• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

DeletedUser36

Guest
Ahojte díky za zprávu jen mě chybí podstatné info KDY proběhne aktualizace ?? za další si myslím že by Inno Games mělo zapracovat na důležitějších věcech jako : 1, zkrátit dobu výzkumu sektorů na globální mapě protože když člověk čeká dva dny na otevření a potom to za pět minut dobije a dostane jeden úlomek divů 2, zrušit horní limit u surovin, peněz, kladívek - člověk nedělá nic jiného než kupuje body anebo surky aby snížil limit tak to jsou asi dvě nejdůležitější věci a věřím tomu že jestli se to nezmění tak v nejbližší době hodně hráčů odpadne protože hra nemá žádný smysl !!
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @yuman, informaci o nahrání aktualizace jsi asi přehlídnul, proběhne zítra, tedy 17. 2. 2016.
 

dRaczek

Pokročilý žák
Takže, pokud to dobře chápu, budu muset vyzkoumat Akademii kouzel na konci první kapitoly jinak mě to dál nepustí nebo budu moct pokračovat i bez jejího výzkumu?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@dRaczek - přesně tak, jak píšeš. Pokud neprovedeš výzkum Akademie kouzel, tak nebudeš moci pokračovat.

@nataly111 - nemusíš se bát, o své Runy nepřijdeš. Stavba Akademie kouzel vyžaduje 2 relikvie od každého druhu se zvýšenou výrobou a pak výroba kouzel, zde Tě to bude stát relikvie, na které nemáš zvýšenou výrobu. Nebo-li, zde konečně využijete relikvie bez zvýšené výroby ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Tak jsem to nemyslela Odi)))))
Já myslela jestli pro stavbu Akademie nebudu muset nějaké získat, relikvie věnuji moc ráda, ale k získávání run jsem už imunní, jelikož se mi jich dost zlomilo než jsem postavila co jsem chtěla a ted jsou na řadě další na horské sídlo)))))))
Tak jestli to bude jen o relikviích tak mi spadl kámen ze srdce))))))
 

luterina

Veterán
Každou takovou novinku která hru oživí a zpestří oceňuji. Těším se! :)

Tak jsem mrkla na Wiki https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kouzla a kromě chybky viz. Druhy kouzel - Síla zásob -
K dispozici bude na konci první kapitoly, jakmile postavíte Akademii kozel, poté můžete očarovat své dílny.
jsem našla..."po očarování budovy uvidíte kolem ní poletující magický prášek", tak to je paráda! :rolleyes::D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser180

Guest
U kasáren se oběvuje ikonka že mám hotový výcvik. Výborně.

Akademii už jsem si ve výzkumu aktivoval (stačilo dobýt pár oblastí v provinciích) ale zatím na ni nemám místo, takže stavba bude muset počkat.
 

DeletedUser1203

Guest
Chtěl jsem se zeptat zmizely mi kladívka myslím zásoby a to jsem byl ve hře je to tím že přišla do hry nová budova děkuji :( byl sem celkem v šoku neměl sem jak postavit budovu ani jak vyrábět vojáky prostě nic mi nezůstalo
 

luterina

Veterán
Naposledy upraveno:

DeletedUser705

Guest
Taky se zeptám, i když asi hloupě. Nad kasárnami, po dokončení každého rekrutu se vznáší "duch", který po kliknutí vznášejíc se mizí kdesi společně s čisílkami podle zrekrutovaných vojáků.

Co to znamená a kam to mizí a o co v téhle chvíli přicházím, když ještě nemám akademii ani vyzkoumanou ani postavenou?
 
Nahoru