• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

DeletedUser2333

Guest
zajímalo by mě, jaké odměny budou poslední 2 dny :-D
 

DeletedUser2097

Guest
v nedeli
father tree, 3x3, 4400 kultury
Father_Tree.png


v pondeli
phoenix excursion, 4x3, 3900 kultury a 830 populace
A_Evt_Easter_Vii_TentSmall1_1_0023.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Konečne som sa dočkal vytúženej záhrady ako dennej odmeny. :)
Celkovo som mal našetrených niečo cez 3400 esencií (bez posledných 4 úloh, tie dokončím behom dnešného dňa). Otváral som iba veľké vajcia a toto je výsledok:

7x záhrada prepychu, 60x elixírová relikvia, 72x relikvia kúzelného prachu, 24x kryštálová relikvia, 25 VB, 20 rún, 5x 140 esencií, 3x 200 esencií

Dosiahol som na druhú hlavnú cenu, k tretej stojím na 10/800. Zisk siedmych záhrad prepychu považujem za veľký úspech. :)

No a tabuľka posledných denných odmien v spoileri. :)

EL_-_akcia_-_ve_k_noc_2017_-_d.odmeny6.png
 

DeletedUser508

Guest
Tak dnes se mi povedlo získat 4x Zahradu přepychu. Docela úspěch. Teď si šetřím na otce pralesa, protože ty stromy jsou moje nejoblíbenější kulturní budovy a pak přemýšlím nad tím Fenix excursion... :)
 

DeletedUser2097

Guest
Oběma gratuluju zahrady jsou fajn na posíleni jak obyvatel, tak kultury :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Já si vzal 2 zahrady ze 4 nebo 3 pokusů a pak chci zkusit aspoň dva otce pralesa, dávají dost kultury a neberou moc místa...
 

iDavis

Legenda
Otvoril som posledné 4 veľké vajcia fénixa a z nich padol 1x otec pralesa, takže dobrý záver. :) O zajtrajšiu dennú odmenu moc nestojím.
 

Maxa

Znalec fóra
tak uz vim, kdo mi to vyžral :D
u me se nezadařilo. skoda že se o teto odměně nevědělo na začatku eventu. bych po jine odmene ani nešel. Pro mě tu vlastne nebyla zadna vyhodna odmena, teda jeste mimo zahrady o ktere se take nevedelo. No a hlavni odmeny by se mi vyplatili pouze v pripadě, ža bych popolezl k elfum, na což mi chybí asi 12 hodin :mad:
takže když to shrnu, tak jelikož jsem byl uspěšný o vánocích, tak tento event pro mě jakoby ani nebyl :(
 

DeletedUser3007

Guest
800 bodů na závěr úkolů se mi zdá strašně moc,co sleduji spoluhráče nikdo ho nemá
 

Eragon92

Znalec fóra
tak uz vim, kdo mi to vyžral :D
u me se nezadařilo. skoda že se o teto odměně nevědělo na začatku eventu. bych po jine odmene ani nešel. Pro mě tu vlastne nebyla zadna vyhodna odmena, teda jeste mimo zahrady o ktere se take nevedelo. No a hlavni odmeny by se mi vyplatili pouze v pripadě, ža bych popolezl k elfum, na což mi chybí asi 12 hodin :mad:
takže když to shrnu, tak jelikož jsem byl uspěšný o vánocích, tak tento event pro mě jakoby ani nebyl :(

Já nic já muzikant :D :rolleyes: a já nevím jak jsi to sledoval ale o tom stromu se ví podle mě už docela dost dlouho, myslím, že už u zahrad se o tom mluvilo
 

DeletedUser2739

Guest
tak mně úkoly došly až dneska a hned jsem začal počítat, jestli jsem měl vůbec šanci dosáhnout na třetí odměnu. No a i kdybych makal jak čtyři brigádnice v drůbežárně a sbíral každé vejco, co hned spadne, a měl 2x větší štěstí na esenci, než uvádějí procenta, tak prostě neměl. A ano argument, že vývojáři taky musej z něčeho žít beru (opravdu), na druhou stranu by mohlo bejt v popisu události a ne jen: získávej esenci za úkoly a sbírej ji z vajíček - vypadá to pak, že to stačí.
Ale konec dobrý, všechno dobré, poněvadž bych tu třetí budovu stejně nechtěl :D když já si tak rád pobrečím a postěžuju :D
 

Maxa

Znalec fóra
Já nic já muzikant :D :rolleyes: a já nevím jak jsi to sledoval ale o tom stromu se ví podle mě už docela dost dlouho, myslím, že už u zahrad se o tom mluvilo
vi se to tyden dopredu z bety a jelikož je to skoro na konci, neni kde brat esence, protože je hotovo. Nove budovy dali i na wiki, ale otce pralesa a zahradu utajili.
 

DeletedUser2736

Guest
Tak já jsem tento event dohrál teď. A spokojenost, poslední dnešní odměna mi padla, ale včera jsem na otce pralesa neměl štěstí. No a dosáhl jsem na fialové vejce. Někdo může říci jen na druhou odměnu, ale já mám docela radost:D.
 

Eragon92

Znalec fóra
vi se to tyden dopredu z bety a jelikož je to skoro na konci, neni kde brat esence, protože je hotovo. Nove budovy dali i na wiki, ale otce pralesa a zahradu utajili.

To je možné moc jsem to nesledoval, odměny mi nepřišly zajímavé tak jsem si vajca šetřil a vyplatilo se :), jen mě mrzí že jsem prošvihl to hořící Vel. vejce :(

Jinak: 2x zahrada, 5x otec pralesa, a z posledních 50 vajec mi padla i ta fénixova laborka (čuměl jsem jak puk :D ) takže za mě obrovská spokojenost protože jsem neměl moc čas plnit úkoly a i tak jsem slušně získal :)
 

GorGlin

Veterán
Já jsem také spokojený, samozřejmě jsem nachytal hromadu relikvií, ale dostal jsem i denní odměny a dvě vejce.
Mrzí mě že jsme nechytnul otce, ale věřím, že je to velmi populární budova a příště bude zas.
 

DeletedUser236

Guest
Tak já nasbírala 14 budov, dala jsem do kupy díky runám dva divy - a nic z toho nemám kam dát :D (teda tři eventové budovy jsem už umístila..., ale zbytek neklapne).
 
Nahoru