• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž flego

flego

Mistr slova
Tak pokud bych vycházel z předpokladu , že bych měl neomezené volno a finance , tak by to byla jednoznačně cesta kolem světa . Jako náctiletí jsme si sbalili deku , spacák , kytaru a pár nezbytných věcí , a objížděli přehrady a kempy po republice . Evropu jsem jakž takž poznal v devadesátých letech , když jsem u dráhy měl k dispozici jízdenky FIP (za 10 kč do jednoho státu) , a tak jsem toho náležitě využíval . Pak taky jízda stopem tenkrát nebyla problém , no a vyústilo to ve čtyřletý pobyt ve Španělsku s mou budoucí manželkou , kde jsme taky slavili příchod nového tisíciletí . Bylo to nádherné období mého života , kdy poznávat novou kulturu , nové přátele , zvyky , zábavu a jídlo byl super zážitek a spousta zkušeností .
Dnes bych se rád podíval kousek dál ... svezl se na slonovi v Indii , prošel se po Čínské zdi , mrkl na samuraje v Japonsku , potkal tasmánského čerta v Austrálii , navštívil ruiny v Peru , karneval v Brazílii , v New Yorku si dal hambáč na Wall Street a zkouknul zápas
NY Yankees , navštívil Aljašku a Yukon a trochu si zarýžoval , v Grónsku pokecal s eskymákem , na Madagaskaru spatřil krále lemurů "Jelimána" , v Egyptě sfingy a pyramidy a domů přes Maďarsko , kde mají pravé klobásy :) .Schválně jsem se nezmínil o všudypřítomné
přírodě , protože to je kapitola sama o sobě .
Tento výlet bych se svou rodinou podnikl po vlastní ose , protože náhody , překvapení a nečekané dobrodružství cestovky nenabízí .
Tak tohle by se mi líbilo. :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru