• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

Tanis

Znalec fóra
Ork stratég je bojová jednotka, takže ji v klidu můžeš použít. Na betě jsem teprve ve 2 kapitole a mohu s nimi bojovat. A je to velice užitečné, protože golema nebudu mít ještě několik týdnů, a takhle mám novou jednotku a vlastně zadarmo :)
 

Maxa

Znalec fóra
nikomu nechci kazit radost, ale to my vysvetlte, jakej to muze mít užitek například v oné V kapitole. Cely 1 bojovoy oddíl tato budova vyprodukuje za 5 dní. v 6 kapitole to bude za vice jak tyden. se soucasným bojovým systémem jednotky hoří jak papír. Kde je ta výhoda prosím ? :confused:
osobne vych radil setrit esence na pristi tyden. ta co bude za 7 dni se aspon vyplati pro ty, kterým se nevydarili vanoce. Jinak tento event je co do odmen na hrozne mizerné urovni oproti vanocum. jsem o 2 kapitoly vyse a budovy jsou horší :( . jsem opravdu zklamán
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Tyto budovy a jim podobné nemají podle mne žádný smysl.Ať už to vyrábí bojovníky nebo malou trošku zboží,to je akorát plácání místem a bodíků na lepší budovu.Já z eventů chci vždy získat lidi a kulturu,takže spřádám bodíky až bude ta větší budova,co dává hodně lidí a kultury...:)
 

Tanis

Znalec fóra
Přečti si pořádně co jsme tu psali. Já třeba tuto budova na tomhle serveru kupovat nebudu. Jsem u Orků, a určitě nepotřebuji něco, co mi bude produkovat Orka Stratéga. Ale zmínil jsem, že na betě, kde jsem v 2. kapitole je to velice užitečné. Pokud můžeš produkovat jen lehkooděnce a střelce, tak se ti budova co vyrábí obrněné střelce velice hodí. Tzn. že v nižších kapitolách je to užitečná budova. Ale pro někoho ve vyšších kapitolách je to zbytečné a raději by si měl šetřit esence na lepší odměny...Celkově tu možná není tolik dobrých odměn jako v jiných eventech, ale jsou tu nějaké dosti dobré, i když ne v takovém počtu. A hlavně se objevily nové typy, což velice vítám.
 

papap

Mistr slova
Aha tak to potom jo,to máš pravdu.S těmi budovami to neni žádná sláva,ale když si člověk našetří bodíky a pak se pokusí získat ty co se mu líbí,nebo třeba jen jednu,ale víckrát,tak pak ve finále je spokojen,což já bych byl rád kdyby se mi tu větší povedlo získat víckrát,snad se zadaří. :)
 

Maxa

Znalec fóra
na betě, kde jsem v 2. kapitole je to velice užitečné
to si delas srandu, ze ? :D
ve II kapitole se ohrejes tak max 14 dni pokud hrajes 2x denne. navic jako zacinajici jsi z eventu vykuleny a neviš co je co, takze beres denní odmenu denně jak to jde. a kdyz zkuseny jsi a mas uz tedy zazemi a podporu, prolitnes II kapitolu v radu jednotek dnu. takze pokud si to jen trochu spocitas, vytahnes odmeny z eventu az ty na konci, protoze to budes ve IV kapitole.
tato budova je pouze na paradu asi jako jednorožcii a jine.
 
Naposledy upraveno:

Tanis

Znalec fóra
Já na betě moc nehraji. Tak 1x za 2 dny. Spíš tam jsem, abych věděl co nás pak čeká tady. Sice postupuji, ale dosti pomalu :) Takže ve 2. kapitole fakt strávím spíš několik týdnů :D Teď o event jsem tam sice každý den, ale to jen abych se kouknul jaké jsou odměny a koupil jen ty co se mi líbí. Zatím jsem chytil Burning Egg, Orky stratégy, Sculpture of Phoenix a Phoenix Cult. Takže vše co jsem chtěl. Až na tu první odměnu, věž, tu jsem chtěl taky. Už zbývají jen 2 budovy které mě zajímají, tak uvidím jestli je chytnu :)

Tady hraji úplně jinak. Nejdu po tom, aby mi město hezky vypadalo, ale chci to nejlepší. To je pro mě nyní Phoenix Cult :) budu rád, když ho získám tak 8x. V zimním eventu se mi podařilo získat 10x Ledovcovou zahradu.
 

Maxa

Znalec fóra
To je pro mě nyní Phoenix Cult
na bete ho mam 10x a postaven 7x. tady mi bude nanic bohužel, protože je horší jak ta ledovcova zahrada, coz je skoda. dobre je to pro ty, co vanoce nestihli. pro me event skoncil paty den a navic neuspechem. vsechny ostatní budovy vcetne tech hlavních jsou mi na nic. Ze VI kapitoly mam lepsí odmeny jak tet z VIII. Chápu že vánoce mohou být chápány trochu víc, ale degradovat event o 2 kapitoly dolu ? hmm......
 

Tanis

Znalec fóra
Jo to chápu, já furt přemýšlím jestli ten Phoenix Cult kupovat nebo ne. Ledovcovou zahradu mam 10x a 1 mi přidává 99,3 populace a 99,3 kultury na 1 pole. Kdežto Phoenix Cult by mi dával 84 kultury a 63 populace na 1 pole. To je dosti velké snížení a zvlášť k tomu, že je i z vyšší kapitoly :/ Ale alespoň 1 bych koupil. Ale měnit to za zahrady se nevyplatí, a to je škoda.
 

iDavis

Legenda
Tabuľky ďalších denných odmien v spoileri. :) Doplnené aj sem.

EL_-_akcia_-_ve_k_noc_2017_-_d.odmeny3.png

EL_-_akcia_-_ve_k_noc_2017_-_d.odmeny4.png
 

DeletedUser467

Guest
Já vůbec nevím co mám z toho tahat za budovy, všechno to má rozměry, které se mi do mého aktuálně poskládaného města prostě nehodí :D Tajně ale doufám, že se tam ještě objeví věž ohně. Ta animace je prostě super :)
 

DeletedUser2449

Guest
A co teď mám dělat?:(
nk638hY.jpg
To nemohli dát to, že když úkoly dokončím, že je mohu začít zase od začátku opět plnit?
 

iDavis

Legenda
@katrms mohli by to tak spraviť, to je pravda :D ale bohužiaľ keď už raz úlohy dokončíš, máš hotovo a zostáva ti plniť už len denné.;)
 

DeletedUser2129

Guest
Je to tak, Safo. Šlo to docela dolů, hlavně po přepočtu na políčko. Na druhou stranu dost z nás se napapkalo na zimních hvězdách a ledovcových zahradách a teď už čtvrt roku nemusíme stavět vůbec žádné domečky na lidi :D

Jako třeba ledovcová zahrada na úrovni trpaslíků, rozměr 5x3 dává 1200 pop a 1200 kultury
Na úrovni vil dává fénixův kult o malinko víc kultury a o něco méně lidí a zabírá 5x4...
 
Nahoru