• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

Ladus

Znalec fóra
nové patche sa nahadzujú cca každý druhý týždeň.. +- pár dni
keďže nové patch notes je už od štvrtku dostupné na beta fóre, pričom je už aj nahodené na bete, tak nepredpokladám, že práve tento patch bude meškať
 

luterina

Veterán
Chtěla jsem se zeptat, když aktivuji "Magická výroba - Produkce zboží - posílení", kde je produkce zboží: zvýšení o 50%, zvýší se u bonusové manufaktury z počtu běžné produkce nebo z počtu běžné produkce + Síla relikvií?
 

Zharthuru

Mistr slova
Ještě mne napadlo jak na nespokojené hráče , můj výzkum z jiných her říká že tito hráči chtějí ventilovat jen určitou frustraci a není moc složité jim to splnit , už jsem to dříve navrhoval že by se ve oběvených provinciích mohli generovat silné jednotky nepřátelských netvorů které by patřili pod negativní postavu World Bosse .
 

DeletedUser467

Guest
Nepostřehli jste někdo, zda byly těm, co akademii postavili ještě za dob, kdy výstavba vyžadovala relikvie, tyto relikvie vráceny? Já si svoje počty bohužel nepamatuji :) Popřípadě mám otázku na adminy, zda se to bude vracet, pokud se tak nestalo. Děkuji :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nad vrácením jsme dlouze uvažovali, je nám totiž jasné, že byste to určitě ocenili... Bohužel z technických důvodů to možné není. Omlouváme se!
 

DeletedUser180

Guest
V tom případě doufám že slibované "lehké získávání relikvií" bude znamenat že jich budeme dostávat třeba 10 za úkol.

Beru to jako docela špatný krok od RT. Já Akademii stavěl za relikvie, tak doufám že je budu moci nějak lehce získat zpět. Je to přece jen dost vzácné zboží. Oblasti a provincie se nedobývají zrovna snadno a taky samotné relikvie neskáčou do stružochu po velkých částkách.

Každopádně si stojím za tím že Akademie je dobrá budova, jen je špatně koncipovaný způsob výroby kouzel.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Dle mého soukromého názoru by to mělo být ze základní produkce, tedy bez bonusu z relikvií. Na Wiki u obrázku, kde je rozepsána produkce, leč jsou to dílny, tak mými skromnými počty to vychází ze základní produkce. Může se stát, že u manufaktur se to bude počítat jinak, ale moc tomu nevěřím. :)
 

Gwedik

Guest
Je to ze základní produkce.
image.php
 

DeletedUser1244

Guest
V posledních týdnech mě pořádně štvou chyby v UPOZORNĚNÍ, chatu... kdy se zobrazují příspěvky se zpozděním, jsou chybné, nekompletní... Myslím si, že by bylo fajné, kdybychom dostali několik diamantů. Protože díky chybám si nemůžeme hru vychutnávat na 100%. Co vy na to?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Přímo v popisu kouzla je doslova napsáno, že díky němu i manufaktury s nezvýšenou výrobou dokáží vyprodukovat obrovské zboží. Určitě bych tedy toto kouzlo využíval u nich. ;)
 

DeletedUser667

Guest
"Byla definitivně odstraněna chyba s upozorněním o přechodu do režimu spánku a hibernace." - nemůžu potvrdit. Několikrát během dne mě to vykopne a každou chvíli mi svítí pošta, i když není nová zpráva.
 

nataly111

Velmistr písma
opravena nebyla, když mám hru v chrome tak se mi to jen restne, ale chvilku jsem to testovala v exploreru a tam hláška skáče stáleo_O
 

DeletedUser1247

Guest
Takže :) dal jsem stavět Akademii kouzel, položil jsem ji na místo, ke kterýmu nevedla cesta... a jen tak ani nepovede, protože to vedle nemám odemknutý.... a ejhle... jinam ten barák přesunout nemůžu, protože nemám místo... a stavba taky zrušit nejde... takže děkuji převelice .. mám na dobu neurčitou zablokovanýho jednoho stavitele o_O
 

nataly111

Velmistr písma
právě jsem u tebe koukala, máš tam několik volných polí, takhle to vypada že se s tím nedá nic dělat, ale pokud bys to trošku přeorganizoval, tak by se něco vymyslet dalo, věřím že ano, jestli jsem to dobře pochopila, provicii koupit nemužeš, protože nemáš ve výzkumu nějakou poblíž a co jí vybojovat?
 
Nahoru