• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Studna přání

flego

Mistr slova
Přijde mi líto, že ze hry se vytrácejí zrovna ty objekty, kvůli kterým měla hra spád, náboj, atraktivitu. Je tu někdo,komu se po studánkách stýská?
 

Green Jane

Šéfkuchař
:cool: Jo to byly časy !! Ale snad se situace zlepší - jak řekl ten zloděj, když ho lapli při činu . :cool: :cool:
 

flego

Mistr slova
Ale není to zas tak dávno, myslím že to do druhové paměti starých hráčů vypálilo nezapomenutelnou vzpomínku :)
 

DeletedUser4336

Guest
Ještě jednu poslední mám v garáži. Tak mě se studna jako vyjímečná budova líbila i jejím grafickým zpracováním. Opravdu se povedla, a dost jsem si jí kvůli tomu i vážil, prostě práce grafiků se ukázala v plné kráse. Nešlo ani tak o ten nekonečný vír, jako prostě ty postavy zakomponované do tajemné svatyně, neméně pak prostředí po rozkliknutí. Škoda úplného konce, stačilo nějak vymyslet přepracování.
 

voyager-1

Velmistr písma
však si můžeš jednu nechat ve městě na památku. Dá Ti zhruba polovinu kultury jak stromy :)
 

DeletedUser4336

Guest
To můžu, ale když já zase budovy, které mají bídné parametry, moc rád neživím, přece jen místa je neustálý těžký nedostatek. Navíc by ani neměly efekt onoho víru, když síla vyprší, takže by to stejně nebylo plnohodnotné. Na památku si nechávám poslední exemplář v garáži.
 

voyager-1

Velmistr písma
jj, oni pak vlastně ztmavnou. No mně jich jede 10 a nějak mám pocit že jsou přeprogramovaný, dia z nich jsou jen ojediněle.
 

luterina

Veterán
ze studánek přání se stala jedna velká, interaktivní a zábavná bílá Věž, takže se mi po nich zas až tak stýskat nemusí :) já všem studánkám, i těm starým (uvolnily mi místo ve městě a umožnily mi získávat diamanty v dávkách pravidelných), moc děkuji :)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Hrála jsem i v době, kdy ještě žádné Studny nebyly. Když se začaly objevovat, bylo to překvapení, že máme kulturu na dia. Samozřejmě, že Studny byly fajn, jelikož z nich padalo i dost VB a jiných věcí. Jenže prostě skončily a tak to tak beru.
 

Cyzarine

Učedník
Začala jsem hrát v době, kdy studny skoro končily. Než se mi povedlo nějakou získat, už nejsou. Pro nás dole docela nefér, když není náhrada. Nebo že by nadělovali víc džinů? Nevypadá to tak.. Spíš mám pocit, že nás chtějí donutit stavět kulturní budovy (ale jo, některé jsou krásné) a proto z eventů jsou parametrově stále horší budovy. Domečky od fénixů jsou i po dalších 3 kapitolách lepší než ty, co můžu získat nyní. ...tak to prostě je, zatím se mi ale i tak ta hra líbí.
 

aikomi

Mistr slova
Nemyslím si, že hráči, kteří jsou v začátcích byli na tom hůře, než ti kteří hraji pár let. Ano přišli jsme o studny, ale dia se dají získat třeba i ve Věži. To samé kouzelná obytná budova, či kouzelná dílna. Je to o náhodě. Ale dá se to získat aniž by se muselo do toho investovat reálné peníze.
Studny už nejsou bohužel.. ale pořád je možnost získat jinde... :)
A hlavně, řekla bych, že to máte daleko jednodušší než jsme měli my... Nebyly teleporty a ani portálove bonusy, tím se stává postup daleko rychlejší, než kdysi bývalo. :)
 

