• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Nová úkolová řada: Výzva

nataly111

Velmistr písma
Taky Hotovo(((
Ale u mě totální zklamání, všechny runy jsem rozmlátila, tak jako bych nedostala nic.:(:(:(:(:(:(:(
 

Lukula

Velmistr písma
Taky konečně splněno...
Já to měl Naty podobný, zatím jsem rozmlátil jen 4 runy, na zelený musím počkat, než vytunim div. Ale to bude za chvíli, už jen 430 VB a zase budu skládat runy... :D:D
 

DeletedUser308

Guest
no je to pěkně nefér jsem splnila 13 úkolů a 14 už nestihnu protože vyrobit 6x obří globus nestiháš kdyby 1 neřeknu ale6??????pěkná blbina......

mohlo se to upravit třeba že si mžeš vybrat který úkol ti vyhovuje kupříkladu menší hráči nemají ještě maják


//double post - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Nepamätá si niekto aká je 13. úloha? Zajtra ráno dokončím dvanástu, tak by som sa rád pripravil. :)
 

Santerr

Veterán
Nevzdávám to, i ty relikvie za jednotlivé úkoly se hodí ;)
Ale minimálně úkol 16 nestihnu, i kdybych se rozkrájela, no uvidíme :)
 

DeletedUser76

Guest
Santerr stihneš 16.úkol postav 4 nové manufaktury na mramor, koukala jsem, že máš bonus, ty jsou rychle hotové do 5lv a zaberou malinko místa. Já to tak udělala, jsem na konci výzkumu víl dávno a měla jsem málo místa a honila čas. Budovy i dílny trvají déle ve 4.LV už přes hodinu.
 

Santerr

Veterán
Máš ještě 4 dny a 4 hodiny. Rozkrájej se klidně ,já tě zase složím jako puzzle. Ale jdi na to.:D:D:D
No, já myslím, že bys rychleji složila ze strouhanky rohlík, než mě :D:D:D:D

Santerr stihneš 16.úkol postav 4 nové manufaktury na mramor, koukala jsem, že máš bonus, ty jsou rychle hotové do 5lv a zaberou malinko místa. Já to tak udělala, jsem na konci výzkumu víl dávno a měla jsem málo místa a honila čas. Budovy i dílny trvají déle ve 4.LV už přes hodinu.
Taky jsem přemýšlela nad těma manufakturama, uvidím ještě, jak co bude ;) Ale děkuji za tip ♥
 

DeletedUser1148

Guest
Santerr v klidu to stihneš...ještě je mnoho času Já teprve dodělávám 14tku. A pořád si myslím ,že to stihnu ;)
 

iDavis

Legenda
Našiel som na zahraničnom fóre rozpis všetkých úloh vo výzve, tak to sem dám:

Úloha 1 = vyrob 10x nápoje (Dielňa - 5 minútová výroba)
Úloha 2 = utrať 3 VB
Úloha 3 = trénuj 30 jednotiek
Úloha 4 = kúp 3 VB
Úloha 5 = preskúmaj 1 provinciu
Úloha 6 = vyrob 1x kúzlo Sila zásob
Úloha 7 = vyrob 10x pokročilé nástroje (Dielňa - 3 hodinová výroba)
Úloha 8 = dokonči 2 provincie ALEBO utrať 20 VB
Úloha 9 = vyrob 6x drevené/oceľové/mramorové figúrky (Manufaktura ocel/mramor/drevo - 3 hodinová výroba)
Úloha 10 = utrať 20 VB
Úloha 11 = vyrob 2x kúzlo Sila zásob
Úloha 12 = preskúmaj 3 provincie ALEBO vyrob 3x kúzlo Sila zásob
Úloha 13 = vyrob 40x obyčajné nástroje (Dielňa - 15 minútová výroba)
Úloha 14 = vyrob 6x drevené/oceľové/mramorové kreslá (Manufaktura ocel/mramor/drevo - 24 hodinová výroba) a 6x pokročilé nástroje
Úloha 15 = vyrob 100x nápoje (Dielňa - 5 minútová výroba)
Úloha 16 = vylepši 4 budovy na level 5 alebo vyšší
Úloha 17 = vyrob 4x pokročilé nástroje (Dielňa - 3 hodinová výroba) ALEBO dokonči 4 provincie
 
Naposledy upraveno:
Nahoru