• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Discord

Boobika

Pokročilý žák
ja v tom mam jasno :) na diskord nejdu, jestli nekdo rozjede "komunitni" phpbb forum tak se zaregistruju tam (to by treba bylo pekne rozsireni idavisova webu ;) ) a namisto prispeni nejakyma drobnyma innu za diamanty prispeju klidne na chod tam - dokud budu elv. hrat :)
 

AdVen

Učedník
, nebo je nemít a hrát podle sebe a wiki...
A to je otázka, jak dlouho asi bude Wiky v současné podobě fungovat? Je přeci nabíledni, že pokud je něco provázáno tak jako fórum a Wiki tak je jen otázkou času kdy se i Wiky přesune na Discord...

Tak schválně, jak asi bude znít od našich MF odpověď na přímou otázku?
Co bude s Wiky?, zůstane jak je, nebo bude vše přesunuto na Discord, a pokud ano kdy se to plánuje?
 

AdVen

Učedník
Rádi na tvou přímou otázku odpovíme. Wiki bude fungovat ve stále stejném režimu, jelikož se nejedná o fórum, ale o stránky s informacemi o hře.
děkuji za rychlou odpověď, výborná zpráva ;) takhle při pátku ;)... jsem ráda že jsem nedostala obdobnou odpověď jako pisatel na jiném fóru kde Community Manager na stejnou otázku odpověděl: "Co se týče wiki, zatím nebylo rozhodnuto, co bude nakonec dál. Zda zůstane na svém místě, zda zůstane na místě, ale nebude již rozšiřována, zda bude nahrazena... K tomu nemůžeme poskytnout žádné informace. Rozhodnutí o tom jistě nepadne v nejbližších týdnech."
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak jako Lovec na Discord nejdu...toto není doporučení jen info...ostatním přeji hodně úspěchu.
Nechci si zvykat na novou platformu...považoval jsem to zde za naší velkou rozvětvenou československou ,,rodinu,,.... a v porovnání např s Betou, tak i daleko více hravější, živější, zábavnější ...ano člověk sem chodil nejen pro info ale i pro zábavu, odreagování se...
Pokud nebude možnost do budoucna ani čerpat info z Bety diskuse, tak koneckonců postačí jeden kontakt jedna registrace aktivního hráče ze spolku na discordu /díky Waso :) / ke sdílení na chatu případných zásadních novinek ve hře... a ono se nic nestane, když nebudu něco taky vědět hned - je to přeci jen pc hra - pamatujte :)
Mějte se famfárově všichni ...
PS: obrovský dík pak všem moderátorům a lidem, které pro Forum pracovali věnovali čas energii vytvářeli pohodovou atmosféru a přiložili ruku k dílu k těmto stránkám....GL.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Ještě nikdo z moderátorů nereagoval na můj dnešní příspěvek z 8:52.
Navíc dnes řeším už otravně dlouho nemožnost přihlášení se přes Chrom. Ráno se mi z podpory ještě ozvali, ale na moje dva další podněty už nikdo nereagoval. Takže hru řeším přes Bing.
Přihlášení do Fóra ale pracuje bez problémů.

// Pokus o vyvolání konfliktu. Odstraněna část příspěvku. Forseti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Danber7777

Pokročilý žák
Njn aneb problém z připojením není na naší straně Mne jde také vše jak na mobilní tak pc přes chrom v pohodě Zkusil jsi vymazat cookies atd?
 

Ludi

Veterán
Kdo se nechce registrovat na Discord, tak nemusí.
Ale je přiznejme si, že cz fórum poslední dobou dost skomíralo, příspěvků bylo málo a vlastně opakovaně přispívalo jen pár lidí. Když jsem si přečetla příspěvky na mezinárodním angl. fóru, tak je tam uvedeno že např. německé fórum bývalo nejaktivnější a nyní je v podstatě mrtvé. S českým to není o nic lepší. Jsou tam dokonce snahy přimět hráče, aby začali více psát na fórum a tím vytvořili zdání, že fóra jsou živá. Jenže taková snaha je naivní. Fóra už dávno nejsou to, co bývala. Hodně dříve aktivních přispěvatelů již nehraje.

Ano, s fórem se pojí určitá nostalgie a je to zároveň něco jako kronika vývoje Elvenaru. Takže nějaká základní podoba starých informací by mohla být zachována, už ne jako fórum, ale možná by to mohlo být připojeno k wiki, jako archiv?

Je dost hráčů, kteří jsou na Discord zvyklí z jiných serverů, pro ně je přechod úplně přirozený. Současná podoba Discordu pro Elvenar je v počátcích, ale struktura je vlastně stejná jako na fóru, dokonce jsou zachovány i známé mini hry. Možnost vkládání obrázků i odkazů pro jednotlivé hráče se řeší nejen na cz, ale i třeba na betě, takže věřím, že to časem půjde. To je dost podstatné, např. při hlášení některých chyb, atd.