Maxa

Znalec fóra
nechytl jsem studny hned od zacatku, mel jsem 2 roky pauzu. ale i tak jsem si za 3/4 roku na studnach nahrabal asi 70K dia. myslite, že je ve hre nahrada ? hahaha. a o VB nemluvě. ty nám tet utnou i v turnaji. Studny tu nikdy nemeli byt a nebo je měli nechat a zisky generovat jinde. misto toho se utnou. utnou se i VB a to jak v budovach tak turnajich a hraci, co si nahrabali, se zacnou trestat těžšími boji. Bohužel nikoho asi nenapadlo, že tento trest padne i na platici. Ale co...at si INNO dela co chce. Za blbou práci blba odměna.
 

flego

Mistr slova
No mě právě studny připadaly jako hnací motor v eventech,pak za vytěžené dia jsem dokupoval rozšíření,dnes mě čtvereček 5x5 stojí 4600 dia(kolik, že to je v korunách?),a za to mě ještě mají trestat? Když to přepočtu,tak je to věž zahrát 30x na max, včetně zboží a vojáků,o čase nemluvím.Takže dle mého studánky nenahraditelné. Džina někdo má, někdo má smůlu
 

Cyzarine

Učedník
Hůře na tom není nikdo, tak jsem to nemyslela. To je prostě vývoj. Fakt je, že jsem si zrovna říkala, že při mé netrpělivosti a zvědavosti (co bude dál) bych bez portálovek být nechtěla (ty studny vadí mnohem méně) a jsem ráda, že je dali do hry před tím, než jsem s hrou začala a tak mám i trochu nasyslováno. Vlastně jsem svým předchozím příspěvkem chtěla říct jen to, že jak začátečníci, tak pokročílí mají své zádrhely ve hře a musí se s tím poprat s tím, co mají zrovna k dispozici. A jestli to mají jednodušší ti na začátku nebo v pozdějších kapitolách není možné posoudit. Všude je něco. A je bezva, že se tahle hra i při mé netrpělivosti dá v pohodě hrát i bez kupování čehokoli za peníze. (teda na začátku jsem nějaké rozšíření koupila, to je fakt, ale beru to tak, že i vývojáři musí z něčeho žít)
 

flego

Mistr slova
Nemyslím si, že hráči, kteří jsou v začátcích byli na tom hůře, než ti kteří hraji pár let...
V tomto máš pravdu, studánky ze začátku dávali jen 10 dia, takže až tolik toho zas nebylo.Pak to z nějakého důvodu zvedli na těch 25,a to vyhodnotili časem jako nežádoucí,tak to rovnou utnuli :(
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
@Maxa: jak už jsem to psala víckrát, dávám jim svůj čas (a ten koupit nejde). Neváží si toho. Nejjednodušší je dávat svůj čas jinde, kde z toho budu něco mít. Za blbou práci žádná odměna.
 

DeletedUser4336

Guest
Vyhodnotili nejspíš důvodu, že se z hodně měst zkušenějších háčů, co si dokázali z událostí vyhrát desítky a desítky studen, staly čisté hrabiště na briliant. A postupně se to stávala strategie čím dál více hráčů.
 

flego

Mistr slova
@Pauleo Ale přece s nima nikdo neobchodoval, nýbrž je vracel zpět do hry v podobě rozšíření,kouzelek....o akademii a stavitelích se nebavím, to je asi povinnost to mít na max, zvlášť, když to hra umožní třeba na konci výzkumu, těch 200 dia určitě není na rozšíření. A mít kvalitní budovu z eventu, soustředit se cíleně na denní odměnu,kterou vím,jak využít,nebo kupovat rozšíření a nacpat tam třeba perníkovou chaloupku? Takhle nás všechny nutí do věže, protože to je jediný zdroj dia. Proč se tady neustále odvolává na vývojáře, že musí z něčeho žít? Podívejte se na kteroukoliv reklamu na netu, všude si přečtěte, že hra je zadarmo!!!

//Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser4336

Guest
No pokud si např. hráč Maxa (leč je to extrém) nastudnil 70k briliantů, tak se z toho dá vyžít asi na všechno.

Jinak to jak nás hráče usměrňují dle svých požadavků řešit už nechci, taždý si o tom může myslet své.
 
Nahoru