• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. flego

    Soutěž flego

  2. flego

    Soutěž flego

    Bylo,nebylo... Náš příběh začíná počátkem třetího věku,kdy neohroženě vládne elfům Telerbin, kterému se podařilo sjednotit většinu elfů pod jednu říši. Avšak lesní elfové zůstali věrní zemi Elvenaru a k říši se nepřipojili. Žili v míru spolu s lidskou rasou a orky, kterým vládl na svém území...
  3. flego

    Soutěž flego

    Kdo dosáhne vrchol věže, vylepší si fénixe,kdo turnaj hraje vážně, získá plánek,o to jde,kdo nehraje ve spolku, toho čeká krutá msta, chybějící artefakty stoprocentně nezíská, kdo hlídá si své eventovky, nakonec ho odmění, kdo však sbírá jednom bobky,status se mu nezmění. Ovšem je to jenom hra...
  4. flego

    Soutěž flego

    Je to už dávno,co svět světem stojí, všichni by v něm chtěli být. vznešený název "Elvenar" se s ním pojí, a panuje v něm mír a klid. Rozdělen však na dvě půle, pro lidi a elfy je. Vyvíjí se odděleně, a to taky poznat jde! U lidí jsou stavby strohé, podle nejnovější techniky. To však elfové a...
  5. flego

    Studna přání

    Přijde mi líto, že ze hry se vytrácejí zrovna ty objekty, kvůli kterým měla hra spád, náboj, atraktivitu. Je tu někdo,komu se po studánkách stýská?
  6. flego

    Vylepšování kouzelných budov

    Chci vylepšit kouzelnou obytku,ale nenabízí mi to možnost použití KR...,jde to jenom plánkem?
  7. flego

    Soutěž flego

    1- Atom 2- Pulec 3- Učeň 4- Rozumbrada 5- Chytrolín 6- Prófa 7- Poradce 8- Mistr 9- Vševěd 10- Stavitel
  8. flego

    Soutěž flego

    Vaším úkolem je napsat příběh o tom, kdo se na posvátnou horu vypraví a co bude muset udělat, aby svitek získal a včas ho přinesl lidem své země do dalšího úplňku?... Je patrné,že v mocném svitku se zaříkávadlo muselo změnit,neboť Elvenarové toto tajemné zaříkávadlo vyslovovali mnoho a mnoho...
  9. flego

    Není chyba ElvenStats

    Zdravím.Nevím kde to přiřadit,tak píšu zde,Dá se někde urgovat špatné načítání statistiky v ElvenStats,com?,konkrétně u mne v obou světech,u ostatních členů společenství to vypadá v pohodě...
  10. flego

    Soutěž flego

    Tak pokud bych vycházel z předpokladu , že bych měl neomezené volno a finance , tak by to byla jednoznačně cesta kolem světa . Jako náctiletí jsme si sbalili deku , spacák , kytaru a pár nezbytných věcí , a objížděli přehrady a kempy po republice . Evropu jsem jakž takž poznal v devadesátých...
  11. flego

    Soutěž flego

    Ať je to ork,skřet či zvěd,vypořádáme se s ním hned... To jsou slova písničky,co žene malé elfíčky, zatočit se všemi zlými, co ohrožují činy svými, celý jejich elfí svět. Tento čas nadejde jen, kdy slunce prodlouží svůj den. Kdy malé elfíky ozbrojí placatými mečíky. Za nimi však mnoho elfů...
  12. flego

    Soutěž flego

    Ve městě řádí Alf Tak začíná tento příběh,ale od začátku … Každých 100 let se koná den svátku přátelství Elfů a Lidí,a jsou vystaveny k prohlídce různé artefakty a symboly tohoto přátelství.Měl jsem to štěstí,že jsem byl jedním z deseti členů vylosovaných„Správní Radou“a mohl se zúčastnit...
  13. flego

    Soutěž flego

    Pár studánek,pár jezírek,pár trolích vozíků,pár manu chatrčí,nějaké palácky,fénixovo kultíky a samozdřejmě OHNIVÁK :)
  14. flego

    Velikonoce flego

    Trochu netradiční pohled na společnou oslavu velikonoc elfů a lidí :)
  15. flego

    Div flego

    Prastarý div Magický obchod -------------------------------------- Z praktického důvodu mám jen manufaktury se zvýšenou výrobou,zbytek se snažím obchodovat Myslím,že každému se už stalo v eventech,že mu chybí pro úkol "získej malé množství něčeho"zboží, které nemůže koupit,protože je má ve...
  16. flego

    Neaktivní hráči ve společenství

    Ahoj.Máme ve společenství dost neaktivních hráčů.Potřeboval bych zjistit,kteří členové se dlohodobě nepřihlásili k účtu(to je dva a víc měsíců) Na ElvenStats jsem se dopátral jen SCORE HISTORY,ale nejsem si jistý,jestli jen na základě tohoto parametru chci někoho vyhodit.Může mi někdo...
  17. flego

    Přání flego

    Všem,co hrají Elvenar... Na nový rok bych jim přál ať se dobře tou hrou baví ať maj města všechna zdravý V přepychu a hojnosti surovin a zboží dosti Ať jsou města plná lidí kteří za prací se pídí zábavou i kultůrou a to v světech obou dvou Sousedy ať dobré mají spolky ať se rozrůstají To je...
  18. flego

    Zvýšená výroba

    Ahoj.Měli jsme ve společenství takový nevinný dotaz,k čemu je zvýšená výroba a jak se vlastně projevuje.Nedokázal jsem na to odpovědět.Sice ji mám na 700%,600% a 700% a při každém zvýšení spokojeně předu,ale taky vlastně nevím v čem nebo jak se to projevuje.Na Wiki jsem se toho moc...
  19. flego

    Lesní duch flego

    Od jednoho z přítomných dětí v místnosti se ozvalo: "Kdo nám teď ten příběh dovypráví...?" Jak známo,u slavnosti Halloweenu se sejdou všichni,byl tam i kouzelník,který na takovéto nečekané události byl vždy připraven, sáhl do záhybu svého pláště pro lektvar probuzení,za chvíli nejstarší lesní...
  20. flego

    Dožínky flego

Nahoru