• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

DeletedUser4336

Guest
Systém události je nepopsatelně lepší, prtože se nekonná další perníčkománie. Zatím z toho mám docela radost, když mě moc nebudou trápit s relikviema mimo tunaj a vylešováním budov.
 

Deleted User - 584607

Guest
Stejně je to směšné, vždyť každé malé dítě ví, že ze vzducholodí padají zvonky a ne krystaly. V Polsku se za ně platí zlotem.
 

DeletedUser4336

Guest
No tahle evidentně jezdí na PePo, když z ní padá, to co padá. Taky jsem ze začátku nechápal, ale zase proč ne, nemusí padat jen vysoce tajemné esence.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Nakonec mi ta loď kouzelníků taky vyšla, i když draho. Zítra jsou těžkooděnci, pozítří loď trpaslíků a po-pozítří loď orků - tak vzhůru na palubu!
 
Naposledy upraveno:

joskap

Znalec fóra
Nevím, jak to napsat slušně, ale už mě to fakt se.. Šel jsem po vojáčcích a co se mi nestalo - truhla za 85, kde jsou možnosti - hl. výhra pluk těžkooděnců, 200 krystalů, četa střelců, četa mágů a 11 krát vědomostní body mi 8 krát za sebou dala 11 krát vědomostní body a to jsem samozřejmě mezitím točil i jiné truhly, pokud tam 85 nebyla. Ani jednou hl.výhra, tedy denní. :mad::mad::mad:
 

Showstall

Pokročilý žák
@joskap já v pohodě, včera 2x klik a 2x loď. Dneska první za 84/200 krystalů, 2x 160 a vždy 30 VB do divů. K tomu ještě další 2x za nižší a z toho vždy těžkooděnci. Sumarum 5x a vždy pro mě hodnotná cena. Šetřím na další odměny. Přeji štěstí i ostatním. Já jsem spokojen.
 

luterina

Veterán
@joskap, no a protože jsem na tom podobně, tak už si nechám ty zbývající krystaly na tu Orčí loď :p:D výhodou je, že se dají teleportovat tam i zpět do inventáře a dle potřeby si ty zelené hlavy vyrobit do zásoby. :)
 

DeletedUser6138

Guest
Ahoj.Tenhle event se konečně povedl.Jak úkoly tak točení truhel.Chybí my ještě 16ukolu a ziskam poslední budovu do setuSice produkce nic moc ale postavim ji pás konečně nová architektura ve městěpokocham se pak půjde.Za mne velká spokojenost
 

DeletedUser4336

Guest
Taky si chci nějaký tuhý líh nastřádat na orčici, takže už to nebudu pokoušet, stejně dnes nic nedostanu.
 

Martelan

Znalec fóra
Tak vcelku spokojenost, 5 x loď víl. 10 pluků těžkooděnců, 4x prastará 30 asi 300 VB a krystaly navíc, zbylo mi ještě 2500 krystalů tak uvidím co s nima. Už mám jen denní úkoly takže klid. Set je doma ale žádná hitparáda to není. No prostě dobře už bylo.
Dobrý že jsou z5 rotující truhly, ten paskvil minule byl děs a běs. Přestalo i opětovný naskakování balíčků který bylo víc než otravný.
No a studánky a pod ? :rolleyes: Všechno má svůj konec ... :(
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Ve druhém městě 4 x 200 a 1 x 500 krystalů, 4 x (25)oddíl, 7 x (5)četa + požehnání a cca 200 VB, úkol 44 a krystalů zbylo něco přes 300, takže supééér!!! :) Co se týká nastavení eventu, za mě od Vánoc ten nejlepší co byl. Setovku bych ráda postavila, 3 VB a to bonusové zboží co mi dává na T2 mi přijde hodně slušné a mince i kladívka se na přebytcích hodí vždy na nákup VB nebo u obchodníka, takže já jí stavět určitě budu. :)

@Martelan , prosím na jakém úkolu v pořadí ti to skočilo na jejich odpočet? Jinak mě ty změny, jako je např. konec studánek, a na dnešní možnosti ve hře získat tolik z ní věcí, vůbec nevadí, naopak vítám ve hře tu Innovaci, i pro ní mě Elvenar jako takový oslovil. :) Podle mě je stereotyp největší nepřítel zábavy.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 584607

Guest
úkol - získej jedno kouzlo, udělal jsem truhlu ve věži - získal kouzlo teleportace budovy - a úkol ho nezapočítal. Je toto kouzlo kouzlo?
 

Angedev

Velmistr písma
Mezi kouzla se počítá pouze to, co můžeš vyrobit v Akademii kouzel (ne řemeslně), ale získat je můžeš kdekoliv, např. v turnaji, ze sousedské výpomoci, řemeslně vyrobit... Tedy teleport ani krmení se nepočítají.
 

flego

Mistr slova
Čekám na tu orčí loď, neboť dočkat se v akademii hnízda orků je asi nad moje síly, čekám už bezmála měsíc,a dočkal jsem se asi 10x orků stratégů...
...a dneska jsem se dočkal :) v obou městech po tři lodičky na pár otočení, což mi bohatě stačí nakrmit věž, popřípadě v turnaji nějaké bojůvky,a nejsem omezený výzkumem, takže spokojenost :)
 
Nahoru