• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Lovec Krys

Legenda
@tark Ano, jim jde o to být prostě první. A jak známo, někteří jsou pro úspěch schopni ledasčeho (nebudu hodnotit, zda takový postup je v rámci pravidel, na jejich hraně, či za nimi, to nechám na jiných. Mně by to za to nestálo.

Naše společenství pojede v této iteraci čistě cestou nejmenšího odporu - tzn. 1 cesta každé kolo na zisk odměn (pár VB navíc se hodí vždy a v 25 to půjde udělat). Pak se uvidí, jestli něco budeme házet do víru nebo tím skončíme.
 
jedna věc jsou pravidla, druhá etika. Ale to je celospolečenský jev. Někdy jde o pravidla, jindy o zákony... upřímně, benevolence k multiúčtům a pushingu se mi nelíbí. Slovy otce Školastika - "Mrskati je budeš, metlami železnými!"
 

ElfNostradamus

Veterán
Prealiena: ...je to takový dvojaký návod, každopádně to poté vše ztratí smysl minimálně pro ty hráče s vyměněnými městy, kteří si půjdou hlavně pro odměny! protože je získají náhradní města... tím spíše, kdyby je opravdu v budoucnu navýšili na velmi zajímavou úroven! ...navíc jednomu napověz a i vši další půjdou touto cestou ...nakonec se může přejmenovat DS na Dobrodružství Béčkových společenství :)... Nehledě tedy na etiketu /ano na kterou se může z vysoka...?!/ jak píše Emhyr.
:částečným řešením by mohlo býti prodloužení uzavření vstupu do spolku ze současné možnosti aspon na měsíc před DS nebo na moment, kdy se ohlásí začátek DS na Betě.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
DS je v této hře celkem otravná záležitost. Ale mám hotový výzkum Elvenarů, místa dost, tak budu tu otravnou věc hrát ;). Dojdeme si pro odměny nejkratší cestou. A hotovo. Jak to hrají jiná společenství mě absolutně nevzrušuje ...
 

redking123

Pokročilý žák
@Prealiena Proc to delat takhle slozite? Neni lepsi dohodnout se s hracem ktery konci a prevzit po nem mesto? Zbourat ho a postavit jen ty manufaktury/dilny. To je sice proti pravidlum, ale vzhledem k tomu, ze je nikdo nevynucuje, jako by nebyla. Je to rychlejsi a cizi se boura lip. :)

@Ludi Naprosty souhlas, at si to hrajou jak chtej, my kdyz uz, tak nejkratsi cestou, v utery vecer by mohlo byt hotovo. :cool:

Jedina odmena v tohle DS jsou VB a ty se, aspon pro me, shaneji zabavneji a ve vetsim mnozstvi kazdy tyden v turnaji.
 

ElfNostradamus

Veterán
redking: hovořit možná budeš jinak až za umístění bude např. odměna ohnivý Fénix a k němu jeho 5 artefaktů :) ...a váš spolek bude mít zájem je získat a vedle vaši sousedi to budou masírovat přes takováto nabušená města ...a i přesto, že tam ty odměny nejsou jde o stále o nějaký princip a slušnost ...a vše je to nakonec o lidech, asi jak se staví i v životě ke všemu, tak je to i ve hře, i když jde ,,jen,, o zábavu, žel...
 

redking123

Pokročilý žák
@ElfNostradamus Tak toho se fakt nebojim, pri obecnem upadku odmen v teto hre tato situace nenastane. Fenix bude jen za penize.
A co pamatuju, tak jsou odmeny v DS za umisteni uz hodne dlouho stejny - par baracku na tema "jaxmedobry" a urychlovace + lotos
No a jak to chces resit? Support sam o sve vuli nic delat nebude. A ty nemas ty moznosti, logy, sledovani (oni nejspis taky ne). Takze ti tu pak z tech spolecenstvi budou psat dojemne historky, ze bys jim skoro poslal diamanty ;-) a zaroven se chechtat, jak s nama zase ...
 

DeletedUser5987

Guest
Nějak jsem ztratil link, kde se dá zjistit, co a jak. Výrobu někde splaším, nevíte, co bude za artefakty ? Pobavila by mně chalupa, nebo ráj... To bych se na to asi vybodl už z principu, i když také hrajeme systém hurá k cíli a ostatní cesty necháváme turistům...
 

iDavis

Legenda
@BombaySapphire viď. príspevok v správach z beta serveru.
I keď to nové rozloženie je ešte otázne, keďže pozerám, že k nám majú prichystané jedno zo starších (ktoré je vlastne to isté ako nové, ale s nižšími nárokmi). Buď to teda do začiatku ešte len zmenia, alebo vypočuli negatívny feedback z bety.
 

DeletedUser5987

Guest
díky, budu za vola, ale nevadí, jsem zvyklý na příkoří :)
co je :
AW help
treants
unit
 

BaluWizova

Pokročilý žák
udajne vylepseni chalupy v druhe a treti mape, jinak jen prastare vedomosti a cosi...nic moc, ale treba to zmeni

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5987

Guest
@BaluWizova nezmění :), dokud to lidi budou hrát, jak to je, nezmění. Z toho důvodu jsme se dohodli na bojkotu, i když vím, že to nikoho neirituje. Artefakty Fénixe a medvědů, to by byl přínos. Někdo tu o medvědy nestál, já ano, využívám především bílého, mám dlouhý, krátký týden v práci, takže časové zkrácení je pro mně přínosem a jelikož ještě nemám časový skok, medvídek bodne. A mít 2 hnědé na 10 a časovače z věže taky není od věci na armádu.
Ono je super, že hra jde dopředu, viz. věž pro společenství, ale dříve mi časovače z dobrodružství vcelku bodly, VB také, ale ty naberu v turnaji. Nyní jsou časovače z dobrodružství oproti věži nicotnou odměnou... + ve věži jsou na hlavních bodech navíc i další zajímavé odměny, takže věž vs dobrodružství 100 : 1
 

DeletedUser4336

Guest
Tak vy byste nejraději aby vám neustále přetékal zásobník na vojsko. Ještě že nemá medvěd počítadlo použití, to už by ho někteří měli dávno vyfouklé.
 
zásobník snad ani přetéct nemůže :D Vždyť teď mě hedvábný turnaj stál asi 500 oddílů těžkooděnců - taktak mi vyšla zásoba. Minule jsem musel pro 6. kolo na rychlo dovyrábět. A už abych začal vyrábět mágy a luky pro drahoše a mramor...
 
Nahoru