• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser2739

Guest
tak to vypadá, že moderátoři vědí :cool:
@pinki1991 jinak kromě mazání tu pěšinu lze i přesouvat, ale to už asi taky víš ;)
 

DeletedUser4271

Guest
Zdravím, - ale vážně tam ty kováře dávat nemuseli... když třeba my jsme je normálně na trase neměli - takže jsme je ani nedělali---jsou děsmý
 

Moni Arda

Znalec fóra
@pinki1991 pokud jsi na to mezitím nepřišel, tak dole na liště máš znak dolaru. Tím lze pěšinu prodat. Vedle dolaru je také kříž se šipkami. Tím můžeš části pěšiny přesunout. :)
 

DeletedUser4621

Guest
Děkují za radu :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
Nestihla jsem si zkontrolovat úkoly na třetí mapě proti seznamu od iDavise z prvního Dobrodružství... Nemá někdo porovnání, prosím? ☺
 

Blagrog

Učedník
K dobrodružství bych ráda ještě dodala, že kromě opruzního přeskakování ikonek je škoda, že nešlo jakkoliv využít odznaky, které zůstaly v inventáři a po skončení akce vyšuměly. Tyto dvě záležitosti by chtělo vychytat, jinak na stmelení společenství fajn event.
 

DeletedUser2219

Guest
Podle nás by se měly změnit odměny za umístění v žebříčků. 1 urychlovač moc motivační není. My jej získali za 12 místo, prý ten samý byl i za 50 místo..... proč tedy u toho sedět pořád, stačí jen v klidu dokončit všechny tři trasy...prostě žádná motivace.
 

Tanis

Znalec fóra
Odměny stejné nejsou. Za 12. místo jste měli získat 1x 5h urychlovač a 5 000 bodů do Společenství. A za 50. místo měli získat 1x 30m urychlovač a 500 bodů do Společenství. Takže jste na tom byli lépe.
Ale jinak souhlasím s tím, že by odměny mohli být lepší a více motivovat. 1x urychlovač a navíc ne moc velký je docela malá odměna. Z eventu mohu získat lepší urychlovače a hlavně jich získám víc. Ale jinak mě Dobrodružství baví :)
 

papap

Mistr slova
A proto tuhle ptákovinu přestávám hrát,jelikož sedět u toho a pak dostat toto je opravdu k smíchu a pěkná ptákovina,ostatně jako více věcí,že... =D =D
 

LivingPool

Pokročilý žák
Tak dobrodružství se opakovalo ve stejném rytmu, bohužel je tragické neustálé překlikávání úkolů, když mám ráno sklidit 4x košíky, a nemusí to být ani 4x košíky, prostě je to velmi otravné a často se sklidí nechtěné.
Pokud se nezmění systém výběru úkolů a také odměny, pak další vynechávám a bude nás spousta :cool:
 

DeletedUser3382

Guest
trochu z jiného soudku
dává vám HNÍZDO ORKŮ vojáky? POZOR NE SHROMAŽDIŠTĚ ORKŮ to army dává ale hnízdo ne teda aspoň mě ne
 

Deleted User - 254234

Guest
Ne, Hnízdo Orků dává zásoby (kladívka). Orky dává snad až od kdovíkterý kapitoly.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
hnízdo orků vojáky dávat nemá :) v nižších kapitolách dává zásoby (1-7), ve vyšších pak orky. ale orky jakožto surovinu, nikoli vojáky.
 

Lovec Krys

Legenda
Ad hnízdo orků: To je na něm právě na houby, těch pár kladívek namísto orků nestojí za námahu. A přitom nám vílákům by se orkové hodili - nemuseli bychom se pak ohlížet na to, aby jsme si nechali dost nevykoupených provincií na eventy.
A vlastně možná bude i na houby potom - nejspíše budou stačit orkové ze zbrojnic - ale to by musel potvrdit nebo vyvrátit někdo, kdo už u orků je.
 

DeletedUser3382

Guest
právěže mě to zmátlo že po určitých hodinách má dávat orky tak jsem myslel že jde o vojáky DÍK ZA OBJASNĚNÍ
takže doporučujete nechat je?
 

DeletedUser2281

Guest
Hnízdo orků... Jestli jde o můj osobní názor, tak jsem měl 3 zbrojnice za éry orků a měl jsem solidně a nahrubo "přeorkováno"... Takže hnízdo orků vidím jako budovu vhodnou pro lidi s jednou zbrojnicí, nebo zbrojnicema na nízkém levelu. Se dvěma zbrojnicema na maximální zatim možné úrovni to táhnu v období lesních elfů a s divem Kovárna hrdinů mám orků zatím dost...
 

LuciskaCh

Mistr slova
Opravdu se musí v Dobrodružství udělat změny, nebo to nikoho lákat nebude. Je to sice prima na stmelení společenství, ale když se nebudou lidi zapojovat, tak žádný stmelování nebude. První dobrodružství bylo ještě dobré, protože jsme se všichni rozkoukávali, ale toto bylo více o vztekání než o zábavě.
Jak už iDavis psal, bylo by dobré, kdyby se odznaky nedodávali jako do teď, ale udělalo by se nějaké sběrné místo a z toho by to pak někdo z vedení spolku dal kam je potřeba. Jak dělal iDavis tabulku. Bylo by přehlednejší, co je ještě třeba.
Také by se mohla předělat bezedná jáma. Myslím, že jak už název napovídá, by se do ní mohli dodávat zbylé odznaky a šperky, ne jako teď jako úkoly, ale prostě to tam všechno postupně naházet. Mohlo by to být třeba, že za každý druh by byl určitý počet bodů do žebříčku, odstupňovat to podle náročnosti výroby.
A v poslední řadě odměny. Nejsou vůbec motivující. Za truhličky-chatrč na manu, pro mě absolutně k ničemu. Nepotřebuji další budovu na kladívka. Byla bych asi i radši za nějakou pěknou kulturní budovu než za to co je z truhliček, když nejsem ještě u kapitoly, kde potřebuju manu. A odměny celkové-na první 3 místa dosáhnou momentálně jen ti, co nakupují za diamanty. A pro ostatní jen 1x urychlovač, z turnajů jsou lepší odměny. I když požehnání docela oceňuju, to byl dobrý nápad přidat jako odměny, ale za týden nervů s překlikáváním úkolů, předčasných výběrů zboží a zmatků ve spolku, kdo co vyrábí, co je ještě potřeba apod. dostat jeden urychlovač a pár bodů, mi připadá jako výsměch
 

DeletedUser1964

Guest
Plně s tebou souhlasím - až na tu chatrč na manu někteří z nás už ji docela využijí.

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru