• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

DeletedUser2333

Guest
mě ledovcová dává 500 a 500 a mám jen jednu (víc se mi nepoštěstilo tehdy a hlavně jsem nedodělal všechny úkoly, jelikož jsem tehdy začínal a byly těžší :D Celkově všechny budovy z Vánoc už mi nestačí, jelikož jsem za tu dobu udělal několik věků :(

Takže já sám nevím, jestli nemám počkat až na konec a shromáždit ještě nějaké esence a doufat, že na konci budou odměny nejlepší a nebudou se opakovat obchodníci, kteří se mi nevyplatí. Nápad je to dobrý, ale malé staty mají ty budovy :D
 

Maxa

Znalec fóra
pokud inno nezmeni taktiku, ktera je logicka a ucinná (jedna z mala veci kde inno přemyšlí), tak na konci rozhodně nebude ta nejlepší budova. nejlepší zdá se bude Phoenix Cult 5x4 a na konci typuju Phoenix Excursion 4x3, na kterém budou chtít vyrejžovat. par dnů řed tímto by mohla být nějaká zajímavost, na které si vycucáme esence
 

DeletedUser2333

Guest
takže myslíš, že je lepší si "vyplácat" esence ted na Phoenix Cult a pak na Excursion a lepší nebudou? :/
 

Maxa

Znalec fóra
asi tak nejak. A kdo nechce lidi, tak ma moznost jestě dnes Sculpture of Phoenix 3x3. Pokud se nebude opakovat Burning Easter Egg, čemuž nevěřím, tak lepsi budova na kulturu už taky nebude. Přd koncem, na vyplacani esenci asi nasadí Grounds of the Orc Strategist 2x4 .
Toť můj typ :) Neručím za něj a nemam žadne info. Jen možná taktika obchodní strategie .
 

DeletedUser2333

Guest
tak orkové mi jsou k ničemu, nebojuji a teprve jsem odemkl trpaslíky, takže na tom se určitě nevyplácám :D
 

Maxa

Znalec fóra
tak jestli to ja chapu správně, tak ty orci nebudou tentokrat bojova jednotka, ale proste zakladni ork. Takze ten kdo je dnes v pruzkumu provincíí napřed a u orku jeste neni, bude to moznost, jak se k nim dostat drive a vykoupit nové území. Za me dobrej tah a poptávka bude velká ;) Jestli se teda zase nepletu s tema orkama :)
 

papap

Mistr slova
Také jsem dnes dopoledne ukončil poslední úkol,tento event je slabota,co se týče počtu úkolů.By mě zajímalo,jestli se vůbec získá druhá budova...
 

Tanis

Znalec fóra
tak jestli to ja chapu správně, tak ty orci nebudou tentokrat bojova jednotka, ale proste zakladni ork. Takze ten kdo je dnes v pruzkumu provincíí napřed a u orku jeste neni, bude to moznost, jak se k nim dostat drive a vykoupit nové území. Za me dobrej tah a poptávka bude velká ;) Jestli se teda zase nepletu s tema orkama :)

Ano, budou to orkové na výkup provincií, ale mohou je využívat jen ti, co už jsou ve výzkumu u Orků. Ten kdo je ve výzkumu dříve bude dostávat z této budovy kulturu a zásoby, ne kulturu a orky. Takže někomu kdo je u víl a nebo méně, se ta budova zas tolik nevyplatí. Je to jen pro hráče od orků dále, kteří to využijou, protože orkové stojí strašně moc zásob :/

Také jsem dnes dopoledne ukončil poslední úkol,tento event je slabota,co se týče počtu úkolů.By mě zajímalo,jestli se vůbec získá druhá budova...

Souhlasím, tentokrát nám opravdu nedali moc šancí. Sám dodělám úkoly zítra, ale už vím, že dosáhnu na druhou odměnu, ale to jen díky tomu, že se mi už podařilo 8x vyhrát 140 esencí, takže 160 pírek. Ale k 3. odměně se ani nepřiblížím. Jestli ji někdo bude chtít, tak ho to bude stát snad tisíce...Tento event je na tom podle mě s počtem esencí zatím nejhůř, a s odměnami taky :/ Zatím jsem si odměny koupil jen proto, že hezky vypadají, ale přitom mám všechny budovy ze zimního stále lepší :/ Jediné co se mi opravdu vyplatí a chci to, jsou orkové pro výkup provincií

