• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Nová úkolová řada: Výzva

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, podmínky tam jsou napsány. Hra těžko pozná, jestli ta dokončená provincie je jen "omyl" nebo se hráč opravdu rozhodne takhle plnit úkol. Ale souhlasím, že by to mohlo být vyřešeno nějak lépe.
 

iDavis

Legenda
V poriadku, podarila sa mi konečne dokončiť aj tá druhá provincia, i keď to bolo s vojakmi len tak tak. Aspoň mám teda v zálohe ďalšie VB na tú ďalšiu úlohu ktorá ma ešte čaká ako píšete. Avšak teraz stojím na úlohe Vyrob 6x cenný prsteň, ale ja ani za svet neviem prísť na to, kde sa vyrába?
 

DeletedUser494

Guest
3 hodinová býroba v Ocelárně...


//Odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1210

Guest
Tak plním předposlední úkol, už to vidím celkem reálně že to stihnu. Pokud nebude nějaká zrada(časová) u 17 úkolu.
 

mroukous

Guest
úkol 11, 3x prozkoumaná provincie nebo 3x síla zásob.. protože jsem aktivní jedu prozkoumávání provincií neustále.. taky to už trvá 2 dny než jednu vyzkoumám.. tady jsem evidentně out..
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Pokud můžeš, zkusit si to zařídit tak, aby se ti alespoň 1 kouzlo vytvořilo před koncem času průzkumníka. Případně, pokud máš úkol již aktivní, zkus najít kouzlo při motivaci v truhličkách. Jako poslední možnost je ještě kliknout jedno kouzlo v akademii a pokud nezbývá dost času, tak ho dokončit za diamanty, aby se dalo vybrat dřív než dojde průzkumník. Zbylé dvě dodělat jak to půjde. Jiný nápad nemám...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1148

Guest
já za sebe musím říci ,že jsem dala radši ty kouzla.Sice jsem zrovna neměla relikvie ,ale radši jsem získala relikvie ,než abych prozkoumávala provincie.Sice mi to ještě tak dlouho netrvá ,ale ty kouzla jsou stejně rychleji.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Pak tedy 4 dny na průzkum a doufat, že to během cca 24 hodin zvládneš dodělat. Případně opět diamanty... dokončit třeba i jen 1 průzkum. Případně jen půlku. I den navíc určitě bodne. Ale to záleží už na tobě...
 

papap

Mistr slova
já za sebe musím říci ,že jsem dala radši ty kouzla.Sice jsem zrovna neměla relikvie ,ale radši jsem získala relikvie ,než abych prozkoumávala provincie.Sice mi to ještě tak dlouho netrvá ,ale ty kouzla jsou stejně rychleji.
A pak tu je ještě možnost dalšího urychlení,že najdeš kouzlo v nějaké truhle,buď za pomoc nebo na začátku dalšího výzkumu,což mě se stalo...:)
 

DeletedUser1148

Guest
papap no dneska mi to pro jistotu dalo za motivaci samé vědomostní body :D.Tak jsem doufala ,že tam najdu třeba to kouzlo:D.No ale už mám splněno a už dělám 13tý úkol výzvy což budu mít za chvilenku :)
 

DeletedUser1148

Guest
já jsem 14tku začala....takže 6x obří glˇob...no a mám jen 4 manu na ocel.Takže 2 dny než to splním :rolleyes:
 

Deleted User - 42211

Guest
To já rychle vystavěla základní manu na první úrovni a těm jsem zadala tu hnusně zdlouhavou práci :D
 

DeletedUser1198

Guest
dodělávám 15-ku, ještě 10 hodin..no a kdo ví, co bude potom :)
 
Nahoru