• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

flego

Mistr slova
Turnaj,věž,turnaj,věž,turnaj,věž,pak dáme dobrodružství,event uděláme tak,aby polovina nedosáhla na max,dvě nabídky k obchodu,artefakty zbytného baráku z eventu do dobrodružství a nabídky k obchodu. Samozdřejmě výhodné.Máte málo 250 VB na výzkum?nevadí,Dáme 500,....i když se hra tváří jako super,kolik z Vás se u ní začalo nudit?... Jednotvárná hra,prošpikovaná obchodními nabídkami,které stojí za starou bačkoru,žádná inovace,žádná výzva,prostě nic,bez nápadu udržet si věrné hráče,stalo se z toho jednotvárné plnění úkolů,jako osli se k tomu vracíme,věž,turnaj,věž,turnaj,věž,turnaj,pak trapný event,co pro polovinu hráčů nic neznamená,věž,turnaj,věž,turnaj,věž,turnaj,dobrodružství,které je úplně mimo mísu v poměru k odměnám a vynaložené aktivitě. Této hře věnuji už asi dva a půl roku-a to velmi aktivně,ale musím konstantovat,že od jisté doby už to pro mě není hra jako taková,ale uprděná atrapa kdysi super hry. Schválně,kdo z Vás je dnes spokojen.To jako v pondělí musím jet věž,v úterý turnaj,aby mě ve společenství nesežrali? kde jsme to dopracovali?... Jako že otroci hry? Ale takhle jsem nezačínal !!! Hra byla pro hru,pro zábavu,pro co je teď? Věž,turnaj,Věž,turnaj,Věž,turnaj...upachtěné eventy,které budem muset dohrávat v dobrodružství,tak to je paráda,co dál?...zase dostanete 10 VB do divů za dva dny práce,hurá,skvělé...ještě nějaký nápad? třeba 2x2 ,co dá v 16 kapitole 690 manu jako v dnešním enentu,to je to koření hry? to je to,kvůli čemu všichni hrajeme? hra je prezentována jako hra"zadarmo",takže dnes už nesmím zoufat nad tou nesmyslností?-budeš otročit a popřípadě kupovat? Má to být hra na hraní,proto vznikla,to že se k tomu přistupuje jinak ještě neznamená,že je to správně.Udělalo se hodně dobrého,ale celkový směr jde do kytek,zkuste mi to vyvrátit. :)

// Odstraněn nevhodný výraz. Jumala
 
Naposledy upraveno:

BiggJOEcz

Mistr slova
@flego opravdový hráč má jen dvě možnosti s hrou v Tvém případě...a to buď si ve hře začít hledat něco pozitivního, co mu bude přinášet tu herní radost a nebo jednoduše skončit a hledat nejlépe takovou, která bude dle jeho představ. Pokud kdokoliv hraje hru jak píšeš třeba Ty - Aktivně a přes 2.roky , tak se přejí téměř jakákoliv hra. Osobně hraji dlouhodobě jen 2.hry - Heroes of Newerth (10.let) a tuto (4.roky). A vždy jsem si na takových hrách našel něco, co mě na tom baví, byť byly měsíce, kdy to stálo za prdlačku.

Vyvracet Ti nic rozhodně nebudu..naopak takovým lidem jako Ty, kteří evidentně vyčerpali vše dobré ze hry, rozhodně bych doporučil se posunout zase o kus dál třeba v jiné hře. Hlavně tu nefňukej. Bez urážky :cool:
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
A tiež je to vec preferencií - mne zase tempo hry, ktoré vyššie načrtol @flego vyhovuje, a to omnoho viac, ako tempo, ktoré označil za "keď som začínal".
 

flego

Mistr slova
Píšu to tady,protože nevím,kde jinde...Jak jsme se mohli tak lehce vzdát studánek? jako že je vynechali,a už vlastně nebudou?...to že se rozhodl jeden někdo,tak jako už neexistují? Vždyť byly mezi hráči oblíbené.A je úplně jedno z jakého důvodu.Dneska to jsou studánky,příště to může být cokoliv jiného. Co kdyby Vám vzali z věže diamanty?,taky by jste hráli až do třetího patra?.No,hlavně,že si užíváme těch budov z eventů,prakticky hned vyhazuji polovinu města,abych pro ně našel místo,ale pravda je někde jinde...Poslední rok mi mnohačetné eventy nepomohli v ničem,tedy nemám ty velmi slabé budovy ani postavené,protože nejsou schopny dávat ani tolik,co budovy ve výzkumu,ale vesele pojedeme dál vstříc k dobrodružství,
Pro BiggJOEcz- pozitivní věci se hledat snažím,ale asi bych je měl vidět,a ne hledat-něco snad chápu, jakože urychlovače nejsou v eventech, protože jsou ve věži atd ,ale tvoje představy o tom.že bych měl teda skončit nechápu,jen bych byl rád, kdyby se hra vrátila tam,kde byla.. Přece když se ti něco nelíbí, tak s tím hned nesekneš.
 
