• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Nová úkolová řada: Výzva

Knedlikobecny

Pokročilý žák
Děkuji za ten soupis úkolů. Zbývá mi 3,5 dne a 14 budu mít hotovou zítra po 13h. Ještě při dělání 13 jsem začal obří globus jak tu někdo psal ať mám náskok, a když mi skočila 14 výzva, tak to chtělo z mramoru obdivuhodný oltář. Tak jsem to zrušil, postavil malé mramorky a jedu 24h výrobu. Takže bych to měl vše v pohodě stihnout. :)
 

DeletedUser1946

Guest
konečně hotovo, 10 bodů je fajn, ale k čemu jsou ty ostatní věci netuším ani je nikde nevidím koukal jsem do zboží a relikvií
 

DeletedUser990

Guest
chybka? stavím budovy na lvl 4 a více a už mám postaveny mramorárny na lvl 5 a úkol je bez pokroku. Stalo se to někomu?
 

DeletedUser990

Guest
Pomohlo další vylepšení na úroveň 6, tak pokud se to nestalo něomu dalšímu, tak to nebudu asi nějak moc řešit... Jo, vylepšení obytných budov na lvl 18 taky s úkolem nepomohlo.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jakmile je problém, či se jen domníváte (kdokoli), že nějaký problém je (ať už kolem úkolu, či jiné záležitosti týkající se hry), tak pište na podporu. Máme na to nástroje a dokážeme Vám z velké míry pomoci, případně nalezneme chybu, kterou delegujeme tvůrcům. Ovšem je dobré si před kontaktováním podpory projít fórum.

Apeluji na všechny, že případný problém je dobré podrobně popsat. Zprávy typu ,,nefunguje to" nám opravdu nic neřekne, ač bychom chtěli, věštci opravdu nejsme. Zrychlí se tím řešení celé situace. Pak vás prosím, jsme lidé a komunikace v tiketech je trošku formálnější a už jen ze slušnosti byste měli pozdravit. Někteří se budou divit, ale i pozdrav dokáže člověka zahřát u srdce. :)

To jsem dost odbočil od tématu. Berte to, prosím, jako vsuvku a nereagujte na tento off-topic příspěvek. Pro případnou konverzaci mi můžete napsat soukromou zprávu. Reakce na tento příspěvek bude brán jako off-topic, tudíž bude smazán. :)

Za tým podpory vám děkuji! ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Tak výzva hotová a runy mi přibyly na divy ,které mám již vyzkoumané a i postavené.To je na křišťálový maják a na klášter bojových mnichů.Byla jsem trošku překvapená ,protože jako odměna měly být jiné runy ,alespoň podle obrázku.Ale to nevadí.Toto se mi hodí i více :)
 

papap

Mistr slova
pěkný den přeji.mě se do jednoho divu podařilo kromě jedné runy zasadit všechny,ty druhé runy už mi padli na budovu co mám postavenou.Ale to je jedno,deset bodů na konec a odměny za každou výzvu,myslím že opět vynikající nápad.:)
 

DeletedUser1148

Guest
papap aano aano....povedlo se to.Ty kouzla se mi moc hodí a i relikvie co jsme v průběhu dostávali.Díky bodům jsem dokončila jeden výzkum a runy se mi hodí moc.Taky jsem spokojená:)
 

iDavis

Legenda
Som na úlohe 16, ráno som dal vylepšovať 2 obytné budovy na level 14 a žiadny pokrok sa mi nezobrazil. Je to nejaká chyba v úlohe alebo robím niečo zle?
 

DeletedUser1148

Guest
po vylepšení by se ti to mělo přičíst.Mě to přičítalo po dokončení vylepšení.Tak jestli ti to nepřičetlo ,tak písni na podporu.
 
Nahoru