• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

DeletedUser1247

Guest
Pár volných polí mám, ale nedokážu to přesunout aniž bych se vyhnul bourání něčeho dalšího... S dobýváním to teď nevypadá moc růžově, už mi tam padaj jak švestky... mám 79/83 provincií a 4 další jsou teď lehce nereálné... + kolega radil počkat s dobýváním po vyzkoumání prastarýh divů IV... což u mě teď aktuálně probíhá...
 

nataly111

Velmistr písma
Když to tak študuju to tvé městečko, stačilo by zbavit se pár cest, máš tam cestu budovu cestu, mezi dvěma cestami můžeš mít budovy dvě a tím ušetříš místo.
Ale jinak kolega má pravdu, pokud jsi ve výzkumu blízko prastarých divů, má smysl počkat
 

DeletedUser1247

Guest
S těma cestama bojuju od samýho začátku :D Když byly budovy malý, byly tam mezi těma cestama 2, ale postupně se to zvětšovalo a už je tam jen jedna. Jenže po dalším zvětšení tu cestu eliminuju ale budovy neposunu, protože se zase zvětší, takže ten prostor po zbourané cestě ty budovy vyplní...


EDIT: tak nakonec jsem ten tetris dal :D Mám já tohle zapotřebí? :D
 

nataly111

Velmistr písma
Teď máš obytné budovy 3x3 pak budou 2x4 což bude o něco lepší.
já bych začala s tou cestou co máš mezi dílnami a elixírem a pokud máš pochybnosti můžeš cestu přesunout do těch prázdných polí a až pak jí smazat, pokud budeš spokojen a budeš vedět že už je zbytečná:)
 

Gwedik

Guest
Doporučil bych (bohužel) zbourat jeden vír - ten úplně poslední v řadě a posunout celou tu řadu o jedno pole. Pak už se ti udělá vedle sídla mezera na cestu.

Možná by se dalo vymyslet i jiné řešení, ale když se nemůžu přímo účastnit přesunu tak se těžko radí.
Každopádně popřemýšlej nad efektivnějším přemístění celého města.

Taky vidím pár nedobře umístěných věcí které by mohly být jinak.
Nerad se někomu pletu do jeho vlastního počínání, takže to ber spíše jako takovou náznakovou možnost, než jako vyloženou nutnost.
 

DeletedUser1247

Guest
To je v pohodě, já jsem za tyhle rady rád... já to stavim jak mi to příjde pod ruku a dost improvizuju :D
 

Frigg

Guest
A pak že to prý není strategická hra ;) Škatulata batulata hýbejte se z místa na místo. :D To je právě ta krása, zapnout mozkové závity a vykoumat jak na ten nedostatek vyzrát, aby město bylo krásné a funkční :)
 

nataly111

Velmistr písma
:pmoje strategie je už jen to předhonit ty soptíky v žebříčku co jsou nadennou:D
Takže ano, je to strategická hra, ono to totiž není jen tak spočítat si jak na ně:rolleyes:
 

kolchoznik

Pokročilý žák
Bylo zveřejněno třetí kouzlo. V čem spočívá jeho účinek? Díky němu očarujete všechny vaše kulturní budovy ve městě, přičemž pokud vám někdo udělí sousedskou výpomoc, váš kulturní bonus se rovnou zvýší o 5 %. Což znamená, že když dostanete 10 sousedských výpomocí, tak váš kulturní bonus je najednou o 50 % vyšší. A doba trvání kouzla je 2 dny, takže pro mě osobně jde o velmi užitečné kouzlo.

sorry, ale co se to fakt implementuje do hry copak to vývojáři vůbec netestujou? to kouzlo funguje tak, že když ho použiju na kulturní budovu tak mi to dá 5% a to je celé, je úplně jedno kolik lidí mi sousedsky pomůže stále je tam jen těch 5% a týká se to jedné budovy, super kouzlo za dvě relikvie na nejlepší kulturní budově 120 kultury navíc a to jen v případě, že mi kliknou na budovu, která je tím ovlivněna.

o těch otravných dva dny starých upozorněních raději ani nemluvit
 

Gwedik

Guest
Zkusil jsem použít kouzlo na dílnu.
200% na 10 hodin.
Při plné sousedské výpomoci kdy je kultura na 170% mi dávala dílna na levlu 14, za 5 minut 850 kusů.
Kdyby to nechtělo relikvie, bylo by to hodně k užitku.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
to kouzlo funguje tak, že když ho použiju na kulturní budovu tak mi to dá 5% a to je celé
Moc se za celý vývojářský tým omlouvám! Třetí kouzlo bylo připraveno do ostrého provozu až pro další verzi (viz Beta, kde teď funguje správně). K nám tedy přišlo neplánovaně dříve a bohužel to nebylo šťastné rozhodnutí, do skriptu se nám totiž vloudil skřítek.

Ve výrobě kouzla tedy normálně pokračujte, jen pak doporučuji si ho ponechat v inventáři a počkat na další aktualizaci, kdy už bude fungovat v pořádku.
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky.
Chtěla jsem se zeptat.Po poslední úpravě akademie kouzel lze nyní postavit akademii bez použití bonusových !! relikvií.Jak k tomu přijdeme my,kteří jsme už akademii postavili a přišli jsme tak o bonusové relikvie a tím pádem se nám snížila výroba na bonusových manufakturách? Připadá mi to dost nefér.Plánujete za to nějakou náhradu? Děkuji Lucka
 

DeletedUser76

Guest
Luciasek7
cituji :
Nad vrácením jsme dlouze uvažovali, je nám totiž jasné, že byste to určitě ocenili... Bohužel z technických důvodů to možné není. Omlouváme se!
 

DeletedUser1171

Guest
Ohledně místa nerozumím tomu proč ji nemohu zbourat, jak mohu plánovat volné místo když nikde nebylo upozornění že nejde zbourat docela fest mě zasekla, takže od pánů tvůrců hozené poleno do cesty kterému dělají dodatečný úpravy.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@volnyvena - informace o tom, že Akademie nelze zbourat je na Wiki a byla tam dříve, než byla funkce kouzel aplikována do hry. ;)
 

luterina

Veterán
luterina napsal/a:
Chtěla jsem se zeptat, když aktivuji "Magická výroba - Produkce zboží - posílení", kde je produkce zboží: zvýšení o 50%, zvýší se u bonusové manufaktury z počtu běžné produkce nebo z počtu běžné produkce + Síla relikvií?

Je to ze základní produkce.
image.php




Děkuji tvůrcům Elvenaru za dodatečné vylepšení, kouzlo: "Magická výroba - Produkce zboží - posílení" se nyní vztahuje i na Sílu relikvií. :):):)

Síla relikvií - magické kouzlo.JPG
 
Naposledy upraveno:

Eragon92

Znalec fóra
U téhle hry se vyplatí čekat jak to tady čtu :D. Nejřívě něco nahodí, pak se zjistí že to je pro většinu hráčů k ničemu krom nováčků a nebo to má zase chyby a nebo vám vemou relikvie a pak řeknou sorry :D
 

DeletedUser180

Guest
Občas vypomáhám dceři na účtu, a všiml jsem si že včera postavila akademii. A vypadá podobně jako jedna kulturní dekorace :)

image.php


Už teď dost lituju že hraju za člověka, protože ty elfí budovy jsou čím dál hezčí.
 

luterina

Veterán
Tak to jsem ráda, že v té výpomoci dceři nejsem sama. :rolleyes: Grepsis, přidej se k nám za elfíky na Winyandor, do společenství Koruna Česká, jsi srdečně zván. :)
 
Nahoru