Přibývá i zkušených hráčů, kteří již přešli, což je dobré. Jsem už dost stará a tato změna mě nejdřív zaskočila. Ale těší mě, že mentálně ještě nejsem tak zkostnatělá a mám odvahu na změnu. Naopak, přináší mi to něco nového a pozitivního. Na Discordu nemáme žádné "hodnosti" (což možná někomu chybí), ale mě tedy rozhodně ne. Dokonce mám pocit, že je to dobře. Moderátoři tam odvádějí dobrou práci, jako vždy. Takže zůstávat na polomrtvém fóru a nejít na Discord je prostě nesmysl.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Danber7777 , @Boobika Využil jsem všechny nástroje až po vymazání Chromu a nové stažení. A to konečně zabralo. Chyba byla v Chromu a ne v Elvenaru, což jsem si závěrem vyjasnil i s podporou.
K tomu všemu jsem nepotřeboval rádobyvtipné rady. Spíše mi šlo o to upozornit na to, že se to může stát každému. To se mi snad podařilo.
@Ludi Napsala jsi to dobře, ale u mne se to míjí účinkem, neboť nejsem a nebudu součástí žádné nezabezpečené či potenciálně nebo už zneužívané sociální platformy (sítě), kam dle mého soudu patří v podstatě všechny v současnosti existující.
A to tvrdím i z pohledu skromného ajťáčka, čímž jednou z profesí jsem.
 

Boobika

Pokročilý žák
@Ludi discord nedobrovolne pouzivam uz i jinde. Nemam zadnou motivaci k tomu michat "identitu" pouzivanou na dicordu s identitou pouzivanou zde. to je muj hlavni duvod. stejne jako elvenar nemem "liknuty na jinych sockach" ktere musim vyuzivat. Identitu pro komunikaci s hraci mam proste zde na foru. Az forum nebude budu jen ingame chat a zpravy. A michat prokrastiancni (zatim i) zabavnou hru s realnou/(polo)pracovni identitou v zadnem pripade nechci.
Jedinou vyhodou Discordu je jednoducha moznost hlasove komunikace vice lidi, ale nic proti, to je asi to posledni co bych tady chtel :D
 

pavelb

Učedník
Tak jsem si Discord nainstaloval, registroval jsem se a přijal pozvání do Elvenaru. Po chvíli jsem si zase Discord odinstaloval. To je něco strášného !!! Takže beze mne.
 

AdVen

Učedník
jako vážně @Ludi ?
1694953207324.png


agitace kterou tady provádíš mi silně připomíná propagaci seriálů kdy se to nejlepší smrskne do 30 vteřin reklamy... jinak nic. A komentář na Discordu mě silně zklamal. Domnívala že jsem že jsi pouze zapálená do chatování...no moje chyba.
Ano, s fórem se pojí určitá nostalgie a je to zároveň něco jako kronika vývoje Elvenaru. Takže nějaká základní podoba starých informací by mohla být zachována, už ne jako fórum, ale možná by to mohlo být připojeno k wiki, jako archiv?
s tímhle s tebou souhlasím a podporuji
 

Ludi

Veterán
@AdVen nejsem "zapálená pro chatování", a nedělám žádnou agitku. Tady skoro každý píše, jak je Discord strašný a to je co? Já prostě píšu, že tak strašný není. Navíc jsi sem okopírovala to, co jsem psala v chatu na Discordu. Proč to dáváš sem na fórum? Přijde mi to dost uhozený.
Ale co tam píšu, si skutečně myslím. Fórum už dávno není co bývalo.
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
no co jako je to tak nekolik lidi co nezkusi a uz rika tam nejdu to se mi nelibi, myslim ze mluvim za vetsinu co na disu uz jsme ze proste kdyby na vyber bylo zustaneme tu, myslim ze neni co dodavat
 

Serza7

Učedník
@AdVen nejsem "zapálená pro chatování", a nedělám žádnou agitku. Tady skoro každý píše, jak je Discord strašný a to je co? Já prostě píšu, že tak strašný není. Navíc si sem okopírovala to, co jsem psala v chatu na Discordu. Proč to dáváš sem na fórum? Přijde mi to dost uhozený.
Ale co tam píšu, si skutečně myslím. Fórum už dávno není co bývalo.
Na forum je zakázané propagovat jiné společnosti. Ja jsem rad, že můžeš vyjadřovat své názory i na jiné platformě.
 

AdVen

Učedník
Nezaznamenala jsem tu jediný koment který by říkal že Discord je "strašný". Každý kdo tu s Discordem nesouhlasí píše že je pro něj nepřehledný, nevyhovuje mu, že je to chat. A to Diskord skutečně je, definice Discordu žíká: "Discord je komunikační platforma pro komunity. Je alternativou Skypu, TeamSpeaku, ICQ a ostatních služeb. Discord nabízí podporu botů pro hudbu, správu práv a jiných záležitostí....". Každý dostal oznámení do hry, každý se může svobodně rozhodnout jestli bude Discord nadále používat nebo ne. Tak proč ti vadí že sem píšou lidi kterým je milejší být tu a ne na Discordu?

no co jako je to tak nekolik lidi co nezkusi a uz rika tam nejdu to se mi nelibi, myslim ze mluvim za vetsinu co na disu uz jsme ze proste kdyby na vyber bylo zustaneme tu, myslim ze neni co dodavat
ano, pokud nevyzkouší nemohou porovnat.
 
Nahoru