• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Green Jane

Šéfkuchař
Ahoj , tentokrát jsem se do dobrodružství nepustila , protože bez Kazošky to není ono . NO co se dá dělat. Ale už jsem zvědavá na ten Podzimní Zvířetník . Ví někdo , kdy to začne ? zdravím všechny . :cool:
 

prchlik

Znalec fóra
Se studnami INNO udelalo neskutečnou chybu, kterou si uvědomilo asi pozdě. Ne že by se mi studny nelibili, ale zisky dia byly ohromné. Když uz spatřili světlo světa, měli být nějak omezeny. Například počtem imistění a pod. To že je najednou zrušili chápu, ale co noví hráči ? Ti mají nerovné podmínky. Tady asi měli studny nechat a zastropit příjem dia ze hry jistou hodnotou, aby ji mohl dosahnout každý hráč. Nadále pak přinést jiné nové mechanizmy, na kterých by INNO generovalo zisk.
Zde je jednoduché řešení. Studánky měly být pouze jako Hlavní cena v eventu a neměly být v denních cenách. To znamená, že zisk studánek z eventu 1. Když jsem začínal a koukal jsem na města, kde bylo třeba i 20 studánek, tak je jasné, že tak to nemělo být. Doufám, že studánky se jednou vrátí. Mě stačí mít jednu ve městě, protože se mi líbí a protože sem tam něco dá.

Tady už dávno nemá cenu se rožčilovat a trápit. Tahle hra je už tak nefér , že se snad ani nedá nazývat hrou. Je to klikadlo bez možnosti strategie a boje o jakekoli prvenství, či výhru.
No to nemá cenu se rozčilovat, ale rozhodně není pravda, že by hra byla nefér. Je to online hra, která se neustále vyvíjí a mění. Nečetl jsem VOP, asi jako většina, ale tvůrci si tam určitě vyhrazují právo na změnu nebo přizpůsobení hry. Hra se hraje za podmínek, které jsou nastaveny nyní a jako všude ve světe i tyto podmínky se mění. Jinými slovy včera bylo DPH 15%, dnes je 20%. Jediné, co zbývá, je přizpůsobit svoji strategii a taktiku novým podmínkám.
 

prchlik

Znalec fóra
Emhyr var Emreis II no ono je to těžké. Co je v životě fér. Někdo se narodí do bohaté rodiny, někdo vyrůstá u matky samoživitelky a někdo v děcáku. A podobně je to i v této hře, někdo má bonus na svitky, někdo nemá. Hráči v prvních kapitolách mají jiné potřeby, jak hráči někde mezi 7-11 kapitolou a úplně jiné požadavky budou mít hráči v 15. a 16. kapitole. Nejde se zavděčit všem. ;) A problém se svitky je takový evergreen, ale prý ho INNO řeší. Tak uvidíme. Hlavně se ze hry nezbláznit, venku jsou jiné radosti. Hra má být na relax a pro zpestření. ;)
 

luterina

Veterán
Jak znám Inno, tak vždycky zatím vytáhlo proti problému nějakým tím vylepšením v systému, bůhví s čím na ten balanc svitků přijdou, alespoň tedy nevím, že by se s tím konkrétně někde rozepsali. :)
 
skoro bych řekl, že zatím řešení nemají. Jediné, co zatím provedli bylo, že nahradili suroviny osadníků u nepovinných vylepšení oddílu jinými surovinami a často tam chtějí svitky a i jinde ve výzkumu mi připadlo, že je třeba o něco více svitků. ale to je slabé
 

Lovec Krys

Legenda
Řešení jim hráči dali a hned několik. To že jsou zvyklí na zpětnou vazbu kašlat není vina hráčů.
Ale třeba nám ukáží, že se pro tentokrát mýlím a už na některém z nich pracují.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Toto vlákno je o DS. Změna konce DS na 19:00 se nám nelíbí. Chápu, že 2:00 není pro každého, ale tohle je ještě horší. Řada z nás ve spolku nejsou důchodci jako já a ke hře dostanou až později večer. Výhodnější by proto bylo něco mezi 21:00 až 23:00.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@ElfMaGorr Já taky nejsem důchodce a v pracovní dny jsem doma ve 3 (ale zase vstávám v 5, takže být vzhůru do 1 ráno pro mne prakticky nepřichází v úvahu).
Na druhou stranu je mi to celkem jedno, my už jsme o umístění nehráli DS poměrně dlouho. Ale těch 10 by asi byl ideální čas jak pro ty, co vstávají brzo, tak i pozdě (až na ty, co vstávají ještě dříve (ve 3-4))).
 

OldMaGorr

Mistr slova
My, tedy přesněji spolek Česká legie na CZ2, o umístění v DS hrajeme pravidelně. Nejde nám o odměny nebo žebříček - za to to OPRAVDU nestojí - ale o spolupráci ve spolku, výzvu dosáhnout ještě výš, dobrou organizaci a vzájemnou komunikaci. Projeví se tak poměry ve spolku a povaha jednotlivých hráčů. Do jámy jsme tak šli jako první velmi brzo, tam je to o organizaci. Pak už je to hlavně o hrubé síle počtu pomocných dílen, ale i to se nyní s teleportovacím kouzlem dá. A teleportů bylo všude 10-15, protože aktivně hrajeme i věž a DS delší dobu - naštěstí - nebylo. Ono při současném systému plně stačí jednou nebo dvakrát do roka.
 

kasimir

Učedník
@ElfMaGorr
Nemůžu souhlasit. 19:00 skutečně není problém v tom, že by někdo nemohl z důvodu práce. Ale spíš se na konci projevilo to, že ten konec byl v pátek podvečer, kdy hodně lidí prostě chce odjet na víkend a ne hrát DS. Kdyby byl konec v čtvrtek, tak problém neměl vůbec nikdo, není to o čase. Zas na druhou stranu se krásně ukázalo, jak moc komu záleží na společném úspěchu.
My (RISE) jsme na začátku moc nehráli a spíš jen vyráběli - organizace problém není. Nezavírali jsme etapy co nejrychleji, ale až všichni hráči co hráli mohli něco vložit - i když odměny za nic nestojí, tak někomu se artefakty hodily. Takže do jámy jsme šli s poměrně velkou rezervou a to se taky projevilo - hned první den jámy jsme se dostali na první místo a pak ho (snad jen s jednou malou chvilkou) udrželi.
 

kasimir

Učedník
@Feliberto - no vida, já měl za to že v pátek, mě ty dny splývají. Ale pořád jsem za to, že se hezky ukázalo, jaký kdo má vztah ke společenství.
Jsem přesvědčený, že naopak konec po půlnoci je nešťastný, protože se ho mnoho hráčů vůbec zúčastnit nemůže z objektivních důvodů a ne jen proto, že si neudělají čas.
 

Feliberto

Pokročilý žák
no tak po půlnoci určitě ne, ale třeba 21 hod je krásný čas i pro ty, kteří mají nejrůznější rodinné povinnosti :)
 
Nahoru