• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Slniecko

Znalec fóra
Ahoj, ahoj, klasická otázka, dobrodružo bude asi v pondelí 27.4.2020 s tím už tak nejak počítam, ale nevíte nekdo, která mapa se pojede? Jestli to bude to samé jako na bete? Tedy mapa E2? Sleduju info na Elvenar Gems, prozatím tam není nic ofiko,tak jestli tu náhodou nemá nekdo nejaké infošky od nekud ješte :) Dekuju :)
 

Slniecko

Znalec fóra
Na bete mela být nejaká lehčí verze, ne? Proto tam mela být E.2, a mapa E bude asi to samé, jen jsou tam vyšší nároky, asi, že? Musím to omrknout na tom ElvenarGems teda, dekuju :))
 

iDavis

Legenda
@Slniecko ja neviem nič o verzii E2. Poznám verziu E a D, kde E je rovnaká ako D, len s 1.5x vyššími nárokmi. A o tom, že by na bete mala byť pôvodne verzia D neviem (aspoň som to nikde nečítal).
 

Slniecko

Znalec fóra
Aha ja vycházím jen z toho, co psali na tom ElvenarGems teda, proto jsem to psala, tak dekuju za info od tebe :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

OldMaGorr

Mistr slova
Je už neděle a žádné oficiální oznámení o DS - jak bývalo zvykem - zatím není. Mám o začátku DS už zítra pochybnosti.
Ale pro jistotu už sochy zadány a dnes dáme i kováře.
 

OldMaGorr

Mistr slova
jj, už mi oznámení taky přišlo. Takže podle předpokladů. Ale už i my toho máme dost - pojedeme jen pro odměny a šlus.
 

Slavkov

Pozorovatel
dobrodružství společenství je nezajímavé. oba fenixe bez problému na 10, nepotřebujü artefakty a knihovna je nezajímavá. vypouštím, ječtě štěstí, že je jen na týden
 

lodyh

Pokročilý žák
Nemáte pocit že odměny za dobrodružství / nejen za dobrodružství / jsou čím dál víc trapnější ?
 

luterina

Veterán
@Lodyh , neříkám že by nemohly být lepší, kdo by nebral víc, ale už si tak nějak zvykám, že po eventu se vždy několik hráčů najde, co si nově získanou eventovou budovu díky odměnám z DS může vyšvihnout na lvl10, např. i mě se to v jednom z mých dvou měst týká. Jinak já bych těch odměn tam ráda určitě víc.:D
 

DeletedUser3079

Guest
Chtělo by to v DS udělat společný trezor na Odznaky, které mohou používat jen Zástupci velitelů a Velitelé. Je to lepší pro orientaci cest k cíli a také nehrozí, že někdo odejde při soutěži na prázdniny a své odznaky tak nepoužije. V této společné pokladnici je prostě jen uloží. Nevidím v tom problém, když Dobrodružství Společenství je vlastně o spolupráci. Tohle tady určitě chybí, celé DS je totiž o společenství, tudíž proč by to tu nemělo být společné? :) ZA MĚ ANO, CHCI TO TADY TAKTO ♥ :)
 
Nahoru