• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Discord

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Lovec Krys Pokud mám být upřímný, tak nás (tj. celý český Elvenar tým) opravdu mrzí, že taková legenda fóra jako jsi ty, nedá Discordu vůbec šanci a automaticky jej hned zavrhuje, aniž bys náš Discord pořádně vyzkoušel. Pakliže bys své rozhodnutí přehodnotil, budeme moc rádi, protože tvé znalosti a zkušenosti by se nám na Discordu moc hodily. Velká část hráčů se už z fóra přesunula na Discord, vzniká tam opravdu výborná komunita. Nicméně ať už se ale rozhodneš jakkoliv, přejeme ti hodně štěstí ve hře! :)
 

indian068

Znalec fóra
@Lovec Krys Pokud mám být upřímný, tak nás (tj. celý český Elvenar tým) opravdu mrzí, že taková legenda fóra jako jsi ty, nedá Discordu vůbec šanci a automaticky jej hned zavrhuje, aniž bys náš Discord pořádně vyzkoušel. Pakliže bys své rozhodnutí přehodnotil, budeme moc rádi, protože tvé znalosti a zkušenosti by se nám na Discordu moc hodily. Velká část hráčů se už z fóra přesunula na Discord, vzniká tam opravdu výborná komunita. Nicméně ať už se ale rozhodneš jakkoliv, přejeme ti hodně štěstí ve hře! :)
Lovec Krys mlceti zlato časem na to přijdeš taky,při delším hraní pod INO
 

zemin

Pokročilý žák
No nelíbí se mi tam.... Na fóru nejsem tak často ale je to tu přehledný a dozvím se co potřebuju. Škoda
 

Tinuviel

Pozorovatel
Tady na fóru, jsem si vždy dohledala vše, co potřebuji, bylo to tu fajn. Škoda, že končí, co se dá ovšem dělat....
Vzhledem k tomu, že si nechci nic instalovat ani na mobil ani do počítače, takže pro mě je to také konečná. Jednou jsem discord měla kvůli jiné hře, a víckrát už ne. Děkuji.
Mějte se krásně, budu ve hře:)
Doufám, že aspoň iDavisovi stránky přetrvají:).
 

Elvinka12

Učedník
diskord si instalovat nemusis tedy nevim jestli jde pouzivat z prohlizece na telefonu, ale na pc otviram v prohlizeci stale
tady fakt byla studnice informaci velka skoda ze proste zmizi
jinak idavis na discord chodi take
 

Schoenfeld

Znalec fóra
A aby bylo jasno, nezavrhuji discord, stejně jako ostatní sociální platformy jako takové, ale zavrhuji jednak to, co s námi činí, ale především to, že to umožňuje někomu jinému s námi činit, co se mu to hodí, aniž bychom o tom měli potuchy.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Môj web samozrejme nemá so zatváraním fór nič spoločného a plánujem ho bez obmedzenia rozvíjať aj naďalej - obzvlášť teraz, keď za posledné mesiace eviduje vyšší počet návštevníkov ako kedykoľvek predtým a stal sa najnavštevovanejšou fanúšikovskou stránkou Elvenaru (čím patrí moja vďaka každému, kto ho ďalej odporúča alebo zdieľa).

Rád by som zároveň načrtol, že aktuálne pripravujem jedno nové rozšírenie, ktoré nám z časti dovolí nahradiť stratu užitočných informácií, ku ktorej avizovaným zatvorením fór dôjde. V tejto chvíli je funkcia z mojej strany stále ešte iba v rozpracovanej fázi, ale verím tomu, že behom nasledujúcich dní by mohla dôjsť do stavu hodného pre prvé odprezentovanie a tak pre následné naštartovanie celého (komunitného) procesu.
 

Elvinka12

Učedník
@iDavis i ja patrim mezi ty kteri sleduji stranky a pouzivaji je, je super jak nespis a stale neco pridavas pamatuju i starsi casy kdy jsi to jeste sypal sem na forum i tak mi to pomahalo a ted i info o osadnicich eventech a vseho tam je dost, skoda jen ze tam neni vic cestiny nebo slovenstiny ikdyz chapu ze to delas pro vsechny, takze jen tak dal jsme za to radi
 

M1cha3l87

Kolemjdoucí
Jsem tu po hodně dlouhé době a nestačím se divit. Pro mě je to obrovské zklamání. Za sebe Discord nemám rád, je strašně nepřehledný, nicméně jej občas používám. A dle mého názoru fórum nemá šanci nahradit. Dobu jsem si musel zvykat na Xenforo a nyní na Discord, který je dle mého názoru mnohem nepřehlednější, než zmíněné Xenforo? Kde soudruzi z NDR udělali chybu? Dle mého je tohle chyba vůči komunitě, leč z business pohledu to chápu (poplatky za Xenforo překračují náklady za servery na Discordu). Rozhodně je to mnoho kroků zpět.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Tak jsem se kouknul na ten Discord a nic moc. Hlavně to, že když se člověk koukne do vlákna, které není vlevo připnuté, tak vlastně to vlákno vidí tak na 1/3 prohlížeče (2/3 mu zabírá menu a nadřazený seznam vláken (dá se to sice třošku obejít maximalizací, ale pokud nemá člověk opravdu obří monitor, tak se stějně přes 1/2 nedostane - no prostě celý Discord je takový nepříliš povedený chat)).

Takže do uzavření fóra budu přispívat i nadále tady a Discord budu mít tak max. v režimu čtení. Po uzavření fóra se uvidí.

@Schoenfeld Pokud na to forum nebudou chodit lidi jako Karvest apod. (prostě ti, co se hrabou v jsonech hry a dávají spoilery o věcech, které ještě nejsou nasazeny ani na betě), tak tam pro mne nemá smysl chodit. Pokud tam chodit budou, budu tam chodit i já.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys byla bych moc ráda, kdybys i na Discord časem přispíval, vždycky jsi měl velmi cenné příspěvky.

Takže poznámka i pro ostatní: u Discordu je třeba si trochu pohrát s nastavením.
Aby se i podřazená vlákna zobrazovala v hlavním poli, tak je potřeba jít do "nastavení", tam do "text a obrázky" a tam je oddíl "vlákna" a vypnout "otevírat vlákna v rozděleném zobrazení". Pak je to o dost lepší.
Zobrazovaný seznam hráčů, kteří jsou on line, se dá vypínat a zapínat ikonkou človíčka na horní liště.
Také je potřebné otevřít políčko role a nastavit jazykovou verzi. Beta se zobrazuje pod angličtinou. Výhodou je, že po jednom přihlášení má hráč otevřené všechny jazykové verze, ke které si nastaví.
Vůbec nerozporuji, že fórum je jednodušší a přehlednější, také jsme na něj za ta léta prostě zvyklí a to dělá hodně. Od chvíle, co byl Discord Elvenaru spuštěn, došlo už k několika vylepšením, aby byl uživatelsky lepší.
 
Naposledy upraveno:

Waso

Učedník
Jinak Elvinka vzkazuje z Diskortu.: Zpráva z Bety.: "netuším" a "nevím".
Inu - jak každý ví - informační užitnost Discordu je prostě nekonečná...
 

Ludi

Veterán
@Waso Elvinka se snaží informovat, když na betě něco nového objeví, to může každý, kdo tam hraje. Krom toho, že v odstavci použila slovo "netuším" ve významu, že neví jestli se jí v novém eventu podaří získat celý set, tak píše i jiné informace. Podobně jsme o betě diskutovali i zde. Pokud ti tyto informace nevyhovují, tak klidně můžeš na betě hrát sám a novinky z bety upřesnit. Nebo také můžeš jít na Discord Elvenaru bety a tam si počíst info od dalších hráčů.
Informační hodnota Discordu obecně vždy záleží na komunitě, která se něčím zabývá.
Discord Elvenaru už je jediné místo, kde s dovídáme oficiální novinky ve hře od našich moderátorů. Informace od hráčů jsou vždy neoficiální, ale tak tomu bylo vždy.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Tak jsem se kouknul na ten Discord a nic moc. Hlavně to, že když se člověk koukne do vlákna, které není vlevo připnuté, tak vlastně to vlákno vidí tak na 1/3 prohlížeče (2/3 mu zabírá menu a nadřazený seznam vláken (dá se to sice třošku obejít maximalizací, ale pokud nemá člověk opravdu obří monitor, tak se stějně přes 1/2 nedostane - no prostě celý Discord je takový nepříliš povedený chat)).
Když jsem poprvé zapnul Discord, tak jsem měl naprosto stejné pocity jako mnozí z vás. Přišel mi strašně nepřehledný a chaotický, ani za mák jsem nevěřil tomu, že dokážeme naše fórum přesunout na Discord.

Nicméně teď zpětně jsem za tuto změnu neskutečně rád. Pokud to vezmu z pohledu hráče, tak Discord je mnohem přívětivější a praktičtější (v angličtině bych použil termín more user-friendly) než fórum. Nedokážu si třeba představit, že bych fórum aktivně používal na mobilu, nicméně v případě Discordu je naopak radost, když můžu diskutovat s ostatními hráči pohodlně na svém telefonu/tabletu. Navíc se tam tvoří perfektní komunita, celkově tam k sobě máme mnohem bližší a osobnější přístup než tady na fóru.

Pokud jste tedy stále přesvědčeni o tom, že Discord nechcete používat... zaregistrujte se prosím a zkuste ho 2-3 týdny používat. Uvidíte, že všechno je strašně intuitivní a přehledné. Věřím, že nakonec najdete zalíbení v Discordu jako já. A to říkám z pohledu hráče, nikoliv z pohledu člena Elvenar týmu, u kterého se automaticky předpokládá, že bude Discord prosazovat za každou cenu. Discord je opravdu šikovná věc, jenom je potřeba se s ním naučit pracovat. :)
 

Angie89

Učedník
@Waso Nekonečná je i lidská hloupost... Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde...

Já mám discord radši.. a možná právě protože tam nejsou ti negativisti, kteří dokážou neustále jen nadávat...
 

Waso

Učedník
@Ludi ...v poho. Ale nemusím tu Betu hrát, že ne? Stačí, když si na Discortu přečtu zkušenosti veteránů? Vždyť oni se rádi
s celou
komunitou Elvenaru o své zkušenosti podělí!
 
Nahoru