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
Ano, budou to orkové na výkup provincií, ale mohou je využívat jen ti, co už jsou ve výzkumu u Orků. Ten kdo je ve výzkumu dříve bude dostávat z této budovy kulturu a zásoby, ne kulturu a orky. Takže někomu kdo je u víl a nebo méně, se ta budova zas tolik nevyplatí. Je to jen pro hráče od orků dále, kteří to využijou, protože orkové stojí strašně moc zásob :/
takze se s temi orky zase pletu :oops: uz to vidim taky. jsem koukal na wiki pouze na svou kapitolu. diky za objasneni.
i tak je o ni asi predpokladany zajem. uplne blba neni, ale ja osobne ji nechci :)
 

DeletedUser2333

Guest
no spíš bych řekl, že to je dělané jen pro lidi co už v té fázi jsou :D tak snad bude budova, co dodá třeba 2k kultury a 2k populace :D :D :D :D
 

DeletedUser467

Guest
To jsou ocasové, fakt. Na co se dělají s novými kulturními budovami, když tam pak strčí nějakou starou, která je tu od počátku eventů a je výhodnější než ty nové kulturní budovy? o_O A to dělají opakovaně. Sice je to fajn, že člověk mění stejnou plochu za stejnou plochu, ale jednak to tu o tom přece nemá být - o jednoduchosti při skládání města - a pak má člověk pořád to samé ve městě.
 

GorGlin

Veterán
Nikdo tě přeci nenutí ty zahrady brát.
Jsou tu tací, kdo neměl štěstí a zahrady nemá, nebo se jim to rozměrově nehodí a je pro ně výhodnější kult, protože v absolutních číslech dává víc, jak jedna zahrada.
Navíc přinesl event zcela nové budovy.
Co jsem koukal, tak věž i obchodníci vzbudili velký zájem, u orčího shromaždiště velmi ocenuji kumulaci 12 hodin s možností sběru již po šesti.
Ano, nové budovy nejsou tak výhodné, oproti slunovratu jich dostaneš málo, ale tak to tady chodí, Inno vytáhne novou fíčuru, nasadí efekt hodně vysoko a pak ubírají.
Chtěli by jste aby takové budovy byli dostupné jen za diamanty jako dřív?
 

iDavis

Legenda
Tiež som ale mierne prekvapený z toho, že tú záhradu dali napriek tomu, že sa rozhodli znížiť počty obyvateľov v nových akciových kultúrnych budovách. Ale teším sa na ňu, dúfal som že sa objaví a tak som ešte neutratil žiadne esencie, tak dúfam, že ich budúcu nedeľu pár napadá.:)
 

DeletedUser2333

Guest
juhuuuu, tak musím šetřit a snad se také poštěstí
 

DeletedUser2388

Guest
Vcera mi zmizelo zadavani ukolů, ty co zadavaji porad ted mam jen ten jeden ukol za 24h. to se ale pak neda nasbirat!!! Nebo to mam chapat tak ze tento event neni ani tak o tom jak se snazite a hrajete hru ale o tom jak moc utratite? A jo ted jsem si procetla ten spoiler, takze je to tak clovek vlastne nama sanci nasbirat potrebne mnozstvi peri pokud do toho neco ,,nevrazi,,
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Frantulinek

Učedník
Mě zmizela jedno "okénko s úkoly" po tom, co jsem všechny splnila... Co se týká odměn... žádné esence jsem nekupovala, ale vyjde mi to na první dvě finální budovy... podle toho, co jsem četla, tak je to celkem standardní, pokud nechci nakupovat esence.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser926

Guest
Mám též problm nejde mi přes ikonu otevřít Tržnice a Denní odměna se ukazuje celé onko a nedává smysl,nevím jaká je denní odměna.Musela jsem si nainstalovat jiný prohlížeč,ale ty bylo potřeba opravit aby to šlo na všechny a né jenom na některé prohlížeče.Díky
 

DeletedUser2388

Guest
A jaka je pointa tveho prispevku? Z ceho maj asi vyvojari zit, kdyz je cela hra uplne zadarmo? Lidi, uvazujte nekdy prosim... :)
JJ, to jsem si taky říkala a souhlasim s tím ale asi bych byla rada kdyby to bylo treba nejak oznaceno, receno. \sem moc nechodim taakze jsem to precetla spis nahodou. Pointa byla v tom ze jsem nejdriv napsala prvni cast kdy jsem nevedela co se stalo a pak jsem to chtela uvest na pravou miru ze uz vim co se deje. Beru ,,fair enough,, ze potrebuji i penize jen by mi to prislo vic ferove kdyby to bylo nejak oznacene, napsane. Jinak dalsí moznost financovani jsou reklamy, ale to nikdo z nas nechce.....
 
Nahoru