• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Nová úkolová řada: Výzva

DeletedUser1148

Guest
ono záleží jak máš městečko daleko....když zmáčknu Ctrl a kolečkem si posunu městečko dál ,tak se mi taky úkoly objeví celé....ale tak jak to mám ,ve výchozím nastavení ,tak mám ten poslední úkol vidět z polovičky.Ale mě to nějak nevadí :)
 

dRaczek

Pokročilý žák
Aha to ano pokud se použije ctrl+myšítko tak to mizí, ale ve výchozím nastavení při rozlišení 1366x768 je vidět vše. Ještě mě napadlo, že na to může mít vliv "tloušťka" hlavního panelu.
 

DeletedUser1210

Guest
Prosím neví někdo jaký je 12-tý úkol? Bylo by dobré sem ty úkoly napsat, když už je to časově tak náročné. kouzlit 3x sílu zásob zabere hrozně moc času a nedej bože aby dál bylo něco ještě delšího. DĚKUJI. ;)
 

dRaczek

Pokročilý žák
Tak aspoň tak to vidíte dobře. :) Ale mně šlo o to, že když spustím normálně hru, nic nepřibližuji, rozlišení mám těch 1366x768 a nedávám F11 tak ji vidím normálně a nic není ořezané. Proto mě napadl ten hlavní panel. Ve Win je totiž dost široký a pak by to mohlo způsobit ořezání hry. ;)

1366x768.jpeg
 

GorGlin

Veterán
je pravdam že zjištuju co se dá, aby mi ty runy neutekly, ale končím 12tou výzvu a do konce je ještě 6 dní.
Ale kdybych ty úkoly nehonil, neměl akademii na lvl 5, nevím nevím.
 

papap

Mistr slova
Já mám akademii na levelu 3,tak ještě nějakých 25 hodin a budu mít 12 výzvu hotovou,uvidím co bude dál...
 

iDavis

Legenda
Ja teda neviem či to stihnem dokončiť. Momentálne som na tom všeobecne veľmi zle - nemám bojovníkov, nemám suroviny ani nástroje, trčím na konci štvrtej kapitoly a na odomknutie piatej potrebujem preskúmať ešte 13 provincií. :(

Práve som na 8. úlohe, kde odomňa chcú investovať 20 bodov, len že do čoho, že? Nemám to kam dať, takže ešte aj tu si musím vybrať možnosť riešenia cez dokončenie ďalších dvoch provincií, lenže na to zase nemám bojovníkov a ani suroviny na vyjednávanie. Ťažké časy v Elvenar, no čo už.. :D
 

iDavis

Legenda
Vidíš, to ma vôbec nenapadlo, ale aj tak nemám žiadnu budovu divov zatiaľ postavenú. Už sa ale zbierajú runy tak snáď by to čoskoro mohlo byť. :)
 

papap

Mistr slova
Anebo jestli ti jde o pokračování ve výzvě,tak skusit těch 20 bodů někomu poskytnout na divy,ale to nevim,jestli by to taky tak bralo...:)
 

GorGlin

Veterán
Vidíš, to ma vôbec nenapadlo, ale aj tak nemám žiadnu budovu divov zatiaľ postavenú. Už sa ale zbierajú runy tak snáď by to čoskoro mohlo byť. :)

A všechny výzkumy divů co v poslední době napadali už máš hotové?

Takovou situaci ti nezávidím, jsem naštěstí dost militantní, že jsem vždycky měl porubáno do zálohy
 

iDavis

Legenda
papap: Neviem či sa to ráta, nahodil som zatiaľ pár VB čo som mal no pokrok v úlohe mi to neukázalo.

GorGlin: Našiel som jeden výzkum v tretej kapitole, ale ten už mám rozrobený a chýba mi tam 11 bodov. :rolleyes:

PS: Toto mi nezávidí nikto. :D
 

iDavis

Legenda
Hej, ale ja už jednu provinciu z tých dvoch požadovaných mám dokončenú, tak ten ukazovateľ je nastavený na 1/2, takže teraz sa to už asi vedomostnými bodmi nedá spraviť. Tak nevadí, len neviem, kedy sa mi podarí dokončiť tú druhú.
 

GorGlin

Veterán
bohužel, krátce na to dostaneš další úkol utrat 20VB a tentokrát bez alternativi
takže zjistit jak to s tím je by se určitě oplatilo
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Vsadím boty na to, že to bude v tomhle... Jsou tam 2 možnosti na splnění. Provincie a VB. Když se rozhodne člověk pro splnění úkolu s VB, musí začít s nimi. Protože jak úkol zaznamená jako první prozkoumanou provincii, už musí hráč dokončit onen úkol provinciemi. Pak můžete utrácet VB jakkoliv chcete, ale zbytečně. Takže pozor na tohle... Věřím že davis má tenhle "problém" (což ostatně psal a měl pravdu)
 
Nahoru