• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

voyager-1

Velmistr písma
Jak pro koho, pro dost hráčů co honí divy, tak 170 VB není zanedbatelná odměna.
Na druhou stranu, jaký odměny by jste chtěli? Pop-kulturní budovy si můžu navýšit KR, to platí i u Eventů.
 

Slniecko

Znalec fóra
Není zanedbatelná, ale na ty nároky co jsou v dobrodružství, tak je to podle mne celkem málo, muj názor je, že za odemčení jedné truhly by mohli být napr. 2x20prastará vedomost, 2x8hod. urychlovač a 1 univerzálni artefakt pro rozvinutí jakékoliv budovy.., Nebo ta knihovnička, ok tak jedna aspon, to je super, ale k ní už pak pridat napr. 2x14hod. urychlovač a 2x8hodinový, nebo podobne, to trošku zvednout ty odmeny, dát toho za tu snahu a strávený čas proste víc tem hráčum.. napr. a za umístnení v žebríčku dobrodruža by mohli vylepšit aspon parametry tech oblouku a budov, které tam jsou a body do žebríčku by mohli být nastavené, napr. že když spolek nahraje v dobrodružství
40 000bodu a skončí na prvním míste, tak místo 15000bodu do žebríčku za první místo získa tech bodu 40 000. Tolik, kolik v nem nahraje.. :) Ale to je jenom tak zhruba na predstavu, čím by mne potešili.. :) A nemyslím,že bych to chtela presne takhle jak píšu, ale proste to zvednout, tak prosím nechytat za presne napsané hodnoty, Proste dát ke každé odmene aspon ješte +1, nebo i +2 navíc.. :)
Hlavne by se mi nejvíc líbilo, kdyby byla možnost získat nejaký univerzálni artefakt, kterým by šlo vylepšit všechny rozvinutelné budovy, tehdy by tá hra pro mne získala opet smysl..
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak to ne, odmeny, bych nedávala symbolické, ale spíš by se to melo víc hlídat podle mne.. Aby pak nebyli spolky, které den pred dobrodružem naberou mesta, kde si dají výroby.. Jinak my ve spolku použili strašne teleportu, aby jsme si mohli vyskladat taková mesta.. Takže spíš nejak sprísnit kontrolu tech dobrodružství.. Nebo nastavit, že člen, který se muže do dobrodruža zapojit, tak musí být členem aspon napr. 1 mesíc pred začátkem dobrodruža, nebo jak se dobrodružství spustí, tak kontrolovat spolky a po skončení dobrodružství, když se začnou vyhazovat členové, kterí byli v dobrodružství nasazení schválne, tak takovým spolkum pak odebírat ceny.. Nebo tak nejak.. Nebo dát ty odmeny tak peckové, že pak bude radost se o to poprat.. Nevím, jak by to šlo ohlídat.. :/

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
každé opatření bude vždycky někoho trestat. Největší problém je, jak porovnávat hráče napříč úrovněmi...

EDIT: nicméně, když nad tím tak přemýšlím, tak by řešením mohl být "plovoucí kurz", kdy odznaky od jednoho hráče by čase ztrácely na hodnotě. DS by tak nutilo všechny hráče společenství, aby přispívali co nejrovnoměrněji, aby vytřískali ze svých odznaků nejvíce bodů...
 

DeletedUser6399

Guest
Ahojky mám dotaz, je možné, že kvůli DS nemůžu zaslat pozvánku hračce do společenství?
 

Ludi

Veterán
Pokud nevystoupila z minulého společenství, tak pozvánka nejde poslat. Prostě kliknout na žádost o vstup nebo naopak poslat pozvánku - obojí jde jen u volných hráčů.
 

DeletedUser6399

Guest
Už jsme se našly. Nebyla ve společenství, jen nemohla najít v mobilu tu pozvánku :) Aale teď už senebude moct zapojit do DS že?
 

DeletedUser2455

Guest
voyager-1 ať počítám, jak počítám tak 1) 10-15. 2) 15-20. 3) 15 = 75
Tak kde jsi vzal těch 170 VB do prastarých divů?
 

DeletedUser2455

Guest
To se potom sčítají hrušky s jabkama + teorie zisku. A to je blbost!
Pagmaticky - 75 A "tečka" kdyby- co by je .......
 
Nahoru