• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Nová úkolová řada: Výzva

DeletedUser149

Guest
Výzva vypadá zajímavě,... mám dotaz - při plnění prvního úkolu vyrobení 10 nápojů se mi z 11 zadaných a sesbíraných nápojů do ukazatele splnění úkolu propsalo jen 5 nápojů, při druhém kole to dokonce byly jen 2 z 11. Splnit se úkol podařilo až na 3. pokus. Je to chyba nebo nějaký účel?
 

DeletedUser238

Guest
Je to paráda. Zase se něco nového děje. Ty staré úkoly pořád dokola budou teď alespoň na chvíli nahrazeny něčím novým. Jste skvělí. Díky.
 

GorGlin

Veterán
mě se také započítali všechny vyrobené nápoje

Nehraju úplně podle představ autorů a tak s tím občas válčím, ale každá dvojice divů má jeden který chci.
Takže úkol, který mi přinese 4 runy do divu je super.
Uvidíme jak se to bude plnit, už mám dost prozkoumáno, takže prozkoumej provincii je u mě úkol na víc jak 24 hodin.
Doufám, že podmínkou pro získání, nebude sedět 24 hodin u netum, nebo utrácet diamanty, jako u turnaje, to bě mě trochu nakrklo.
 

DeletedUser149

Guest
U mě trvá prozkoumávání nové provincie 2 dny 6 hodin. To jsou okamžiky, kdy bych chtěla být zase "malá".
 

kluge

Pokročilý žák
ahoj,tak to já jsem uplně mimo,vůbec netuším kde ,nebo jak se dobrat k jakýmsi nápojum.Prosím poradíte?
 

GorGlin

Veterán
A nezkoumáš průbežně?
Já ano, ale zrovna v tomhle případě mi to bylo prd platné, protože jsme spustil průzkum cca půl hodiny před tím.

ahoj,tak to já jsem uplně mimo,vůbec netuším kde ,nebo jak se dobrat k jakýmsi nápojum.Prosím poradíte?
zásoby, v dílnách, výroba 5 minut

Neplnils úkoly? vyrom n nápojů byl jeden z prvních


//double post - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser573

Guest
Jsem rád za každé úkoly ,jelikož nejsem schopen skládat básničky atd .tak jsem rád za tyto úkoly děkuji
 

iDavis

Legenda
Zaujímavá novinka, skúsim to a uvidím kam sa až dostanem. Tie runy v konečnej odmene vyzerajú celkom lákavo. :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Pro zisk run parádní, uvidíme, co nás čeká za úkoly :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Rozhodně paráda... takový osvěžení a dělání "něco nového" pro hráče, co mají třeba obě linie opakovací... a 8 run do divů? To je parádní :) Když to takhle bude postupně na všechny dvojice divů, nebude to mít jedinou chybu :) Snad jsme se konečně dočkali možnosti získávání run "úkolem".
 

DeletedUser467

Guest
Ani nevím jestli jsem nadšená nebo ne, protože silně tuším, že s mým stylem hry to určitě nedodělám :( Úlohy jsou časově náročné a když mi něco skončí ve 3 ráno a já se tu ukážu až v 7 večer, tak ztratím spoustu času.
 
Nahoru