• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Tanis

    Diskuze Festival Woodelvenstock

    Když se na betě objeví nějaká chyba, tak se většinou objeví i tady a to i přes to, že ji na Betě již opravili. To jsem nikdy nepochopil, taky jsem si myslel, že jak ji tam opraví, tak ji sem nedají. Ale tak to zřejmě není. Na Betě hraji jen proto, že se tam věci dozvím dříve a nemusím tak čekat...
  2. Tanis

    Diskuze Úkolová linie Katastrofa a nemrtví

    U tohoto eventu mne opravdu velmi zamrzelo, že je dostupný pouze na mobilu. Nyní to bude poprvé co "dobrovolně" nebudu dělat úkolovou linii. Na mobilu prakticky nehraji. Přihlásím se tam 1x týdně ze školy, když už mi opravdu nic jiného nezbývá. Navíc, jak už tu bylo několikrát psáno, hráč...
  3. Tanis

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Já tu jen musím doplnit, že za toto Dobrodružství jsem opravdu rád. Naše společenství předvedlo tu nejlepší možnou spolupráci a komunikaci jaké je schopné dosáhnout a podařilo se nám získat první místo. Předem všem oznamuji, že nemáme více účtů, jen ty svoje ze kterých hrajeme. Šlo tu o...
  4. Tanis

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Omlouvám se, že jsme si takto nerozuměli. Počet potřebných surovin a relikvií k dokončení Dobrodružství je opravdu ohromný, s tím souhlasím. Neuškodilo by, kdyby to pro příště snížili. Stejně tak se dá souhlasit i s tím, že u Orků není každý, i když se té cestě dá vyhnout, tak to znamená o pár...
  5. Tanis

    Diskuze Dobrodružství společenství

    @karhol , je mi líto, že to vidíš takto. Ale hráči, kteří jsou v posledních kapitolách vždy čekají po jejím dokončení na novou kapitolu, klidně i několik měsíců. To je vždy šance pro novější hráče, aby se k nim přiblížili. Máš tady tudíž naprosto reálnou možnost dohnat starší hráče. Já jsem...
  6. Tanis

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Nechápu stěžování si některých z vás. Hráli jste někdy online hru? Tyto hry se zakládají na tom, že hráči musejí ve hře "pracovat", aby se vyvíjeli a byli lepší než ostatní. Proto to hrajeme, nejenom kvůli komunikaci s ostatními, ale také kvůli soupeření, porovnávání. Proto je tu také žebříček...
  7. Tanis

    Diskuze Verze 1.48

    Nejdříve jsem myslel, že se do této diskuze nezapojím, ale nakonec jsem se rozhodl jinak. @Nightwish89 nelíbí se mi tvůj postoj k ostatním hráčům. Uvědom si, že jsme tu všichni lidé, a měli bychom se k sobě chovat s patřičným respektem. Občas mi tvé příspěvky přijdou urážející a výsměšné...
  8. Tanis

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Darování VB do divů můžeš kterémukoli hráči z celého světa na kterém hraješ. Nemusí být na tebou objevené mapě, ani ve tvém Společenství. Stačí si prostě najít jakéhokoli hráče z žebříčku a darovat VB jemu do divu. Takže tento úkol je splnitelný pro všechny kdo vyzkoumali Tajemné prastaré divy...
  9. Tanis

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Co jsem zatím pochopil z popisků na betě na foru, tak by měli v celém eventu být 4 budovy, které vám vytvoří ten "set". Jedna z nich je 2. Hlavní odměna a o zbylých 3 se zatím neví, jelikož je dostupná pouze 1. denní odměna. To tedy znamená, že celý "set" můžete vytvořit pouze jednou, protože 2...
  10. Tanis

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Odměny stejné nejsou. Za 12. místo jste měli získat 1x 5h urychlovač a 5 000 bodů do Společenství. A za 50. místo měli získat 1x 30m urychlovač a 500 bodů do Společenství. Takže jste na tom byli lépe. Ale jinak souhlasím s tím, že by odměny mohli být lepší a více motivovat. 1x urychlovač a navíc...
  11. Tanis