Naposledy upraveno:

Maxa

Znalec fóra
Se studnami INNO udelalo neskutečnou chybu, kterou si uvědomilo asi pozdě. Ne že by se mi studny nelibili, ale zisky dia byly ohromné. Když uz spatřili světlo světa, měli být nějak omezeny. Například počtem imistění a pod. To že je najednou zrušili chápu, ale co noví hráči ? Ti mají nerovné podmínky. Tady asi měli studny nechat a zastropit příjem dia ze hry jistou hodnotou, aby ji mohl dosahnout každý hráč. Nadále pak přinést jiné nové mechanizmy, na kterých by INNO generovalo zisk.
Tady už dávno nemá cenu se rožčilovat a trápit. Tahle hra je už tak nefér , že se snad ani nedá nazývat hrou. Je to klikadlo bez možnosti strategie a boje o jakekoli prvenství, či výhru.
Jsou jen dvě zminované možnosti. Skončit, jako jsem to před třemi lety udelal ja a nebo se s tim smiřit a jen si klikat z dlouhe chvíle, jako jsem to udelal také já před rokem (vrátil jsem se ze zvědavosti). Když tato hra krachne, budu štastný :-D , ale už dáááávno bych INNO nedal za hru ani chlup. A to nejsem z tech, co by za dobrou věc a zábavu nezaplatili.
 

flego

Mistr slova
iDavis- ono to tempo hry ,jako takové beru, sice nám sázejí jeden event za druhým,ale ta úroveň to je to,co mě mrzí,že hraji o budovu,o kterou nestojím,a pak ji mám dohrávat v dobrodružství,to je to,co mě prudí. A hraju s těma,co si myslí, že to stojí za to.Tedy aspoň na chvíli. Prostě to honění za něčím,co vlastně nikomu nepomůže, možná na pár
dnů,takže takové to, že menším to pomůže,a velcí se můžou jen dívat ,to neberu.
A kde se vlastně vzala téze, že menším to pomůže. Jako že v ohromném množství lidí na budovu,nebo v kultuře.?. Jen se podívejte, kolik to dává,je to hnus,za který se nestydí si říct o prachy!!! Kdyby nabízeli něco zvláštního, tak ani neceknu,ale toto je pro mě nepřijatelné :(
Pak se nemůžou divit, že nejdou obchody,kde není kvalitní nabídka,tam není ani poptávka..
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
To že je najednou zrušili chápu, ale co noví hráči ? Ti mají nerovné podmínky.
V tomto se to v ničem neliší od hráčů, kteří hráli od začátku a koupili si levné prémiové rozšíření oproti těm, co začali hrát až po jejich zdražení.
Takže tento rozdíl tady již jednou byl (sice z jiné příčiny ale výsledek byl podobný).
Časem se to srovná anebo se naskytne další příležitost.
 
já myslím flego, že od té hry očekáváš něco, co nikdy mít nebude.
Bigjoe to nemyslel špatně, ale tyhle olinovky tak prostě fungují. Nejdřív to žereš a zájem postupně uvadá, až negativa převáží a jednoho dne se rozhodneš, že už to opravdu nemá cenu hrát dál. Někdo se takhle rozhodně za 14 dní, někdo za rok, někdo za 5.
Myslím, že ani autoři to neberou jako projekt "na vždy". Je třeba k tomu takhle přistupovat.
 

flego

Mistr slova
Ne,ne, takové to bylo,ale postupně se to mění v bankomat.Bigjoe je v pohodě, názor proti názoru,v tom nemám problém,jen mě to každým eventem čím dál víc mrzí :)
 

DeletedUser4336

Guest
Maxa >> Jo, to je přesně ten důvod, proč i do her, které mě v určité době baví, nevrážím peníze. Něco málo jsem hře věnoval, ale opravdu celkem málo, a důvodem je to, že mám vždy obavy z toho, že jednoho dne se u někoho zrodí nějaký hovězí nápad, s kterým se nebudu vůbec ztotožňovat, a budu nucen hru ze dne na den končit. Teď se to rýsuje na obzoru např. přílišným omezováním starších hráčů v podobě věžového turnaje, a stane se tak snad u každé hry, takže důvod, že hru si netvoříme my sami, ale někdo za nás ji jednoho dne nenávatně pokazí, mi vyhazuje vždy jasný výsledek.
 

tupecpolni

Znalec fóra
Jéjda. Chápu, že se někomu vývoj hry nelíbí. Proč ale s hrou neskončí, netuším. Si tak trošku myslím, že na výběr je. Já jsem stále spokojen, studny, nestudny, promiňte. Nějak se mi to město vyvíjí... jupíííí.
 

DeletedUser4336

Guest
Ta možnst zde opravdu je, ta volba. Na druhou stranu se dá ale pochopit i určité rozladění těch, co se hrou a děním kolem ní trávili nemálo let, a pak přijde onen zlom.
 

tupecpolni

Znalec fóra
Aha, omlouvám se, že nechápu. Jsem věkem v kategorii Perského prince natajňačku v kanclu firmy :D Tudíž mi nějak doba umožnila nemít žádnou citovou vazbu na počítačové hry. Promiňte.
 

DeletedUser4336

Guest
Každý to máme jinak, já bych hru (+ to okolo), ke které nemám nějaký vztah, tolik let nehrál, a povětšinou hezky z klídku domova.
 

flego

Mistr slova
No,je zde i nějaké společenství, několik standardních lidiček,se kterými jsem už řešil za tu dobu nemálo věcí, postupů, taktiky , překážek,atd..., není to jenom hra. Tak nějak mi ta ikonka INNO patří k telefonu :)
 

redking123

Pokročilý žák
Ahoj, vi nekdo co je to za verzi? (na bete mi to nejak uniklo - tak dlouho jsem to ignoroval az by konec ;-) )
Vypada to, ze bychom to i hrali, ale cestou nejmensiho odporu (nejsnazsi cestou)...
 
Nahoru