• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
@Kyntaro nová úloha ktorá bude súčasťou nasledujúceho dobrodružstva:
  • Daruj X VB do prastarého divu iného hráča
Predmet získateľný v tejto úlohe je v tabuľke pomenovaný ako AW help.
 

DeletedUser4646

Guest
:D:D:D

Ale no ne :) když jsem o tom tématu psal tak velká kritika a píšu blbosti, plus mé návrhy. A teď co? Dobře vám tak ...
Aspoň opravdu vidíte pro koho jsou takové soutěže určeny a určitě se budete všichni divit kdo že to teď překvapivě vyhraje :rolleyes:
A to bude opravdu vylepšení a přínos pro stmelování kdy bude nátlak na ty co již jsou nebo už mají kapitolu orků za sebou :)
Ale tak odůvodnit se to dá třeba že odměny z cesty kde to bude pro ty orky nejsou určeny pro hráče kteří jsou níže v kapitolách :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
a jak je to přesně s těmi body? Když někdo dá 1 VB někomu do divu, tak může ten jeden dodat do dobrodružství nebo musí dát někomu 10 VB, aby mohl 1 dodat do dobrodružství? Asi to tu už někde bylo, ale nemůžu to najít
 

iDavis

Legenda
@LuciskaCh pozrel som sa na to a úloha vyžaduje dodať 10 VB (neviem či sa množstvo v rôznych kapitolách líši) a odmenou je 1x predmet Wonder society badge, ten sa dodáva do dobrodružstva.
 

DeletedUser4646

Guest
@iDavis - hmm omlouvám se ale co mají dělat někteří co mají smůlu na sousedy díky dobře fungujícímu systému přesunu hráčů kde není vyloučeno že ani jeden z nich nebude mít žádný div a i ve společenství? Většina hráčů třeba v mém společenství kteří jdou dále než já nemá ani jeden div ale někteří je jich málo co mají.
 

DeletedUser3225

Guest
Navíc by mně zajímalo, proč společenství na nižší úrovni musí dodat stejně materiálu, relikvií a všeho ostatního jako společenství na vysoké úrovni a potom jejich odměna (získaná budova) má mnohem a mnohem horší parametry. Navíc je pro společenství s nižší úrovní mnohem náročnější splnit požadavky dobrodružství a to i když se zapojí všichni.
Je to nefér - čím nižší úroveň hráčů ve společenství, tím vyšší námaha na splnění požadavků a zároveň horší odměny - s tím by se něco mělo udělat.
Takže buď stejnou odměnu, nebo nižší obtížnost v závislosti na úrovni hráčů ve společenství (když jde udělat rozdílnou odměnu, jistě lze nastavit i rozdílné požadavky na plnění!!! )
Karhol
Tak tohle je úder na "hlavičku" ... unfair přístup.
Osobně (a už jsem to psal klanu) bojkotuju tenhle nesmysl...opět myšlenka dobrá,ale nevyvážená .... už vidím,jak tvůrci jedou někam za prací,kde náklady spojené s tím přesáhnou výdělky...
 

Tanis

Znalec fóra
@iDavis - hmm omlouvám se ale co mají dělat někteří co mají smůlu na sousedy díky dobře fungujícímu systému přesunu hráčů kde není vyloučeno že ani jeden z nich nebude mít žádný div a i ve společenství? Většina hráčů třeba v mém společenství kteří jdou dále než já nemá ani jeden div ale někteří je jich málo co mají.