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Tklivá vrba je 5x5 polí a dává 2800 many a 3500 kultury. Kdežto Kouzelná chatrč na manu je jen 2x2 a dává 2200 many. Sice jen 260 kultury, ale proto si ji nikdo nestaví. Takže pokud jde o manu, tak se jedná o naprosto skvělou budovu. Zaplácneš malá místa a ještě získáš spoustu many.
  12. Tanis

    Opraveno Nefunkční bonus pro Obchodníka

    Verze hry: v1.38.2-(d62342eb0) (2017-09-13 14:19) Prohlížeč a jeho verze: Opera 47.0.2631.71 Verze Flash Playeru: 27.0.0.130 Herní svět: Arendyll Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby: Vlastním div Kvetoucí obchodní cech na 2. úrovni. Nabídky od obchodníka mám...
  13. Tanis

    Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

    Ano, budou to orkové na výkup provincií, ale mohou je využívat jen ti, co už jsou ve výzkumu u Orků. Ten kdo je ve výzkumu dříve bude dostávat z této budovy kulturu a zásoby, ne kulturu a orky. Takže někomu kdo je u víl a nebo méně, se ta budova zas tolik nevyplatí. Je to jen pro hráče od orků...
  14. Tanis

    Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

    Jo to chápu, já furt přemýšlím jestli ten Phoenix Cult kupovat nebo ne. Ledovcovou zahradu mam 10x a 1 mi přidává 99,3 populace a 99,3 kultury na 1 pole. Kdežto Phoenix Cult by mi dával 84 kultury a 63 populace na 1 pole. To je dosti velké snížení a zvlášť k tomu, že je i z vyšší kapitoly :/ Ale...
  15. Tanis

    Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

    Já na betě moc nehraji. Tak 1x za 2 dny. Spíš tam jsem, abych věděl co nás pak čeká tady. Sice postupuji, ale dosti pomalu :) Takže ve 2. kapitole fakt strávím spíš několik týdnů :D Teď o event jsem tam sice každý den, ale to jen abych se kouknul jaké jsou odměny a koupil jen ty co se mi líbí...
  16. Tanis

    Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

    Přečti si pořádně co jsme tu psali. Já třeba tuto budova na tomhle serveru kupovat nebudu. Jsem u Orků, a určitě nepotřebuji něco, co mi bude produkovat Orka Stratéga. Ale zmínil jsem, že na betě, kde jsem v 2. kapitole je to velice užitečné. Pokud můžeš produkovat jen lehkooděnce a střelce, tak...
  17. Tanis

    Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

    Ork stratég je bojová jednotka, takže ji v klidu můžeš použít. Na betě jsem teprve ve 2 kapitole a mohu s nimi bojovat. A je to velice užitečné, protože golema nebudu mít ještě několik týdnů, a takhle mám novou jednotku a vlastně zadarmo :)
  18. Tanis

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Chtěl bych opět poděkovat iDavis za informace o eventu. Na betě jsem teprve v začátcích a ten seznam úkolů mi dosti pomáhá, abych vůbec něco udělal :) Jen bych chtěl podotknout, že v 16. úkolu to není Přijmou 5 nabídek NEBO nabídnout 1 sám, ale vyžaduje to obě tyto akce společně...Jinak se mi...
  19. Tanis

    Diskuze Verze 1.25

    Změnu turnaje vítám, už teď jsme na tom jako Společenství lépe a to jsme teprve začali :) Jen mám obavy o rozbité úlomky. V nynějším stavu mám postavené všechny divy, které mám vyzkoumané(jsem v půlce Orků). A žádný z nich nemám na úrovni 5. Tudíž se nedostanu na runový kruh u žádného z divů...
  20. Tanis

    Duplikát Vylepšení obchodu/trhu

    Jestli se nepletu, tak Kvetoucí obchodní cech na 1. úrovni nesníží poplatek O 40%, ale NA 40%. To je dosti velký rozdíl. Stávající poplatek je 50% zboží a Obchodní cech ti to sníží na 40% což je stále dosti přehnané. A na 20. úrovni se ti to sníží na 17%. Ale k tomu než dojdeš potrvá měsíce. A...
Nahoru