvaklo taky jakej jsem pobuch:))
 

DeletedUser467

Guest
Asi tam máte nějakou chybku. Myslím, že by ten záchytný bod neměl svítit jako otevřený, když předchozí body jsou stále zamčené. Nebo je to v pořádku? Je to druhá fáze dobrodružství.
upload_2017-11-14_22-19-13.png
 
Nahoru