Darování VB do divů můžeš kterémukoli hráči z celého světa na kterém hraješ. Nemusí být na tebou objevené mapě, ani ve tvém Společenství. Stačí si prostě najít jakéhokoli hráče z žebříčku a darovat VB jemu do divu. Takže tento úkol je splnitelný pro všechny kdo vyzkoumali Tajemné prastaré divy, které se nacházejí ve 2. kapitole.
 

iDavis

Legenda
Dneska tu máme ostré obrázky... :)
Sneak Peek

"Konečne si zaostríme,
nech víc toho uvidíme."

banner-63c8127d0e5cc536f816a0398ab67c39.png


"Zde nové budovy máme,
kam je asi umístíme?"

banner-32909022585c849a697f4e8dfbdc3fdf.png


tab0_instruction0-2ccbf3ba81eb8ba3fbe925be5c650544.png
 

DeletedUser4169

Guest
Mi to tedy přijde zas jako nějaký set.. a určitě to bude asi víc jak 4x5, jen tu věžičku bych tipl na minimálně 2x2 :)
 

GorGlin

Veterán
Já do Dobrodružství jdu a snažím se strhnout ostatní členy, je na to nutná spolupráce.
Vyhrát Dobrodružství může asi jen dvě nebo tři společenství na serveru, ale dotáhnout ho do konce věřím zvládneme.
je třeba hledat cestu a ne překážky.
vyhnout se orkům lze, vyhnout se divům lze
je pravda, že obrúčty to dají snáz a nebudou to mít dražší, ale menší účty to dají také, jen musí spolupracovat opravdu všichni
Kdo tyhle akce chce hrát, musí hledat společenství, kde to žije a to si myslím, že je tlak od Inna
Jeslti je to dobré ať posoudí každý sám.

já březen hádám zas na Fénixe
tedy to co tam vidím vypadá jednoznačně jako pták
jak moc se budova vyplatí hodně záleží co člověk má, ale s ohledem na nedávno vypuštěné elementály je svět v pohybu
takže pro dost hráčů to bude event v nové době a tím pádem nečekám nic převratného protoež hlavním přínosem bude že stávající bude výkonější
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin No my menší z menších a méně aktivních společenství by jsme si jen zbytečně ubližovali tím, že se zúčastníme. A kvůli jedné budově mi to za to rozhodně nestojí, stačí si pár týdnů počkat a získám mnohem více za mnohem méně námahy..
Pro mne dobrodružství společenství navždy skončila. Efektivita odměn vůči vynaložené námaze je příšerná.
 

iDavis

Legenda
Ľudia, na tom druhom obrázku sú budovy, nie budova. ;) Zatiaľ iba @athlan správne poznamenal, že sa jedná o set. ;)

Čo sa týka tých dobrodružstiev, nehádzal by som flintu do žita. Môj osobný názor je, že sú ešte stále v testovacej fáze, ktorá zahŕňa experimentovanie s rôznymi požiadavkami a úlohami a chcú proste vidieť, ako hráči reagujú a ako rýchlo sa jednotlivé spoločenstvá "prehrýzajú" mapami. Myslím si, že v budúcnosti by mohli byť dobrodružstvá omnoho zaujímavejšie, vyzerá to tak že nás čakajú nové budovy ktoré budú mať celkom zaujímavé efekty pre naše mestá a teoreticky by mohli byť súčasťou práve týchto udalostí. ;)
 

DeletedUser2933

Guest
Zdravím milí spoluhráči.Naše společenství se pro tentokrát rozhodlo akci Dobrodružství vypustit ,právě z důvodů neustálých změn,které ovšem vedou spíš k horšímu.Za to se velmi těšíme na nadcházející event ,set budov vypadá skvostně a určitě i odměny budou větším přínosem než jak tomu je v Dobrodružství.
Všem pěkný víkend a hodně úspěchů ve hře:)
 

DeletedUser2333

Guest
Naše společenství se dobrodružství účastnit nebude. Odměny se absolutně nevyplatí a dokud se to nezmění tak hádám, že to tak zůstane. :) Ale na event se těším, jen doufám, že tam nebude vše jen na set.. to by mě asi trefil šlak
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
a hlavně, aby se ten set po konci eventu zase nezměnil :-(

já půjdu tentokrát asi jen po hlavních odměnách, s nějakou rezervou na zahradu přepychu, kdyby se tam objevila. někdy v průběhu (spíš ke konci) eventu bych mohl končit orky - vrb chci postavit aspoň 10, což je +35 tisíc kultury. čistou kulturu tedy moc potřebovat nebudu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru