• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

redking123

Pokročilý žák
Me prijde, ze verze 07/2019 ??? to by se tu asi dalo najit (???)
Asi bude muset rict nejake vsevedouci oko ;) ( iDavisi heeelp :) )
 

iDavis

Legenda
Údajne kvôli nejakým technickým problémom s verziou E (ktorá bola spustená na bete) sa ju rozhodli odložiť na inokedy, a tak na náš server spustili verziu D. Tieto obidve verzie sú veľmi podobné, rozdiel je len v číslach (E vyžaduje 1.5x viac odznakov ako D). Teda @redking123 , máme tú verziu, ktorú sme mali naposledy v novembri.
 

PallandoCZ

Učedník
Tedy, já ráda hru podpořím i finančně a čas od času něco koupím, ale ty balíčky s odznaky, to jako vážně? On se opravdu najde někdo, kdo dá třeba 250 korun za 5 pivovarů a 3 tesaře?
 

luterina

Veterán
Ponechala jsem tabulku E a v dolní tabulce počet odznaků opravila podle verze D, zatím to v přepočtech funguje. :)
 

DeletedUser7138

Guest
Naše společenství se zúčastnilo dobrodružství poprvé. Aniž by jsme byli sehrani, většina je členem krátce, náš spolek byl založen nedávno, tak se priznam, ze mě mile překvapilo jak to vsechny bavilo. Jinak musím říci, ze ve věži věčnosti se snažíme víc, protože nam za to ty odměny stoji. Dobrodružství ztratilo svoje kouzlo právě díky spolkům s městy postavenými jen pro tuto soutěž.
 

DeletedUser3346

Guest
@Luciasek 7 II Teď jsi upozornila na možné podvodné společenství které může mít push účty s městy ideální pro dobrodružství. Takže jsi to měla napsat na technickou podporu a neupozorňovat na to veřejně.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tak na beta serverech zařalo další DS a je to schéma E (stejné jako bylo minule na beta, od schématu D se liší jen cca o 50 % vyššími požadavky ) a odměny mizerné, artefakty jen pro Valentýnský vůz. Vše dle očekávání, bohužel.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Já si myslím, že i na live dají už tu verzi E. Tím to zabijí definitivně. Víc nároků a odměny směšné.
BTW: Tabulku i pro verzi E mám připravenou už od minula a my hrát budeme i kdyby odměny nebyly žádné. Ale samozřejmě žádné dia ani do eventů ani do DS. Jo, kdyby dali do druhého kola medvědí a do třetího kola fenixové artefakty, to by bylo hned víc zájemců.
 

Slniecko

Znalec fóra
U nás na live bude dobrodružo asi tak za cca 2 týdny? Muže to tak být? Jen at vím, jestli si mám pohnout s kapitolou... :D Ale vetšinou to býva tak dva týdny po bete, ne?
 
Nahoru