• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

DeletedUser4336

Guest
Tak zbrojnice ti zvedá rozsah výcviku, takže nevím zda je to dobrý nápad. Já mám lodičky zatím dvě, ale i tak nevím kam s nima.
 

Jirinazel

Znalec fóra
No vidíš, to jsem nedomyslela. Ale když dvě zbrojnice vylepším a jednu uklidím, tak by se to mohlo vyrovnat, nebo ne? Jinak taky nevím, kam všechny ty lodě nacpat. Určitě konečně vysuším jezero odpočinku, ale to je málo.
 

DeletedUser4336

Guest
Nevím jak jsi na tom s frontou na jednotky a možnostech zadávání tréningu, já prefeuji víc zbrojnic, ale pomoci s rozsahem ti můžou i divy, Trpasličí val a Svatyně houbišek chytrosti na to jsou výborné.
 

Martelan

Znalec fóra
Už ste někdo vybírali sadu vzdušných obchodníků ? Dneska jsem měl první výběr a ukázalo mě to jen výběr jen základní výroby bez navýšení +. Sadu mám složenou dobře, tak zítra před výběrem budu muset koukat kolik to ve skutečnosti přičetlo, možná to jen špatně zobrazuje.
 

luterina

Veterán
Zbrojnice mám 4 a teď i 8 x Loď orků, jupí!!! :D ...mám 4 Knihovny, Věž jezdím až nahoru a spolek má odměny nad druhým patrem, takže mi teď budou stačit na lepidla Knihovny jen dvě, další dvě poletí - už jsou stejně o kapitolu níž, a beztak svitků je teď na trhu přebytek, místo nich dám ten nový set na mojí T2 bonusovku hedvábí, poslední budovu z něj: Přístavní trh, ještě nemám, je v úkolu č. 90, jsem teprve u č. 74, takže se na něj těším. :)
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Přístavní trh už mám, ze sady mi chybí jen Stánek s jídlem. Mám ještě hodně paliva, šetřím ho na další lodě, hlavně na Loď amuniů, protože dává slušnou porci many, vyplatí se mi nahradit s ní nějakou vrbu. Asi sadu nepostavím celou, ale tak, abych z ní vyždímala maximum křišťálu a hedvábí, když je teď bída, i když zatím svitky dokážu prodat.

@Martelan
A nebo je to už sečtené v té částce, kterou považuješ za základ? To by byl malér. ;)
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Tak to se máš, já už mám tak pefouklé město že nemám šanci nikam nacpat ani tu druhou. Ale zase mám dvě shromaždiště a jednu loď.
 

Melindra

Učedník
Za mě event povedený. Úkoly se plní v pohodě. Lodě jsou grafický moc pěkné. Vyhrála jsem zatím spoustu VB a vojáčků, kouzel na produkci. Jak se různé zmiňuje že už nejsou studny a urychlovače, tak to je škoda to je pravda. Ale zase odmeny vytočené z truhel co jsou teď taky jen tak nenajdeš válet na trávě. Musíme pracovat s tím co je a třeba se někdy během roku vrátí studny.
 

aikomi

Mistr slova
Musím napsat i sem svůj názor na tento event. Za mě povedený, úkoly se snadno plní. Velmi se mi líbí provedení veškerých budov. Zatím jsem získala vše co jsem chtěla. Vše na pohodu. Už jsem ho i dokončila a čekám, až se objeví další úkoly. :))
 

LucyLoo

Pozorovatel
Také přidám svůj názor. Jsem teprve v druhé kapitole. Získala jsem zatím všechny lodě z denních odměn. Loď orků mám dokonce třikrát loď vilí mám dvakrát trpasličí jednou. Do městečka jsem umístila jen jednu vilí a jednu orků. Další dvě orků mám v inventáři a vilí jednu. Trpasličí jsem rozčarovala. Zásob za den je málo a kultura nízká. V nízké kapitole mi to přijde nerozumne. Ale získala jsem také spoustu užitečných odměn. Je to opravdu hezky event s dobrými odměnami. Jsem zatím u úkolu 38. Určitě ho nedokončim, ale díky odměnam můj postup s městečkem je rychlejší. Super event :) :) :)
 

Ludi

Veterán
Event jedu v klidu, nehoním se, a jde to. Set se mi vzhledově nelíbí, produkci na CZ2 nepotřebuji, ale budovy v denních odměnách jsou velmi pěkné a jsou tam i zajímavé věci. Takže pár kousků už jsem ve městě postavila a dobrý. VB mi padlo spousta, nějaká ta bojová jednotka se taky hodí.
V menším městě na CZ1 set použiji, protože tam mám bonus na svitky, se kterými se hůř obchoduje a tak pár kousků hedvábí a křišťálu se hodí.
Takže nakonec musím uznat, že v poslední době je to event, který patří mezi celkově vydařenější.
 

DeletedUser4336

Guest
Také jedu v klidu, a když pominu, že z budov se mi do města hodily jen dvě (loď mágů a orků po dvou - nakonec jsem i tu druhou do města nacpal, ale nemám pomalu jediné volné políčko), tak také musím jen chválit podařenou událost, ve které je ještě možnost hodně co získat, čekám na body do divů, sic jsou jen po 20.
 

Vicky1177

Mistr slova
Jen tak na okraj povedené události: bohužel ani přes 1000 krystalů v malých dávkách (některé velké truhly móc zajímavě počítají pravděpodobnost) jsem včera nedala loď elfů :rolleyes:. Tak zbývá druhý pokus jako u lodi víl... Ale jinak klídek, napadaly hlavně upotřebitelné věci.
 

Semtexx72

Znalec fóra
@iDavis - víš prosím tě jak je to s denními úkoly? Dnes jsem splnil 107. úkol Získej 12 relikvií a už mně vyskočila hláška, že další úkol bude dostupný až zítra. Myslel jsem, že úkoly pojedou normálně až do 112, a pak že teprve přijde ten skok na jeden úkol za 24 hodin.
P.S. Jak jsi psal, že další úkoly budou ještě doplněné, tak kolik jich má být celkem, více než 112? Za odpověď předem děkuji.

Edit: teď čtu to info, co je před sadou úkolu, viz "Táto sada obsahuje 121 úloh. Prvých 99 úloh sa odomyká postupným plnením, po ich splnení sa odomyká ďalších 22 úloh - jedna za každý deň udalosti."
Nesedí mně počty úloh - dnes jsem fakt splnil už 107. (a ne 99) a skočilo to teď na denní.
Proč mně to nenechalo dodělat posledních pět avizovaných úkolů 108. až 112.?
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 513035

Guest
...99 uloh sa odomyka postupne, ostatne su denne, a kedze je dnes 8 den, tak je mozne k dnesnemu dnu mat hotovych 107 uloh, ak by si dal vsetky v prvy den, tak mas 99+1...

...takze od dnes budes mat uz len 1 ulohu denne...
 

Deleted User - 584607

Guest
Počítá to i když utratíš VB do divů. Teda ty úkoly utrať určitý počet VB.
 

Vicky1177

Mistr slova
Jaksi mne opustilo štěstí, už od neděle ani jedna loď :(. Prolítlo pokaždý xxx krystalů a ve 4 z pěti případů padla možnost s nejvyšší pravděpodobností. Jaká je vůbec u toho, že dvakrát za sebou truhla za 53 a dvakrát za sebou :kp:?? :mad:
Alespoň, že napadaly kouzla a přivolávače na jednotky, tedy věci použitelné.
 
Nahoru