• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Discord

Ludi

Veterán
Nemá smysl uvažovat nad tím, jestli je Fórum tak skvělé nebo Discord tak hrozný. Nemá smysl to porovnávat. Fórum bude jednoho den ukončeno v té podobě, jak vypadá dnes. Možná bude vytvořen nějaký archiv, což by bylo fajn. Buď postupně přejdeme na Discord a budeme si i nadále vyměňovat zkušenosti o hře, nebo skončíme. Tak jednoduché to je. Jen nechci, aby to tolik hráčů vzdávalo a přestalo komunikovat.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Ludi Smysl má to, že bylo rozhodnuto o nás bez nás.
Smysl má i to, že komunikační (sociální) platforma (síť) Discord sebou nese určité bezpečnostní riziko ve sdílení informací, což je pro někoho (i pro mne) překážkou pro jeho soustavnější užívání.
Pro mne má i smysl uvažovat o ukončení hraní, protože bez nutných informací, ke kterým se takto nedostanu, postrárá další hraní smysl.
Nemá smysl se tím trápit, páč budovatelských strategií je na herním světě mnoho, tak co.
Trochu mi přijde líto opustit tak těžce a usilovně vybudované město, ale nejde o život, tak co...
 

Anthalas

Znalec fóra
Obětoval jsem tomu pár desítek minut abych teda ten zázrak vyzkoušel. na pokec pro přátele asi dobrý a to je vlastně vše . Chatovacích aplikací je tuna a na další už nemám v hlavě prostor tak to nechám ostatním a z koncem fóra budu čerpat informace od lidí ve spolku . Přeji ať vám to na nové platformě šlape .
 

Dokky

Učedník
@Kvietko podívej se na návod, který jsme připravili. Provede tě základy a hlavně tam píšeme, že není potřeba nic platit. Fotku si můžeš dát jakoukoliv, jen nelze využít jejich speciální avatary... neházej to přes palubu :cool:
@Dokky rádi ti pomůžeme, ověření by mělo jít jednoduše přes odkaz, který ti přijde do e-mailu.
no právě, nic mi do mailu nedoslo ... proto jsem to psal ... ověření tímto nebylo možné
 

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
@Dokky to je opravdu zvláštní. Není možné, že ti e-mail přišel do spamu? Zatím všem e-mail přišel, nebo o tom alespoň nemám žádné zprávy.
 

Kvietko

Šéfkuchař
ahojky nemůžu se dostat na discord, píše mi to, že mě zablokovali, ale proč? hlásila jsem se jako vždy přes novinky, včera jsem se tam dostala a vše bylo v poho
 

Mescal

Znalec fóra
Do Diskordu jsem se dostal přes odkaz v tomto příspěvku.

Ano Diskord je jiný, ale jak píše o kus víš @Ludi "...Buď postupně přejdeme na Discord a budeme si i nadále vyměňovat zkušenosti o hře, nebo skončíme. Tak jednoduché to je..."
Diskordu jsem dal šanci a dá se tam komunikovat. Je to jen o vůli chtít a ne hledat důvody proč nechtít.
 

indian068

Znalec fóra
Do Diskordu jsem se dostal přes odkaz v tomto příspěvku.

Ano Diskord je jiný, ale jak píše o kus víš @Ludi "...Buď postupně přejdeme na Discord a budeme si i nadále vyměňovat zkušenosti o hře, nebo skončíme. Tak jednoduché to je..."
Diskordu jsem dal šanci a dá se tam komunikovat. Je to jen o vůli chtít a ne hledat důvody proč nechtít.
Jj taky sem přešel akorát je opruz 5x denně házet kontrolu antiviru tyto socky sou dost napadany, automatická kontrola antiviru není záruka
 

Kvietko

Šéfkuchař
Tak už mi to zase jde, jsem z toho jelen,.... proč se nedá přímo ze hry přihlásit tak, jako na wiki nebo fórum?.... když to má fórum nahradit :oops: :rolleyes:
 

Jasnost

Učedník
Mám otázku, jde na ten Diskort nahrát video? Ještě jsem neměla čas se tam podívat. Tady asi video nahrát nejde nebo nevím jak
 

Lovec Krys

Legenda
Vzhledem k tomu, že již je hra oddělená od fora i tady (ve hře je již jen odkaz na Discord a ne na forum), tak se tady předběžně se všemi loučím, po vypnutí fora budu k dispozici již jen ve hře.
 
Nahoru